Treść opublikowana przez Kazik123
-
Sprzet AGD do zabudowy opinie, spostrzeżenia.
przerabiałem ten temat pół roku temu i wszystko zależy do funduszy jakie możesz przekazać na AGD jeśli masz sporo to miele lub de dietrich ja osobiście szukałem po parametrach okap o dużej mocy lodówka do zabudowy klasa A++ z no frost zmywarka XL i klasa min. A++ płyta indukcja o szer. min 80 cm spędziłem sporo godzin na wybraniu modeli i poszukiwaniach najtąńszego sklepu, czasami warto kupić wszystko w jednym miejscu ale lepiej porównać kilka sklepów i ostro negocjować cene
-
Jakie Whysky na prezent?
od pewnego czasu pijam <br /><br /> są wersje ze szklaneczkami
-
Włamanie do domu....jak uniknąć, jakie zabezpieczenia, alarmy....
na etapie budowy można je ładnie zamaskować w górnej częsci okna
-
Włamanie do domu....jak uniknąć, jakie zabezpieczenia, alarmy....
na instalacje lepiej wyłożyć pare groszy więcej i mieć póżniej spokój, osobiście odradzam czujki bezprzewodowe, znajomy miał włamanie i po nim pozakładał bezprzewodowe bo wkuwanie kabli wiąze sie z lekką demolką ( czyt. kucie rowka o wym. 1cmx1cm) non stop lata i wymienia pieprzone baterie do tego zrób osobny dozór parteru, śpisz u góry a na dole masz alarm włączony znajoma w nocy spała w sypialni na piętrze a kolesie zrobili mały otworek w balkonie pod klamką i cały parter oblecieli, zgineły głównie biżuteria i karty kredytowe nawet firanki poprawili jak wychodzili
-
poszukuje klubowiczow ze miejscowosci ( śrem )
kolega google pomógł śrem ul wawrzyniaka 2 - Mapy Google miasto nie jest jakieś wielkie trafisz bez problemu sorki nr. zmień sobie w googlach
-
Podświetlanie LED
ale naród o skośnych oczkach i małych rączkach wiele potrafi w dziedzinie ledów wiem bo pomyliłem plus z minusem i było po ledach (ledy meblowe 12v a poszły pod 230V) kable jak lont leciały
-
Podświetlanie LED
czasami jak zle podłączysz plus to po diodach
-
gwiazdka
spadek poniżej 5 stopni i możliwość wystąpienia oblodzenia, czasami w różnych modelach do tego sygnał dzwiękowy
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
prawda jest taka że człowiek sam szuka przygód w 2011 byłem w Turcji i po pijaku jadłem co leciało, chyba znacie to uczucie jak w głowie szum a w brzuchu wir na drugi dzień kac i kibel na raz był to jeden z gorszych dni mojego życia na ten rok obieram na kierunek Bułgarie pod koniec czerwca może ktoś był i wie czego można sie spodziewać
-
VW TOUAREG Symbol z ETKI
znalazłem jaka jest różnica F jest EU a G to UK Zamówienie poszło Dzięki za nr.
-
VW TOUAREG Symbol z ETKI
Witam poszukuje nr. części do VW TOUAREG 2006 r. dokładnie nr. rączki do spuszczania ręcznego, ( dok. hamulca nożnego bo tak zaciągamy ręczny) jest po prawej stronie kierwonicy z napisem P przestawiałem ojcu auto i wyrwałem ją, został mi w ręce plastik Z góry dzięki za pomoc. poniżej foto elementu który szukam <br /><br />
-
Mustang Klub Polska prosi o pomoc w głosowaniu :)
poszło
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Witam wiem że do wakacji 2013 jeszcze daleko,ale z wg na prace urlop planuje min. 6 msc. wczeniej i jak co roku zaczyna sie problem, no może nie problem co dylemat gdzie lecieć na urlop z góry pisze że kanary odpadają ponieważ już zaliczone, Grecja i Turcja również jeśli chodzi o Egipt to znając moje szczęście to dwa tygodnie siedziałbym na kiblu. Najlepszy urlop spędziłem w Turcji, ale moja kochana żona ma "wspaniałą " zasade że każdy urlop spędzamy w innym miejscu gdybym miał taką zasade z kobietami to nadal bym był "kawalerem" wracając do tematu to biore pod rozwage Algavre lub Costa del Sol lub Costa de la Luz może ktoś z klubowiczów był lub ma jakieś info jaka miejścowość co warto zobaczyć i najważniejsze co warto zjeść może macie inne propozycje na urlop w ciepłym klimacie
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
myjnia bezdotykowa odpada, mój znajomy na myjnie i szału nie ma plac + sprzęt i dziadek do pilnowania ( nawet po dotacji z UE) znam gościa który zajął sie utylizacją recept ( apteka musi podpisać umowe na odbiór i utylizacje recept ponieważ zawierają dane personalne)
-
Kołobrzeskie A4 .........
jak staram sie codziennie posiedzieć na forum, przynajmniej po sezonie jak pogoda kiepska
-
Kołobrzeskie A4 .........
ludziska żyjecie???
-
Zmiana rozmiaru kół
toż to balony nie koła,
-
Rok produkcji opony ?
<br /><br /> google w kwadracie mamy oznaczenie 19 tydzień 09 czyli 2009 na każdej oponie jest podobnie chyba że sie myle
-
Problem z odkręceniem kół
możesz podgrzać palnikiem tylko uwaga na lakier na felgach,
-
co sadzicie o tej wiertarko wkretarce?
ja z własnego doświadczenia polecam makite, albo festool daj sobie spokoj z de waltem
-
Kołobrzeskie A4 .........
prawda taka kto w lato siedzi przed kompem
-
Kołobrzeskie A4 .........
co tu taka cisza???
-
Terenówka Potwór
a gdzie ekolodzy
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
rekord to ok. 460h a norma to do 7-00 do 19-00
-
Kołobrzeskie A4 .........
tak tak, a świstak siedzi i zawija :gwizdanie: