Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. Od czego pękła szyba przednia, auto trzymałem w garażu po dwóch dniach zobaczyłem rysę prawie że na środku. Teraz mnie interesuje od czego, czekam na pomysły.
  2. znalazłem przyczynę, a więc temat obcykany. tak jak większość pisała wina po stronie opon, pojeździłem trochę i powód sam wyszedł teraz autko ma nowe buciki i cisza!! czasami lepiej poczekać aż sprawa sie sama rozwinie to łatwiej zdiagnozować problem
  3. Koledzy zakupiłem takie oto felgi wybór padł bo miałem oponki 17 Felga jest 17 ET 37 opona 235x45 Teraz pytanie o dzwięki, kierownica nie ściąga, nie drży, nie buja na równej drodze Hałas jest jak autko leci na luzie, hałas przypomina jazde pociągiem w zależności od prędkości to dzwięk jest częściej jakby na oponie był guz, a nie ma. Dzwięk słychac przy kazdej oponie. Zastanawiam sie czy to nie powietrze, poniweaż przy większej prędkości nic nie słychać. Może świruje po zmianie z zimówek.
  4. Klubowicze mam prośbę o szybką poradę co sądzicie o tych felgach do A4 B6, może ktoś z forum ma je na swoim aucie. Mam okazje kupić je za 800zł - komplet( dekielki Audi oczywiście) Zdjęcie poglądowe Może macie jakiś link jak wyglądają na B6 Z góry dzięki.
  5. dokładnie płyn ucieka bokiem, poszła uszczelka w cylinderku i płyn zamiast lecieć na lampe to ucieka bokiem
  6. Jaki jest symbol? tego dziadostwa :> mam A4 z 2003 i już padły
  7. Kolejny raz mam problem ze spryskiwaczami lamp, pierwszym razem miałem problem ze ściągaczem i przez jakiś czas było OK Teraz spryski są już na bank do wyminany poszły oringi w samym spryskiwaczu, a tego sie nie wymienia. Moje pytanie brzmi gdzie można dostać spryskiwacze reflektorów do A4 B6 2003 rocznik w gre wchodza tylko nowe. Tylko prosze nie pisać że w ASO bo tyle to i ja wiem. Z góry dzięki Pozdrawiam P.S Na allegro lipa, same po demolce. Jaki koszt w ASO- tak na oko. Wiem że ktoś z forum miał cennik. Pozdr
  8. Kolego dwie głębsze Ok jakie propozycje co do montażu CB w B6 schowek odpada! Mam Presidenta Johnny II
  9. Co sądzicie o montażu CB na rzep tego typu: może ktoś już testował taką opcje, bo nie wiem czy warto Jeżeli jest to możliwe to bardzo proszę wklejać zdjęcia omawianego przedmiotu. Linki do aukcji po kilkunastu dniach są nieaktualne, nie wiadomo do końca o co chodzi / jarko
  10. Szybkie pytanie, który bezpiecznik jest od oświetlenia wnętrza w B6 2003r.. mam mały problem odczytaniem z listy Z góry dzieki
  11. Jak jest z zakłóceniami w momencie gdy halogeny są wyłączone, przecież nie będe jeżdził na nich cały czas. Przetwornice wcisne w dolny pas i powinno być ok.
  12. Jestem już prawie zdecydowany na H11 6000K, tylko że ma ori Xenony ze spryskami i samopoziomowaniem i on mają pewnie 4300 K Jak wyglądać będzie takie połączenie?
  13. Kiedyś to był dobry serwis, znajomy naprawiał tam Allroda a teraz zeszli na psy znajomy wstawił tam swoją A3 do naprawy po stłuczce (lampa,chłodnica, zderzak, maska do malowania i parę drobiazgów) trwało to 4 msc. w tym czasie wymienili centralny zamek, alarm, elementy klapy bagażnika Podobno to zużycie materiałów autkiem zrobił od nowości 47tys.km. I to niby ASO, po wojnie z szefem serwisu zrobili wszystko za frajer.
  14. Tylko bez nerwów, wiem że temat był poruszany kilka razy a może więcej. Czytałem już sporo na temat HID-ów i mam jeden zgryz Co brać Mam zamiar wstawić je w halogeny i teraz czy brać H11 6000K, a może H7 4300K Wstawiam je aby lepiej oświetlały drogę no i jak sie rozumie dla lansu :> Jeszcze jedno co wstawić aby panowie mundurowi nie kręcili nosem przy kontroli. Z góry dzięki. P.S Tylko proszę mnie nie odsyłać do szybka odpowiedz i po sprawie Pozdr
  15. Mam wielką prośbę, jakie żarówki są w światłach przeciwmgielnych. Myślałem o HID-ach, tylko z tym jest trochę zabawy. Słyszałem o żarówkach podobnych do Ksenonów (chodzi mi o barwę i jakość żarówek) coś mi sie kojarzą Osram Night Vision. A najważniejsze to jakiego typu? Znalazłem cos takiego http://www.allegro.pl/item583555931_philips_h7_blue_vision_super_cena_poznan_xenon.html#gallery Może macie jakiś link na coś fajnego Z góry dzięki Pozdr.
