Treść opublikowana przez Kazik123
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Nie tak do końca poza zasięgiem Kowalskiego, bo na przykład na Kubie(5 gwiazdkowy Iberostar) byłem w cenie twojej Teneryfy tylko że wylot z Franfurktu lub Berlina. Wszystkie dalekie wyjazdy kupuje w Niemieckich biurach ale przez Polskich pośredników. Jeśli chodzi o Turcje to polecam Hotel "Armonia Holiday" byłem tam 3 razy. w Turcji polecam Delphin Palace byłem 2 lata temu i jak narazie najlepszy urlop w jakim okresie byłeś na Dominikanie, bo sa różne opinie
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
a ja myślałem że tylko moja ma taki tekst twierdzi że jestem uzależniony i ma racje
-
Jaka wódka na wesele ?
ja w piątek testowałem Grandsa i było za dużo kac masakra, cała sobota zmarnowana a wieczorem powtórka z Finlandią i Żubrówką
-
Wasze przebiegi benzynowców
3.0 V6 Q 2003r. stan na dziś 118 tys.
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
alpin wszystkie kierunki z twojej listy są poza możliwościami zwyklego "kowalskiego'' jedynie ta Turcja, chociaz ostatnio jak sprawdzalem to lepsze hotele maja cene podobną do " kanarów" ja byłem na Teneryfie i Gran Canari i opcja All jakość podobna jak w Turcji ale cena powyżej 10 tys. za 2 osoby wszystko zależy czego człowiek oczekuje i na co go stać przy dzisiejszych cenach
-
Brak mocy po zamarznięciu odm.
mariusz a co z mocą auta, jak na mój łeb to zapchany kat ma wpływ na osiągi samochodu wracając do programu to też musi być ktoś w temacie, podobnie jak przy usunięciu filtra cząstek stałych należy odpowiednio napisać program co do katów to moje były całe tylko jeden walnął i sie lekko posypał
-
Czy można wolną jazdą zamulić tłumik?
jeśli pod podłogą to może napęd lub wydech sa jakieś blędy
-
Brak mocy po zamarznięciu odm.
mam znajomego mechanika który dopasował nowe katy, wstawiliśmy na próbe puszke to smród że na wymioty zbiera u mnie nic nie brzęczało tylko buuu i check migał
-
Czy można wolną jazdą zamulić tłumik?
ja wymieniłem pasek przed czasem na 115tys. i po wymianie cisza, żadnych zmian w pracy silnika Sławek na czym czujesz drgania, a jakieś błedy są jeśli coś z wydechem to sondy mogą coś pokazać
-
Brak mocy po zamarznięciu odm.
serwis bym sobie darował, lepiej szukaj jakiegoś speca od VW/Audi który poszuka rozwiązania tylko to musi być koleś który będzie miał zamiar naprawić twoej auto a nie wymieniać wszystkie części aż znajdzie przyczyne objawy u mnie to: na postoju na luzie silnik pracuje normalnie podczas jazdy na niskich obrotach również podczas delikatnego dodawania gazu również dopiero po normalnym dodaniu gazu zaczyna migać check i dzwięk buuuu po prostu czuć że go muli tak po ludzku puść bąka z palcem w d*pie to poczujesz sie jak twój samochód ja zrobiłem katy i rozrząd i będe śmigał przez jakiś czas wracając do serwisu to mój braciak ma A6 C6 2.4 i miał problem z klimą to zamiast poszukać co sie dzieje to cały panel do wymiany, a naprawa u mechanika wyniosła 25zł
-
Brak mocy po zamarznięciu odm.
podobne objawy miałem ja katalizatory padły, wszystko chodziło normalnie do momentu mocniejszgo wcisnięcia gazu podczas jazdy na sondach było wszystko ok wada ASN są katalizatory i sporo osób walczyło z tym problemem
-
Jaka wódka na wesele ?
z tego wynika ze moja "rodzinka" to moczymordy bo wyszło mi ok. 0,7 na osobe na dzień poprawiny jak już pisałem, prawie wszyscy pili piwko jak znajde fotke to wrzuce z czego pił jeden z gości
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
plaże nad Bałtykiem mamy na 5, ale pogoda, drogi,ceny kwater i żywności to masakra urlop spędzam za granicą tylko dlatego że mam prawie 100% gwarancje pogody a u nas, pogodowe all inclusive- zimno,wieje,pada kilka razy byłem w górach i tylko raz było ciepło i słonecznie wszystko zależy czego sie szuka, znam małżeństwo które pakuje płaszcze i śmiga w deszczu po lesie
-
Jaka wódka na wesele ?
wchodzi ja soczek ( ten gęsty do piwa) tylko ja z nia miałem przygody, po prostu nie moge jeść i pić takich wynalazków finlandia żurawinowa działa tak samo, 0,7 i myślałem że sie wykończe i nie chodzi mi o kaca ja miałem Pana Tadeusza ale to było pare lat temu, a przelicznik był 1litr na osobe dorosłą, do tego 5xballantines, kilka win i cytrynówka własnej roboty( na spirycie miodzie i cytrynach) cene targowałem i miałem możliwość zwrotu całych kartonów z wódką, co było nie potrzebne na poprawiny miałem browar ( Żywiec z kegi) tylko ja wesele miałem w czerwcu i pogoda dopisała
-
Dziwne reklamy na postimage
są algorytmy czy jak to sie zwie które dopasowują reklamy do najczęsciej wpisywanych haseł w wyszukiwarce
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Jarek jeśli szukasz imprez to tylko Mielno, lasek do koloru do wyboru cisza, spokój i ładne plaże to Kołobrzeg, jeśli mega impreza to Sunrise chociaż ostatnio zszedł na psy przez 3 lata budowałem statek w Dziwnowie (3 sezony letnie zaliczone) plaże czyste i szerokie ale jak pada to nic tylko pić najważniejsza to pogoda
-
Strefa Śmiechu
prawdziwi faceci Brzydale
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
toaleta jak u nas a tu druga część
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
mam nadzieje że nie było
-
Co Wy na to ? Top 10 najbardziej awaryjnych silników.
mój ojciec zdał prawko za czapke sliwek miałem okazje poznać gościa u którego zdawał egzamin i to potwierdził
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
x-drive
-
Co Wy na to ? Top 10 najbardziej awaryjnych silników.
większość starszych aut było mniej awaryjnych kto pamięta Mercedesa W123 lub W124 były to auta nie do zdarcia a dzisiejsza E klasa, mój klient kupił w DE Mercedesa jako jahreswagen cały czas ma problemy z elektryką
-
Woda po przejechaniu 200 km w błocie pośn.
ja ostatnio jechałem przez błoto i wode a było jej prawei po progi sprawdziłem wczoraj pod wycieraczkami i sucho
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
wielkiej różnicy pomiędzy B6 i B7 nie ma i lepiej wybrac full B6 od golasa B7 1.8T + q i będziesz zadowolona 1.8T podatna na mody
-
Woda po przejechaniu 200 km w błocie pośn.
jak diagnoza znalazłeś przyczyne