Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje


Kazik123

Rekomendowane odpowiedzi

Mike mam pytanie siedziałes w hotelu czy gdzies jezdziłeś bo podobno tam rysyko leciec

a druga sprawa jaki regin sharm czy hurghada

pytam bo rodzice mysla o egipcie albo turcji ( 6 raz)

byli juz w Hiszpani + Canary, Portugalia + Madera

i tylko im w turcji i egipcie sie podobało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike mam pytanie siedziałes w hotelu czy gdzies jezdziłeś bo podobno tam rysyko leciec

a druga sprawa jaki regin sharm czy hurghada

pytam bo rodzice mysla o egipcie albo turcji ( 6 raz)

byli juz w Hiszpani + Canary, Portugalia + Madera

i tylko im w turcji i egipcie sie podobało

Wyślij rodziców do Maroka do Agadiru - rewelacja! (hotele RIU lub SOFITEL)

Jeśli chodzi o Dolphin Palace, o którym pisałeś to miałeś na myśli hotel w Antalyi?? Jeśłi tak to bardziej bym polecił w tym regionie hotel Baia Lara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike mam pytanie siedziałes w hotelu czy gdzies jezdziłeś bo podobno tam rysyko leciec

a druga sprawa jaki regin sharm czy hurghada

pytam bo rodzice mysla o egipcie albo turcji ( 6 raz)

byli juz w Hiszpani + Canary, Portugalia + Madera

i tylko im w turcji i egipcie sie podobało

Wyślij rodziców do Maroka do Agadiru - rewelacja! (hotele RIU lub SOFITEL)

Jeśli chodzi o Dolphin Palace, o którym pisałeś to miałeś na myśli hotel w Antalyi?? Jeśłi tak to bardziej bym polecił w tym regionie hotel Baia Lara.

w Delphin Palace byłem jak otwierali Baia Lara

a obok Delphina konczyli budowe Delphin Imperial

Baia Lara ma dobre opinie ale wystrój Delphina i standart obsługi powala na kolana

z całej sieci Delphin moge polecić Delphin Palace, D. Diva i D.Imperial

oferta all i restauracje ala carte super

po mnie do hotelu poleciała moja matka a ona sporo hoteli odwiedziła i ma wymagania

i była zadowolona

cena nie najtańsza ale warto dołożyć pare groszy

co do Riu to byli w Riu na Maderze a ja byłem w Riu na Gran Canarii

hotele pare groszy drozsze od innych ale standart lepszy np. na Gran C. Bacardi i Ballentines w opcji all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Riu Palace w Agadirze - zupełnie nie ma się do czego przyczepić - zawsze jest tam ultra all in. Samo miasto jest też bardzo fajne no i 7km promenada wzdłuż plaży - BAJKA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja długo myślałem nad Chorwacją, miałem wstępnie nagraną miejscówkę w Pakostane. Po konsultacji z kilkoma znajomymi, którzy jeżdżą regularnie do Chorwacji okazało się, że wcale nie jest tak różowo. Noclegi mniej więcej w takiej cenie jak u nas, ale już na przykład obiad w restauracji to min. 70zł. Znajomi zabierają ze sobą pół bagażnika żarcia i gotują na miejscu. Ja tam wolę odpoczywać i nie tracić czasu na kuchnię. Do tego dochodzą w Chorwacji kamieniste plaże, jeżowce a i pogoda nie jest na 100% pewna, bo jak się dowiedziałem też bywają deszczowe dni. Jadę z 3-letnią córeczką, więc mam na uwadze także kwestie ubezpieczenia czy też opieki zdrowotnej - w kraju zawsze pewniej. Wybrałem zatem Świnoujście. Czysta, szeroka plaża - fajna lokalizacja na wypady wzdłuż polskiego lub niemieckiego wybrzeża. Za kawalerkę dla naszej trójki płacimy 150zł za dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nie pewna w Chorwacji, za to u nas napewno bedzie deszcz

Niech Ci pogoda dopiusze

Byłem 3 razy nad Bałtykiem

Ja tam wolę Chorwację napewno lepsze widoki, czystrza woda i lepsza pogoda.

Na 3 wyjazdy ani kropli deszczu,

30 stopni.

Ceny nie są straszne a obiad z ich produktów wychodzi tyle co u nas, oczywiście zrobiony samemu

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem 12 razy w chorwacji, rok w rok od 2000r, i jest petarda, i pod względem pogody, kultury i żarcia. Byłem w woelu miejscach na swiecie i chorwacja jest u mnie w czołówce. Jeżdze oczywiście na własną ręke. Miejsca takie jak Egipt, turcja czy inne arabskie wynalazki, są daleko w tyle. Nie wiem jak u was, ale do mnie średnio przemawia ich żarcvie, kultura, sranie po 2 dniu no i te wydeptane przez Niemców hotele. W chorwacji mam na europejskim poziomie wypoczynek wśród miłych ludzi, a nie bandy nachalnych pakusów.

