Treść opublikowana przez iwona
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
a ja mam 1,9 TDI i w zeszłym roku mialam wymieniony pasek oczywiscie dobrej firmy,po przejechaniu 20 tys.pasek poprostu tak sie starł ze zostało go moze 5 mm i sie zerwał,nikt by nie przypuszczał ze to sie moze wydarzyć,nagle samochód skoczył jak zabka i poczułam jakby sie cos zerwało no i stało sie ,trzeba go było scholować do warsztatu,teraz czekam na opinie mechanika co sie tam wydarzyło i jaki moze byc koszt naprawy,poprzedni mechanik poprostu wypioł sie i powiedział ze on tyle pasków wymienił ze w wymianie nie mogło być błedu ,pozdrawiam wszystkich klubowiczów
-
[B5 AFF] parowanie we wnetrzu mojego audi
tak oczywiscie wymieniony na nowy
-
[B5 AFF] parowanie we wnetrzu mojego audi
Mam pytanie,co należy zrobić żeby nie parowały w środku szyby,jak włącze klime to jest ok. ale przecież zaraz zrobi sie zimno i klima nie odpali, ,pozdrawiam wszystkich
-
[B5 1Z] Wymiana łącznika stababilizatora
witajcie klubowicze,mam problem przy poruszaniu kierownica słychac jakies dziwne odgłosy,gdy auto zostało zlewarowane okazało sie ze lewe przednie koło ma luzy,co to moze byc,pozdrawiam bardzo proszę uzupełnij profil [pre_pl]
-
Pisk przy podnoszeniu szyby kierowcy
a moze jest to poprostu wina bardzo goracego powietrza
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
bo ona ma cegly zamiast wkładek sory ale zapewniam cie ze nie mam cegły w nogach nie mniej jednak lubie czasem depnąć
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
jest oki sprawdziłam spalanie(auto stoi na dworze) i w cyklu miejskim spala ok.7,5 litra,to chyba nie jest najgorszy wynik,pozdrawiam
-
Przegląd klimatyzacji
oki dzieki za podpowiedź
-
Przegląd klimatyzacji
prosze o napisanie gdzie znajduje sie ten filtr kabinowy- :redface:
-
PROBLEM Z NAWIEWEM
witam u mnie natomiast przy deszczowej pogodzie bardzo paruja szyby we wnątrz,dopiero jak włacze klime to z przedniej szyby znika problem,chce powiedziec ze filtr mam wymieniony na nowy
-
[B6 AKE] Nie załącza się klimatronic po wymianie sprężarki
tak przekonałam sie i jestem spokojna rzeczywiście klima działa powyżej +5 st.,bardzo dzięki,cieszę sie ze moge należeć do tego klubu [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 01-03-2007, 08:07 ] nie wiem czy zauważyłaś, ale to zupełnie inny temat, o klimie nie działającej poniżej 5st pisaliśmy wielokrotnie. Przejrzyj forum, to się dowiesz innych rzeczy
-
Wysokie spalanie 1.9 tdi 90 km ??
kurcze czy ktos wie na 100% jaki bak jest w audi A4 1,9TDI,bokazdy pisze inaczej,ja juz raz wlałam nawet 69 litrów
-
[B6 AKE] Nie załącza się klimatronic po wymianie sprężarki
no to dzięki jestem spokojniesza
-
[B6 AKE] Nie załącza się klimatronic po wymianie sprężarki
naprawde czy sciemniasz
-
[B6 AKE] Nie załącza się klimatronic po wymianie sprężarki
a ja mam taki problem- klimatyzacja raz działa raz nie działa - jak na dworze jest powyzej 4-5 stopni to sie włacza jak tylko spadnie temperatura na dworze juz nie działa,moze ktos mi coś podpowie,
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a jaki duzy jest bak w takim audi A4 1,9 TDI
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
witam,moze mi ktos szczerze napisze ile pali 1,9 TDI w warunkach miejskich no i przy takich warunkach pogodowych,no i ile a tego rodzaju audi jest duzy bak pozdrawiam (ale tylko szczerze bez sciemy)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mam pytanie a ile pali ci tylko w cyklu miejskim i w takich zimowych warunkach,pozdrawiam [ Dodano: 26-02-2007, 22:13 ] 7.3-7.6 l/100 km .... :twisted: bardzo dzieki,ale mój ma 90 kM czy to ma znaczenie ma ale nie duze .... 90 konna jednostka powinna sie zmiescic w 7 litrach ... moze nawet w 6.5 ... cos mi sie wydaje ze moje audi teraz tylko cykl miejski paliło (zima-stoi na dworze) ok.8,8 l [ Komentarz dodany przez: rob: 26-02-2007, 22:14 ] zapraszam do NEWBIE [ Komentarz dodany przez: lukas23: 26-02-2007, 22:14 ] Iwonka a czemu ty jeszcze nie bylas w newbie ? chyba sie regulaminu nie czytalo
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
7.3-7.6 l/100 km .... :twisted: bardzo dzieki,ale mój ma 90 kM czy to ma znaczenie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
napiszcie prosze ile wam pali przy 1,9 TDi ale tylko w cyklu miejskim - pozdrawiam Iwona