Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sławek238

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sławek238 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    DO MARCINROZ Spoko I już nie zaśmiecajmy bzdetami forum heh Pozdro
  2. Sławek238 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Do MarcinRoz Mały błąd,każdemu,może się przytrafić,więc nie udawaj kozaka! Dzięki maro
  3. Sławek238 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Witam. mam pytanie ,a zarazem proźbę,potrzebuję sprawdzić NR VIN wyposażenie itd. Jest jakaś strona?
  4. Sławek238 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Jaki koszt takiej przyjemności?
  5. Sławek238 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Cześć chłopami,dawno mnie tu nie było heh na wstępie pozdrawiam stałych klubowiczów ,jak i tych nowych. Mam pytanko;ile kosztuje rozrząd z robocizna do audi a4 2.5tdi,jakies granice od-do podajcie. Mniej więcej sie orientuuje,ale słucham Waszych opini. Z góry dzięki serdeczne.
  6. Sławek238 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Witam wszystkich klubowiczów i składam Wam Wesołych,pogodnych,pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku! Pozdrawiam serdecznie
  7. Sławek238 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Witam serdecznie :> Wesołych i radosnych Świąt oraz mokrego dyngusa pozdrawiam serdecznie człowiek z audi coupe
  8. Sławek238 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Witam wszystkim Klubowiczów w Nowym Roku,wszystkiego dobrego! Mam pytanie: Znacie jakiegoś dobrego elektryka samochodowego w Wieluniu lub okolice Wielunia?(konkretnie chodzi o regeneracje pompy abs w a6)
  9. Sławek238 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Dzien doberek Podziekował
  10. Sławek238 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    otóz to właśnie tego szukałem podziekował
  11. Sławek238 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Do Roger bylem i sa tylko 4 zdjecia jest ich wiecej?
  12. Sławek238 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Witam.Dzis wkoncu sie zarejestrowalem,ale nie jestem posiadaczem A4,tylko Cupety.Ale zawsze i wyłacznie Audi Szacun dla wszystkich posiadaczy tej marki,wrecz uroczej Bylem juz dwa razy z rzedu i bardzo mila atmosfera Cieszy mnie to,ze sa takie zlociki. Chcialbym obejrzec zdjecia z dwóch ostatnich zlocikow.. Jak mam to zrobic? Pozdro
  13. Witam wszystkich Klubowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.