-
Spocik w Wieluniu
DO MARCINROZ Spoko I już nie zaśmiecajmy bzdetami forum heh Pozdro
-
Spocik w Wieluniu
Do MarcinRoz Mały błąd,każdemu,może się przytrafić,więc nie udawaj kozaka! Dzięki maro
-
Spocik w Wieluniu
Witam. mam pytanie ,a zarazem proźbę,potrzebuję sprawdzić NR VIN wyposażenie itd. Jest jakaś strona?
-
Spocik w Wieluniu
Jaki koszt takiej przyjemności?
-
Spocik w Wieluniu
Cześć chłopami,dawno mnie tu nie było heh na wstępie pozdrawiam stałych klubowiczów ,jak i tych nowych. Mam pytanko;ile kosztuje rozrząd z robocizna do audi a4 2.5tdi,jakies granice od-do podajcie. Mniej więcej sie orientuuje,ale słucham Waszych opini. Z góry dzięki serdeczne.
-
Spocik w Wieluniu
Witam wszystkich klubowiczów i składam Wam Wesołych,pogodnych,pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku! Pozdrawiam serdecznie
-
Spocik w Wieluniu
Witam serdecznie :> Wesołych i radosnych Świąt oraz mokrego dyngusa pozdrawiam serdecznie człowiek z audi coupe
-
Spocik w Wieluniu
Witam wszystkim Klubowiczów w Nowym Roku,wszystkiego dobrego! Mam pytanie: Znacie jakiegoś dobrego elektryka samochodowego w Wieluniu lub okolice Wielunia?(konkretnie chodzi o regeneracje pompy abs w a6)
-
Spocik w Wieluniu
Dzien doberek Podziekował
-
Spocik w Wieluniu
otóz to właśnie tego szukałem podziekował
-
Spocik w Wieluniu
Do Roger bylem i sa tylko 4 zdjecia jest ich wiecej?
-
Spocik w Wieluniu
Witam.Dzis wkoncu sie zarejestrowalem,ale nie jestem posiadaczem A4,tylko Cupety.Ale zawsze i wyłacznie Audi Szacun dla wszystkich posiadaczy tej marki,wrecz uroczej Bylem juz dwa razy z rzedu i bardzo mila atmosfera Cieszy mnie to,ze sa takie zlociki. Chcialbym obejrzec zdjecia z dwóch ostatnich zlocikow.. Jak mam to zrobic? Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Klubowiczów
Sławek238
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta