Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

toomeek9

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Ja akurart wymieniłem na te wachacze zaraz po zakupie auta w 2009 przy prtzebiegu 160000km odrazu cały komplet amorków nie ruszałem i drążki kierownicze te wewnętrzne bo mechanik powiedział że nie trzeba ( albo mu się nie chciało ), dziś na szafie 212... coś tam iiiiiii coś pukneło z przodu .... niewiem czy ktoraś kość czy może coś z amorkami bo wiem że już na bank do wymiany.... W każdym razie wydaje mi się że to dobry wynik aaa zawias mam seryjny BA[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 20:49_________________________________________________Przyczyną dziwnych odgłosów okazały się łączniki stabilizatora, oba zostały zaraz wymienione na lemfordera :gwizdanie: a wachacze dalej rouville siedzą a na szafie coś koło 233000km :>
  2. Podziękował za propozycje w weekendzik popatrze...
  3. "Wiec w mieszkanku o powierzchni około 60 m2 są zamontowane 4 piece i tak w salonie z aneksem(łącznie5kW) zaś na mniejszy pokoik także 2 o łącznej mocy 4 kW.Łazienka ma oddzielne ogrzewanie. Myślisz że w zupełności wystarczy to na większe mrozy??? Właściciel zrobił wszystko jak należy tzn każdy piec ma oddzielny bezpiecznik,mają także zabezpieczenia od porażenia które odłączy prąd w upływie 30ms. Dawno montowałeś te piece i czy prawdą jest ich niski koszt użytkowania???" Co do obliczeń mocy to nie jestem w temacie, podałem poprostu moje spostrzezenia z autopsji... Z tego co piszesz instalacja wykonana poprawnie, w moim przypadku łazienka też miała zwykły ala "farelek" nie można tam było zainstalować było pieca akumulacujnego. Ogólnie tak jak pisałem wcześniej: - dobrze ocieplone mieszkanie - dobrze dobrane moce pieców - odpowiednio wyregulowa automatyka sterująca Ogrzewanie elektryczne nie nalezy do najtańszych ale jesli spełnisz powyżswze warunki nie jest źle No i ma wiele zalet
  4. Zrobiłem takie ogrzewanie znajomej. Mieszkanie w starej kamienicy odnowione i ocieplone, nie wychodzi to najgorzej tylko trzeba bardzo dobrze dobrać piece do pomieszczenia mam tu na myśli " z dużym zapasem aby starczyło energi kiedy piec sie nie ładuje bo w przeciwnym razie przy takich mrozach jak w tym roku lipa wyszła Musisz to sobie dobrze przekalkulować...
  5. Cześć i czołem wszystkim, od miesiąca jestem posiadaczem A4 w sedanie z silnikiem AJM wczesniej latałem Avantem z AFN -em potem był epizod z A2 i jednak znów jedyne słuszne auto A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.