Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje


Kazik123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wiem że do wakacji 2013 jeszcze daleko,ale z wg na prace urlop planuje min. 6 msc. wczeniej i jak co roku zaczyna sie problem, no może nie problem co dylemat gdzie lecieć na urlop

z góry pisze że kanary odpadają ponieważ już zaliczone, Grecja i Turcja również

jeśli chodzi o Egipt to znając moje szczęście to dwa tygodnie siedziałbym na kiblu.

Najlepszy urlop spędziłem w Turcji, ale moja kochana żona ma "wspaniałą " zasade że każdy urlop spędzamy w innym miejscu

gdybym miał taką zasade z kobietami to nadal bym był "kawalerem"

wracając do tematu to biore pod rozwage Algavre lub Costa del Sol lub Costa de la Luz

może ktoś z klubowiczów był lub ma jakieś info

jaka miejścowość co warto zobaczyć i najważniejsze co warto zjeść

może macie inne propozycje na urlop w ciepłym klimacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja proponuję wyspę Rodos. Byłem w zeszłym roku i jestem zadowolony !!

Mieszkałem w mieście Faliraki i tego akurat jakoś wybitnie nie polecam, ale sama wyspa bajka, jest co zwiedzać stolica niesamowita, wszystko w zasięgu ręki, dużo busów jeżdżących po wyspie. No i pogoda...ja rzuciłem się na ten temat z moją piękną w lipcu czyli temperatury ok +40 :thumbup:

Jest to historyczna wyspa warto wybrać się na jakieś wycieczki z przewodnikiem, warto też o niej poczytać przed wyjazdem :)

Polecam również Sycylię, Lazurowe wybrzeże, Chorwację.

Tyle z mojej strony, jak masz pytania wal śmiało odpowiem :)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrzesniu lece do Fidela na Kubę :whistling:

chce jeszcze raz poczuć socjalizm w najczystszym wydaniu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Tunezję. Byłem w przeciągu 5 lat 2 razy tam i to były moje najlepsze wakacje. Super klimat, jedzenie też jak najbardziej.

Owszem i ja zdychałem na kiblu, ale to tylko przez moją głupotę. Mianowicie zjadłem placka robionego przez miejscowych po 3 godzinnej przejażdżce wielbłądem.

Byłem tak głodny, że nie wytrzymałem i później 24H męki w pokoju:)

Poza tym super i w Egipcie podobnie jak mniemam też znajomi chwalili nie raz.

Czego nie polecam to INDIE. Syf, smród i ubóstwo. Jeśli przez całe 2 tygodnie miałbym znowu czuć mocz i ludzkie gówno to wolę przed kompem siedzieć. Poza tym żarcie ostre, że można zdechnąć:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez całe 2 tygodnie miałbym znowu czuć mocz i ludzkie gówno to wolę przed kompem siedzieć. Poza tym żarcie ostre, że można zdechnąć:))

Własnie po to masz takie ostre zarcie zeby sie "ludzie" w indiach nie zatruwali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że człowiek sam szuka przygód

w 2011 byłem w Turcji i po pijaku jadłem co leciało, chyba znacie to uczucie jak w głowie szum a w brzuchu wir

na drugi dzień kac i kibel na raz

był to jeden z gorszych dni mojego życia

na ten rok obieram na kierunek Bułgarie pod koniec czerwca

może ktoś był i wie czego można sie spodziewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byliśmy pierwszy raz naszą a4 w Chorwacji i było to najpiękniejsze miejsce w jakim do tej pory byliśmy... (wcześniej tylko wycieczki z biurami podróży tj. samolot i hotel ala pekin ;)

Bułgaria hmmm - w miarę tanio, nie zbyt czysto, morze jak nasz Bałtyk - tyle że ciepłe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dolącze do tematu :) Myslałem zeby przejechać sie nad Bałtyk:) tylko gdzie ??:) Jkaies propozycje hoteli itp. :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek jeśli szukasz imprez to tylko Mielno, lasek do koloru do wyboru

cisza, spokój i ładne plaże to Kołobrzeg, jeśli mega impreza to Sunrise chociaż ostatnio zszedł na psy

przez 3 lata budowałem statek w Dziwnowie (3 sezony letnie zaliczone) plaże czyste i szerokie ale jak pada to nic tylko pić

najważniejsza to pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Włochy miejscowość Bibione bylem 2 razy i wtym roku też jade, plaże piaszczyste czysto przyjemnie i tanio, Jak mam jechać nad polskie morze 700 Km bo tyle mam to wole zrobić 300 Km wiecej i naprawde odpocząć co do cen pobytu tu i tu wychodziło 20% wiecej na Włochy, Mam namiar na biuro podróży tam z Bibione przez które all sie załatwi i to w jezyku polskim wystarczy napisać mail i oni oddzwaniają i macie zero pośrednictwa polskich biur i lepsze ceny ja już mam 20% taniej Naprawde polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Włoszech świetne plaże, byłem w Rimini i polecam :wink: a co polecacie jeśli chodzi o Polske? Chodzi o fajna miejscowke - morze, mazury i góry.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dolącze do tematu :) Myslałem zeby przejechać sie nad Bałtyk:) tylko gdzie ??:) Jkaies propozycje hoteli itp. :)?

Ustka lub okolice :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Ustce i było naprawdę bardzo fajnie :wink:, karaoke przy plaży meeega, ogólnie bardzo dobrze wspominam.

Dla osób lubiących spokój mogę polecić Pogorzelice, moim zdaniem jedna z najpiękniejszych miejscowości nadmorskich. Uliczki wyłożone kostką, dookoła lasy, także można pospacerować :wink:.

Nigdy w życiu bym nie pojechał do Chorwacji na wakacje, byłem raz i nigdy więcej, z wyjazdu najbardziej podobała mi się trasa jaką jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Ustce i było naprawdę bardzo fajnie :wink:, karaoke przy plaży meeega, ogólnie bardzo dobrze wspominam.

Dla osób lubiących spokój mogę polecić Pogorzelice, moim zdaniem jedna z najpiękniejszych miejscowości nadmorskich. Uliczki wyłożone kostką, dookoła lasy, także można pospacerować :wink:.

Nigdy w życiu bym nie pojechał do Chorwacji na wakacje, byłem raz i nigdy więcej, z wyjazdu najbardziej podobała mi się trasa jaką jechałem.

Co Ci się w Chorwacji nie podobało?

Byłem już 2 razy swoim autem i chyba w tym roku też pojadę.

Widoki,pogoda i czyste ciepłe morze.

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci się w Chorwacji nie podobało?

Byłem już 2 razy swoim autem i chyba w tym roku też pojadę.

Widoki,pogoda i czyste ciepłe morze.

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

Tłuczesz się 1500km, a jak dojedziesz patrzysz i stwierdzasz, że to jest dno... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dno?

W jakiej miejscowości byłeś.

Byłem nad naszym morzem 2 razy, 700km trochę bliżej ale nasze drogi :facepalm:pogoda do du.., woda brudna, a ceny kwater tak jak w Chorwacji a nawet drożej.

Wszystko zależy co kto oczekuje, niektórym wystarczy jakieś bajoro ale towarzystwo dobre i bawią się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...