tytus234

O tytus234

Osiągnięcia tytus234

Reputacja

1. Od tygodnia moja córa jeździ w foteliku RÖMER Kid Plus SICT. Ma dobre wyniki w testach ADAC i chyba jest wygodny, bo mała nie protestuje. Wcześniej używaliśmy Kiddy energy PRO i różnie z tym bywało. Zdarzało się, że na dłuższej trasie była bardzo zgrzana i czuła dyskomfort okazywany przez płacz i kopanie fotela. RÖMER Kid Plus SICT w Katowicach w Fido ze zniżką 630zł.
  2. Ja długo myślałem nad Chorwacją, miałem wstępnie nagraną miejscówkę w Pakostane. Po konsultacji z kilkoma znajomymi, którzy jeżdżą regularnie do Chorwacji okazało się, że wcale nie jest tak różowo. Noclegi mniej więcej w takiej cenie jak u nas, ale już na przykład obiad w restauracji to min. 70zł. Znajomi zabierają ze sobą pół bagażnika żarcia i gotują na miejscu. Ja tam wolę odpoczywać i nie tracić czasu na kuchnię. Do tego dochodzą w Chorwacji kamieniste plaże, jeżowce a i pogoda nie jest na 100% pewna, bo jak się dowiedziałem też bywają deszczowe dni. Jadę z 3-letnią córeczką, więc mam na uwadze także kwestie ubezpieczenia czy też opieki zdrowotnej - w kraju zawsze pewniej. Wybrałem zatem Świnoujście. Czysta, szeroka plaża - fajna lokalizacja na wypady wzdłuż polskiego lub niemieckiego wybrzeża. Za kawalerkę dla naszej trójki płacimy 150zł za dobę.
  3. Witam. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B6 1.9TDI 130KM AVF. Samochód z 2004 roku sprowadzony z Niemiec. Obecnie jestem w trakcie załatwiania nizbędnych papierów do rejestracji, długo to trwa... Pozdrawiam wszystkich.