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

pojedziecie do Dubrovnika, chociaż nie tylko tam i zrozumiecie :P

pozdro dla kumatych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem 12 razy w chorwacji, rok w rok od 2000r, i jest petarda, i pod względem pogody, kultury i żarcia. Byłem w woelu miejscach na swiecie i chorwacja jest u mnie w czołówce. Jeżdze oczywiście na własną ręke. Miejsca takie jak Egipt, turcja czy inne arabskie wynalazki, są daleko w tyle. Nie wiem jak u was, ale do mnie średnio przemawia ich żarcvie, kultura, sranie po 2 dniu no i te wydeptane przez Niemców hotele. W chorwacji mam na europejskim poziomie wypoczynek wśród miłych ludzi, a nie bandy nachalnych pakusów.

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

pojedziecie do Dubrovnika, chociaż nie tylko tam i zrozumiecie :P

pozdro dla kumatych

Właśnie, byłem w tamtym roku w Dubrovniku

Może z innej "beczki" ale mam pytanie czy któryś z was jak był w Chorwacji brał może z sobą rowery

tak myślę jakby kupić bagażnik na relingi + uchwyt na rowery i wziąć 2 rowery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem rowery, piękna sprawa, ale kumpel wyp...ił rowerem czołówke ze skuterem i rower pognieciony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się jechało? Nie szumi bardzo? Pewnie i więcej paliwa spali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się jechało? Nie szumi bardzo? Pewnie i więcej paliwa spali

rowery miał kumpel na klapie Vito, więc nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na duży plus dla Cro przemawia także ilość polaków.

Czasem zapominałem sie że jestem poza domem,dosłownie.

Też ruszyłbym tego roku raz jeszcze tym bardziej że ekipa juz sie znalazła bądz co nie bądz ale 1600km lepiej pokonywać na 2 auta:wink:

Ale niestety żonie Cro już sie przejadła:doh:

Co do naszych plaż to plus że piach ale co mi z ładnej plaży jak na 2 tyg może z 4 dni poleżę:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze było ale to 100% prawda

Kabaret Neo-Nówka - Polskie morze - YouTube

rok temu znajomy przez tydzień pytał czy u nas zawsze tak pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wróciłem z teneryfy, costa adeje, polecam

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

trzeba tylko szukac, miejscowości, los christianos, los americos i costa adeje, to jak nasze 3miasto, inne miejscówki to dolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wróciłem z teneryfy, costa adeje, polecam

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

trzeba tylko szukac, miejscowości, los christianos, los americos i costa adeje, to jak nasze 3miasto, inne miejscówki to dolina

Teide i Loro zaliczone

a i jeszcze los gigantes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy z Egipta:wink:

Polecam ośrodek Hotel Aqua Blu Resort Hurghada (Hurghada / Safaga, Egipt) - Wycieczki zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Mają świetną ekipę animatorów także ktoś kto chce poruszać się między posiłkami będzie zadowolony.

Każdego wieczoru robię mini disco dla bobasów i rodziców,do tego pokazówki różnych dziwaków(nawet nie wiedziałem ze gość w spódnicy może tak wymiatać:decayed:)

Jedzenie na plus,każdego dnia inne danie,jedzenia w brud ile sie da zjeść:grin:

Full basenów bo kompleks to 4 duże Hotele także jest w czym wybierać.

Obsługa miła czasem nawet aż za miła ale mi to nie przeszkadzało,zawsze mogę powiedzieć ze nie rozumie:decayed:

Jak komuś nie przeszkadzają samoloty latające na dotkniecie reki nad basenem to będzie zadowolony,pokoje wyciszone także nie przeszkadza ryk silników w spaniu.

Wada to masa Rosjan,wszystko jest pod nich robione,dosłownie.Denerwujące jest to że ktoś zaczyna gadkę po Rosyjsku a jak powiesz że jesteś z Polski to odpowiada a Polska Jak się masz i tyle:facepalm:

Co do upałów to my trafiliśmy na wiaterek i było super,nie było czuć skwaru ale ostatnie dwa dni było bez wietrznie i masakra,nawet w nocy.

Jak dla mnie to Hurghada to miasto cudów,Ja bym tam swoim samochodem nie pojechał.

Co sie dzieje na ulicy to rzeźnia oczy w około głowy to za mało zeby tam jeździć.

Nie ma znaków,nie istnieją żadne przepisy tylko sygnały klaksonów załatwiają sprawę:polew:

Noc robi się szybko,a mało kto jeździ na zapalonych światłach,i tak wszędzie od ulicy poi lotnisko.

Co do zemsty faraona to ja załapałem już w Polsce grubą niestrawność i lot w jedną stronę miałem przepierdzielony:thumbdown::thumbdown:

Tam jadłem co popadnie tylko piłem dużo Coli i nic z lodem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego roku może weekend nad naszym morzem:wstydliwy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...