Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. przerabiałem ten temat pół roku temu i wszystko zależy do funduszy jakie możesz przekazać na AGD jeśli masz sporo to miele lub de dietrich ja osobiście szukałem po parametrach okap o dużej mocy lodówka do zabudowy klasa A++ z no frost zmywarka XL i klasa min. A++ płyta indukcja o szer. min 80 cm spędziłem sporo godzin na wybraniu modeli i poszukiwaniach najtąńszego sklepu, czasami warto kupić wszystko w jednym miejscu ale lepiej porównać kilka sklepów i ostro negocjować cene
  2. od pewnego czasu pijam <br /><br /> są wersje ze szklaneczkami
  3. na etapie budowy można je ładnie zamaskować w górnej częsci okna
  4. na instalacje lepiej wyłożyć pare groszy więcej i mieć póżniej spokój, osobiście odradzam czujki bezprzewodowe, znajomy miał włamanie i po nim pozakładał bezprzewodowe bo wkuwanie kabli wiąze sie z lekką demolką ( czyt. kucie rowka o wym. 1cmx1cm) non stop lata i wymienia pieprzone baterie do tego zrób osobny dozór parteru, śpisz u góry a na dole masz alarm włączony znajoma w nocy spała w sypialni na piętrze a kolesie zrobili mały otworek w balkonie pod klamką i cały parter oblecieli, zgineły głównie biżuteria i karty kredytowe nawet firanki poprawili jak wychodzili
  5. kolega google pomógł śrem ul wawrzyniaka 2 - Mapy Google miasto nie jest jakieś wielkie trafisz bez problemu sorki nr. zmień sobie w googlach
  6. ale naród o skośnych oczkach i małych rączkach wiele potrafi w dziedzinie ledów wiem bo pomyliłem plus z minusem i było po ledach (ledy meblowe 12v a poszły pod 230V) kable jak lont leciały
  7. czasami jak zle podłączysz plus to po diodach
  8. Kazik123 odpowiedział(a) na Vego temat w Elektryka i Oświetlenie
    spadek poniżej 5 stopni i możliwość wystąpienia oblodzenia, czasami w różnych modelach do tego sygnał dzwiękowy
  9. prawda jest taka że człowiek sam szuka przygód w 2011 byłem w Turcji i po pijaku jadłem co leciało, chyba znacie to uczucie jak w głowie szum a w brzuchu wir na drugi dzień kac i kibel na raz był to jeden z gorszych dni mojego życia na ten rok obieram na kierunek Bułgarie pod koniec czerwca może ktoś był i wie czego można sie spodziewać
  10. Kazik123 odpowiedział(a) na Kazik123 temat w Audi
    znalazłem jaka jest różnica F jest EU a G to UK Zamówienie poszło Dzięki za nr.
  11. Kazik123 opublikował(a) temat w Audi
    Witam poszukuje nr. części do VW TOUAREG 2006 r. dokładnie nr. rączki do spuszczania ręcznego, ( dok. hamulca nożnego bo tak zaciągamy ręczny) jest po prawej stronie kierwonicy z napisem P przestawiałem ojcu auto i wyrwałem ją, został mi w ręce plastik Z góry dzięki za pomoc. poniżej foto elementu który szukam <br /><br />
  12. Witam wiem że do wakacji 2013 jeszcze daleko,ale z wg na prace urlop planuje min. 6 msc. wczeniej i jak co roku zaczyna sie problem, no może nie problem co dylemat gdzie lecieć na urlop z góry pisze że kanary odpadają ponieważ już zaliczone, Grecja i Turcja również jeśli chodzi o Egipt to znając moje szczęście to dwa tygodnie siedziałbym na kiblu. Najlepszy urlop spędziłem w Turcji, ale moja kochana żona ma "wspaniałą " zasade że każdy urlop spędzamy w innym miejscu gdybym miał taką zasade z kobietami to nadal bym był "kawalerem" wracając do tematu to biore pod rozwage Algavre lub Costa del Sol lub Costa de la Luz może ktoś z klubowiczów był lub ma jakieś info jaka miejścowość co warto zobaczyć i najważniejsze co warto zjeść może macie inne propozycje na urlop w ciepłym klimacie
  13. myjnia bezdotykowa odpada, mój znajomy na myjnie i szału nie ma plac + sprzęt i dziadek do pilnowania ( nawet po dotacji z UE) znam gościa który zajął sie utylizacją recept ( apteka musi podpisać umowe na odbiór i utylizacje recept ponieważ zawierają dane personalne)
  14. jak staram sie codziennie posiedzieć na forum, przynajmniej po sezonie jak pogoda kiepska
  15. ludziska żyjecie???
  16. toż to balony nie koła,
  17. <br /><br /> google w kwadracie mamy oznaczenie 19 tydzień 09 czyli 2009 na każdej oponie jest podobnie chyba że sie myle
  18. możesz podgrzać palnikiem tylko uwaga na lakier na felgach,
  19. ja z własnego doświadczenia polecam makite, albo festool daj sobie spokoj z de waltem
  20. prawda taka kto w lato siedzi przed kompem
  21. co tu taka cisza???
  22. a gdzie ekolodzy
  23. rekord to ok. 460h a norma to do 7-00 do 19-00
  24. tak tak, a świstak siedzi i zawija :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.