Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. Nie tak do końca poza zasięgiem Kowalskiego, bo na przykład na Kubie(5 gwiazdkowy Iberostar) byłem w cenie twojej Teneryfy tylko że wylot z Franfurktu lub Berlina. Wszystkie dalekie wyjazdy kupuje w Niemieckich biurach ale przez Polskich pośredników. Jeśli chodzi o Turcje to polecam Hotel "Armonia Holiday" byłem tam 3 razy. w Turcji polecam Delphin Palace byłem 2 lata temu i jak narazie najlepszy urlop w jakim okresie byłeś na Dominikanie, bo sa różne opinie
  2. a ja myślałem że tylko moja ma taki tekst twierdzi że jestem uzależniony i ma racje
  3. ja w piątek testowałem Grandsa i było za dużo kac masakra, cała sobota zmarnowana a wieczorem powtórka z Finlandią i Żubrówką
  4. 3.0 V6 Q 2003r. stan na dziś 118 tys.
  5. alpin wszystkie kierunki z twojej listy są poza możliwościami zwyklego "kowalskiego'' jedynie ta Turcja, chociaz ostatnio jak sprawdzalem to lepsze hotele maja cene podobną do " kanarów" ja byłem na Teneryfie i Gran Canari i opcja All jakość podobna jak w Turcji ale cena powyżej 10 tys. za 2 osoby wszystko zależy czego człowiek oczekuje i na co go stać przy dzisiejszych cenach
  6. mariusz a co z mocą auta, jak na mój łeb to zapchany kat ma wpływ na osiągi samochodu wracając do programu to też musi być ktoś w temacie, podobnie jak przy usunięciu filtra cząstek stałych należy odpowiednio napisać program co do katów to moje były całe tylko jeden walnął i sie lekko posypał
  7. jeśli pod podłogą to może napęd lub wydech sa jakieś blędy
  8. mam znajomego mechanika który dopasował nowe katy, wstawiliśmy na próbe puszke to smród że na wymioty zbiera u mnie nic nie brzęczało tylko buuu i check migał
  9. ja wymieniłem pasek przed czasem na 115tys. i po wymianie cisza, żadnych zmian w pracy silnika Sławek na czym czujesz drgania, a jakieś błedy są jeśli coś z wydechem to sondy mogą coś pokazać
  10. serwis bym sobie darował, lepiej szukaj jakiegoś speca od VW/Audi który poszuka rozwiązania tylko to musi być koleś który będzie miał zamiar naprawić twoej auto a nie wymieniać wszystkie części aż znajdzie przyczyne objawy u mnie to: na postoju na luzie silnik pracuje normalnie podczas jazdy na niskich obrotach również podczas delikatnego dodawania gazu również dopiero po normalnym dodaniu gazu zaczyna migać check i dzwięk buuuu po prostu czuć że go muli tak po ludzku puść bąka z palcem w d*pie to poczujesz sie jak twój samochód ja zrobiłem katy i rozrząd i będe śmigał przez jakiś czas wracając do serwisu to mój braciak ma A6 C6 2.4 i miał problem z klimą to zamiast poszukać co sie dzieje to cały panel do wymiany, a naprawa u mechanika wyniosła 25zł
  11. podobne objawy miałem ja katalizatory padły, wszystko chodziło normalnie do momentu mocniejszgo wcisnięcia gazu podczas jazdy na sondach było wszystko ok wada ASN są katalizatory i sporo osób walczyło z tym problemem
  12. z tego wynika ze moja "rodzinka" to moczymordy bo wyszło mi ok. 0,7 na osobe na dzień poprawiny jak już pisałem, prawie wszyscy pili piwko jak znajde fotke to wrzuce z czego pił jeden z gości
  13. plaże nad Bałtykiem mamy na 5, ale pogoda, drogi,ceny kwater i żywności to masakra urlop spędzam za granicą tylko dlatego że mam prawie 100% gwarancje pogody a u nas, pogodowe all inclusive- zimno,wieje,pada kilka razy byłem w górach i tylko raz było ciepło i słonecznie wszystko zależy czego sie szuka, znam małżeństwo które pakuje płaszcze i śmiga w deszczu po lesie
  14. wchodzi ja soczek ( ten gęsty do piwa) tylko ja z nia miałem przygody, po prostu nie moge jeść i pić takich wynalazków finlandia żurawinowa działa tak samo, 0,7 i myślałem że sie wykończe i nie chodzi mi o kaca ja miałem Pana Tadeusza ale to było pare lat temu, a przelicznik był 1litr na osobe dorosłą, do tego 5xballantines, kilka win i cytrynówka własnej roboty( na spirycie miodzie i cytrynach) cene targowałem i miałem możliwość zwrotu całych kartonów z wódką, co było nie potrzebne na poprawiny miałem browar ( Żywiec z kegi) tylko ja wesele miałem w czerwcu i pogoda dopisała
  15. są algorytmy czy jak to sie zwie które dopasowują reklamy do najczęsciej wpisywanych haseł w wyszukiwarce
  16. Jarek jeśli szukasz imprez to tylko Mielno, lasek do koloru do wyboru cisza, spokój i ładne plaże to Kołobrzeg, jeśli mega impreza to Sunrise chociaż ostatnio zszedł na psy przez 3 lata budowałem statek w Dziwnowie (3 sezony letnie zaliczone) plaże czyste i szerokie ale jak pada to nic tylko pić najważniejsza to pogoda
  17. prawdziwi faceci Brzydale
  18. toaleta jak u nas a tu druga część
  19. mam nadzieje że nie było
  20. mój ojciec zdał prawko za czapke sliwek miałem okazje poznać gościa u którego zdawał egzamin i to potwierdził
  21. większość starszych aut było mniej awaryjnych kto pamięta Mercedesa W123 lub W124 były to auta nie do zdarcia a dzisiejsza E klasa, mój klient kupił w DE Mercedesa jako jahreswagen cały czas ma problemy z elektryką
  22. ja ostatnio jechałem przez błoto i wode a było jej prawei po progi sprawdziłem wczoraj pod wycieraczkami i sucho
  23. wielkiej różnicy pomiędzy B6 i B7 nie ma i lepiej wybrac full B6 od golasa B7 1.8T + q i będziesz zadowolona 1.8T podatna na mody
  24. jak diagnoza znalazłeś przyczyne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.