Treść opublikowana przez Kazik123
-
Prośba o głos w rankingu
kolejny
-
[ALL] Problem z odpryskami
Dziś mam za sobą pierwsze podwórkowe mycie autka, zimno ale dałem rade Jak to bywa znalzłem straty po zimie, kilka odprysków na lakierze Głównie na masce i błotniku, odpryski są dość głębokie ale małe ok. 2 mm Jak je usunąć? Lakier do zaprawek z mieszalni + delikatna polerka Cezkam na propozycje
-
Drogi jak ser szwajcarski...
dobre, ale gorsza wiadomość ze taka prawda u mnie drogi jak ementaler
-
[ALL] Malowanie dekorów / listew wewnętrznych
komplet z aukcji 500 bez popiołki, lakierowanie 200zł fakt różnica jest ale zawsze można swoje dalej puścić Wiem że temat stary, ale od kiedy szczotkowane aluminium jest w cenie malowania, buhehe. Jak masz takie szczotki , to wezmę na początek z 50 kompletów http://www.allegro.pl/item917149999_listwy_kpl_s_line_a4_s4_rs4_aluminium_szczotkowane.html i bez popiołki......
-
[ALL] Prawo jazdy ważne 15 lat?
szukaja nowych sposobów na zgarniecie kasy wymiana dowodu-kasa wymiana prawka -kasa zmiana adresu zam.- zaj...ta kasa itp.
-
[ALL] Nie płaćcie groszami na A4.
mnie normalnie kur... bierze kraj w którym mamy okazje mieszkać to cyrk na kółkach ale nie ma to tamto na EURO coraz bliżej
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
kolega "Tas2die4" ma racje, ludzie częściej oglądają sie za Audi bo za BMW boją sie obejrzeć bo im "Deres" płaskiego wypłaci tak na serio, fajnie zrobione Audi aż cieszy oko
-
Najlepszy silnik do Audi A4 B7
sam miałem kupić B7 2.0 T, był problemy z odpowiednia sztuka w poszukiwaniach trafiłem na B6 3.0 V6 po malej przejarzdze była moja
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
to może i ja dorzuce pare groszy bo równiez byłem posiadaczem BMW :>, z tego co widze sporo osób z forum przesiało sie z BMW na Audi, a tylko kilka osób zrobiło ten "błąd" w drugą strone BMW jak dla mnie to do Hiszpanii a do nas to tylko Audi Q
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Jak się jest ci.. to tak się kończy dokładnie, wsiury jak nic
-
Mozecie polecić jakieś dobre miejsce ,w centrum Zakopanego latem?
ja byłem w lato Orla Perć ze śniadaniem, full wypas
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
taka prawda, jazda z Q w śniegu teraz mam mały problem zacząłem robić za pług mam zawieche s-line i zgarniam cały śnieg z rana
-
[ALL] 48 punktów karnych.
prawda jest taka że po Polsce z CB jezdzi sie o wiele lepiej, sam byłem przeciwnikiem do sytuacji jak na pustej drodze mi doje..li za przekroczenie prędkości jechałem 143km/h na 90, bo jak mi powiedział on sobie premie musi wyrobić Jasne, przynajmniej rozbijesz się z większą pewnością następstw śmiertelnych. Tyle że jak potrącisz moje dziecko, jadąc "spokojnie na CB" to ostrzegam że następstwa będą równie poważne. Pomyśl czasem zanim coś napiszesz. Nie_pozdrawiam
-
Prośba o o wypełnienie ankiety
dziś dokładnie analizowałem ankiete i brakuje jednej pozycji, a dokładnie jakiej krytreria wyboru wina lub podobne brakujący punkt Zawartosc siarki :>
-
Prośba o o wypełnienie ankiety
ankieta wypełniona, kiedy degustacja
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
lepiej mieć ESP, ale z możliwością wyłączania mi osobiście ESP kilka razy tyłek uratowało, no może "pomogło" wyjść z opresji
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja właśnie skończyłem oglądać "Avatar"
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja na dzień dzisiejszy mam dostęp w rodzinie do każdego napędu, brat ma Golfa V i dziś go prawie godzinę wyciągaliśmy bo tak sie zakopał, skończyło sie że swoją A4 musiałem go z zaspy wyciągać, znów moja genialna mamusia kupiła sobie BMW 320i, od tygodnia stoi w garażu bo mieszka poza miastem i tutejsze drogi ani pługa ani soli nie widzaiły. Pozostaje na czołówce listy stoi moja A4 3.0 Q, no dobra moja jest na drugim miejscu, pierwsze autko w rodzince to VW TOUAREG 5.0 tdi mojego starszego, to auto zimy sie nie boi
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Quattro daje rade w naprawdę trudnych warunkach wczorajsza trasa KG - Poznań totalny luzik 120 sie leciało, a powrót masakra wleką sie zawalidrogi 40 i tak ciągiem po 5-6 aż nerwy brały no i co w takiej sytuacji ... redukcja i gaz , fakt trochę pływał na boki przy pełnym gazie ale Quattro to Quattro pozd dla wszystkich właścicieli
-
[B6 ASN] Powracający problem z cewką
problem rozwiązany , jednak to wina cewki nowe z ASO i po problemie używki pochodziły jakiś czas i padły
-
[B5 AHU] Rozładowany akumulator
wg mnie akumulator zasiarczony tj. nie trzyma napięcia, podjedz z aku do sklepu moto czasami mają sprzęt do sprawdzenia czy jest do wymiany lub pożycz od kogoś aku na próbę do swojego auta
-
[B6 AWX] Spoiler na tylnią klapę :-)
kolego tylko weź męski trunek( dykte) aby odtłuścić klapę, aby ci po takim wstępie lotka nie latała zapodaj taśmę dwustronna 3M i klej wskazane temp dodatnie :>
-
[ALL B8] Trzaski - Słupek boczny
dobry tekst,dlatego nie nawiedzę ASO i tamtejszych pseudo mechaników
-
[ALL B6] Listwy/dekory do wnętrza carbon czy szczotkowane alu ?
sam mam alu i jak wcześniej było jet fajny kontrast, ale jeśli robisz furkę w tym stylu i na listwach sie nie skonczy to bierz carbon tylko cały zestaw a to już parę złociszy
-
[ALL B8] Skaradziony znaczek audi z tylnej klapy
dokładnie, pomierz tylko gdzie przykleić nowy, jeśli masz garaż to zostaw auto na noc i możesz z rana grzać suszarką i żyłka do pocięcia, nowy ma już taśme dwustronna