  16. Xenony zmieniać na zwykłe lampy :myśli: Tego chyba jeszcze nie było. Moja opinia to poszukaj kogoś kto zna sie na xenonach, ponieważ na własnej skórze miałem sytuacje że elektryk wymienił mi żarówki (jednej sie nie wymienia) po kilku godzinach nowe też zdechły. Jak sie okazało u innego elektryka (głównie montuje xenony i bixenony) coś było nie tak z przetwornicą, dokładnie nie pamiętam skasował mnie na piwo. Jak włożyłem stare żarówki to paliły, a wiec wywaliłem kasę na pusto(bo na co mi 4 żarniki)
  17. Myślałem jeszcze o zmianie kierownicy, mam podobną tylko pikowną(tak jak gałka) Choruje na coś takiego lub w tym stylu, głównie chodzi aby była ścięta od dołu. Jak ją widzicie w A4, problem jest aby nie była multi tylko zwykła. Jest to chyba lepszy kierunek modów :> Największy ból to jak zwykle kasa, a drugi to że jak już wpakuje gratki do auta to będzie ciężko odzyskać j przy odsprzedaży auta. Jakby nie liczył to 1. RNS- 1800 2. Bixenony - 700 3. Kierownica-1000 Jak w mordę strzelił 3500. Ale i tak będę robił wszystko aby wsadzić ten sprzęt do mojego auta.
  18. Mówicie o takiej gałce Jeśli tak to już ją mam. Zostaje tylko napełnić świnke i wstawić RNS
  19. głównie chodziło mi o zmianę wszystkich białych żarówek na czerwone(jak kolor auta) Mamy do zmiany podświetlenie nóg, żarówki w drzwiach, oświetlenie wnętrza. Miałem montować lotkę ,ale też dałem sobie odpust. Na wiosnę kupuje fele na lato, następna inwestycja to RNS. "Siemian" montowałeś też TV i DVD? Warto wydać jeszcze parę złociszy na te bajery, chodzi o to czy z czasem nadal ich używasz.
  20. Drugi negatyw, jeszcze jeden i odpuszam pomysł ( może nie jest zbyt dobry) "Niwe" obrażać sie nie mam zamiaru, dzięki za szczerą opinie. Prawda jest taka że chciałem zmienić coś w aucie, a na RNS-e(2000zł) i bixenony(700 zł) jeszcze mnie nie stać. A 100 na żarówki by styknęło . Pozdrawiam
  21. myślę o czerwonym kolorze, jak będzie kiepsko wyglądało to zawsze mogę wrócić do serii. Żarówki majatek nie kosztuja.
  22. Witam i mam do was prośbę, sprawa polega na tym że chce wymienić wszystkie żarówki we wnętrzu auta,oprócz deski rozdzielczej. Znalazłem coś takiego http://www.allegro.pl/item534733591_postojowki_żarówki_rurkowe10x42_36mm_5_kolorów.html#gallery Jakie będą pasowały do mojego auta A4 B6 salon polska 2003r. Drugie pytanie, wie ktoś może jak sie do nich dobrać, nie che nic połamać przy wymianie Z góry dzięki i pozdrawiam Audi-maniaków
  23. problem poznałem trochę lepiej, płyn zamiast wylatywać dyszą ucieka wężykiem, przy spryskiwaczu. Teraz pytanie czy można go przytrzymaćjak sie wysunie?
  24. Witam i z góry dzięki za wszelkie porady. Mam problem ze spryskiwaczami, wysuwają sie i zamiast walić płynem po lampach tylko trochę po bulgoczą i już sie chowają. Po kilku próbach zauważyłem że płyn ucieka rurką zaraz przy samym urządzeniu. Problem jest gorszy do stwierdzenia bo chowają sie po kilku sekundach. Pytanie brzmi, jak sie do nich dostać, albo żeby zostały wysunięte przez dłuższą chwile. Pozdrawiam Kazik
  25. Braciak poszukuje takiego auta tylko w sedanie, mam pytanie o spalanie tylko prosze jak na spowiedzi :> Ile pali w mieście, a ile na trasie. P.S Autko KOZAK, mody ze smakiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.