KaMarek

O KaMarek

Osiągnięcia KaMarek

Reputacja

1. Jak widać, chyba jednak można :-) Zastanawiam się, czy po przekręceniu kluczyka pompa chodzi cały czas? Dlaczego ten gostek z filmu, demontował kanapę i zasilał pompę z prostownika? No i który wężyk zdjąć? Juto będę próbowal. :-)
  2. Dzięki za info, ale trochę mi się spieszy. Wkładając wąż przez wlew udało mi się spuścić około 40l. Niestety 20l jeszcze w środku. Pomyślałem, że po co dodatkowa pompa? Przecież w zbiorniku jest pompa wystarczy zdjąć odpowiedni wężyk i już... ale czy to tak rzeczywiście jest?
  3. Witam wszystkich czytających. Jest takie pytanie: Czy pompą paliwa, mogę jakoś opróżnić zbiornik zalany benzyną zamiast olejem napędowym? Z góry dziękuję za pomoc.
  4. Szukam miejsca gdzie można taką część kupić, więc myślę, że przyda się numer katalogowy. Czy ktoś może pomóc?
  5. Część Czy ktoś wie jak zmienić (wydłużyć) czas przytrzymania dźwigni, po którym włączy się pompka spryskiwacza reflektorów?
  6. Serdecznie pozdrawiam Klubowiczów Zapisałem się do Klubu, bo lepiej chcę poznać uroki mojej "czwórki"