Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krecikxt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krecikxt

  1. Krecikxt odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    OKi tez sie pojawie
  2. Dzieki Sliczne za odpowiedz to co piszczało w kole to złózyte klocki pod kontem o cos obierały wymieniłem i jest spokój:) Apropo ABs trykał mi pedał przy delikatnym chamowaniu co sie okazało ze czujnik przedniego lewego koła był zasyfionu przeczysciłem i jest ok [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 22:46_________________________________________________Mam chyba problem z imo czasami mi miga przekrece jeszcze raz zapłon i jest dobrze gasnie,wkurza to czasami czy prawidłowe działanie imo powino wugladac tak?? przekrecam zapłon zapala sie imo i gasnie czy wogóle nie powino sie palic?? Mam jeszcze jeden problem mianowicie faluja mi obroty od 500 do 850 ,filtr fowietrza wymieniony zadnych błedów moze swiece musle nad przeczyszczeniem przepustnicy,a i jeszcze jedno moga falowac obroty przez popsuty termostat?? Serdecznie dziekuje za odpowiedzi jestem narazie troche leszczem w tych sprawach wczesniej miałem b4 a tam nie było tyle elektroniki zamieszcze niebawem jakies zdjecia kłaniam sie nisko
  3. Witam podłącze sie dzisiaj wsiadłem do autka i zauwarzyłem ze cos piszczy wokolicach tylnego prawego koła ale tylko przy skrecie w prawo jak juz prostuje kierownice to przestaje czy moze byc to łozysko?? Mam jeszcze pytanie co oznacza kontrolka na obrotomierzu na samym dole po prawej stronie (takie autko) Pytam bo dopiero co kupiłem autko i trzeba cos porobic:) Mam tez pytanko wymieniłem dzisaj filtr kabinowy i nie sprawdzajac po jakims czasie nie mogłem właczyc klimy sniezek na desce na klimatroniku palił sie tylko wtedy kiedy trzymałem przycisk ale klima nie działała a wczesniej wszystko chodziło Jesli jest ktos w stanie podpowiedziec cos to serdecznie dziekuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.