Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. ważne że kolor pasi
  2. dokładnie, jak moduł przyjdzie to biore sie za podłączenie
  3. kolega gogle mówi że jeden to brilant czarny a drugi kod to brilant niebieski
  4. ja róznicy nie widze wata stalowa to wata wata -czyscik dla mnie wata czyscik ze zdkecia to zwykła wata stalowa do polerki sam tym lece wydech z nierdzewki
  5. możesz podać który kabel do którego pinu podłączyłes mam MCE High pisałeś ze do gniazda B Gniazdo B (23-pin) [wyjścia] Pin 1 – Aktywacja pompki spryskiwaczy reflektorów (i silnika wycieraczki tylnej szyby – Avant) [czarno/fioletowy] Pin 2 – Aktywacja pompki spryskiwaczy reflektorów (i silnika wycieraczki tylnej szyby – Avant) [niebiesko/fioletowy] Pin 3 – x Pin 4 – Zasilanie kierunkowskazu (prawy-tył) [żółto/zielony] Pin 5 – Zasilanie lewego światła biegu wstecznego [niebiesko/czerwony] Pin 6 – Zasilanie kierunkowskazu (lewy-tył) [zielono/niebieski] Pin 7 – Zasilanie kierunkowskazu (prawy-przód) [zielono/czarny] Pin 8 – Zasilanie prawego światła biegu wstecznego [niebiesko/czerwony] Pin 9 – Zasilanie kierunkowskazu (lewy-przód) [czarno/niebieski] Pin 10 – Zasilanie prawego światła stopu [czerwono/czarny] Pin 11 – x Pin 12 – Zasilanie lewego światła stopu [czerwono/biały] Pin 13 – x Pin 14 – Zasilanie trzeciego światło stopu [czarno/czerwony] Pin 15 – Zasilanie tylnego światła przeciwmgielnego (lewe) [szaro/biały] Pin 16 – Zasilanie prawego światła drogowego [biało/żółty] Pin 17 – x Pin 18 – Zasilanie lewego światła drogowego [biało/czarny] Pin 19 – Zasilanie światła przeciwmgielnego (prawy-przód) [biało/niebieski] Pin 20 – Masa elektroniki [brązowy] Pin 21 – Zasilanie światła przeciwmgielnego (lewy-przód) [biało/zielony] Pin 22 – Zasilanie prawego światła mijania [żółto/biały] Pin 23 – Zasilanie lewego światła mijania [żółto/czarny] wstawiam instrukcje do modułu z twojego linka, tańsza wersja bez CLH http://www.dzienne.eu/301.pdf jakbyś dał rade to który kolor pod który pin chetnie podłączyłbym wlącznik DRL jak ten włącznik regulacja świateł z DRL Audi A4 b6 b7 (3098030686) - motoAllegro tylko jak to ogarnac z góry dzięki za pomoc
  6. ucho.77 masz moduł czy dzienne w halo bo wczesniej pisałeś ze montowałeś moduł i normalnie maiłeś kontrole i przeszłeś przegląd
  7. dev masz jeszcze propozycje na ciekawa whisky do 200zł
  8. To się nazywa fantazja nie przygoda z tego wynika że mój ojciec ma zajeb...ta fantazje ma silnik 3.0Tdi i wszyscy go wyprzedzaja, jak jade z min to bore nerwosol i kawałek drewna w zęby aby cicho siedzieś bo dostaje szału w pół roku zarobił 21pkt. a dodam ze niedzielny kierwoca i robi rocznie 8tys. km
  9. castorama, było kilka granulacji
  10. kolega opisał najczarniejsza wersje jaka moze nas spotkać, Tomeks pisze o rzeczoznawcach w PZU.Warta czy Hestia itp. a w temacie jest mowa o rzeczonawcach powołanych przez sad, znam przypadek gdzie koles popłynąl z firma przez brak homologacji na maszyne miał opcje kupić ten sam sprzet z homolgacja lub bez i wybrał tańszą wersje, miał miejsce wypadek z udziałem pracowników w sądzie przegrał mimo błędów pracownika, wypłacił sporo kasy głupi napis lub jedna karta wszystko zmienia
  11. to samo pomyślałem, sprawdzałeś podszybie
  12. rozmiar brałem na oko, na pierwszy rzut wieksze wiertło zeby rozwiercić łeb od sruby a pózniej mniejsze do samego wkreta kilka osób z forum dało rade wykrecic wkreta jak lampke zdejmiesz, u mnie zawsze pod gore i wkrety zostały na miejscu najlepiej blende zdemontowac i reszte robić na warsztacie lub inny miejscu odosobnienia przy piwie ---------- Post dopisany 14-03-2013 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 20:39 ---------- co do śrubek to kupić osobno 2 szt. z nierdzewki i spokój na lata ja za 2 wkrety wymiar 2,5 na 20 czy cos takiego zapłaciłem .... 0,30 zł tzn. miałem zapłacić bo znajomy stwierdził że nie opłaca mu sie drukować paragonu na taką kwote i wkrety dostałe za free
  13. Kazik123 odpowiedział(a) na PAW99 temat w Audi A4 B6
    alarec efekt na żywo lepszy niż na fotach lapeij raz wydac wiecej kasy i kupić całe lampki a nie bawic sie w pseudo ledy
  14. zgadazam w 100%, jak ktos sie spieszy z letnimi to powinnen być swiadomy ze pogoda jak kobieta zmienna jest
  15. na mój jezyk i pamieć to zwykły bushmills kryje sie przy black busch jest spora różnica smakowa
  16. ogólnie jest słodki ale z fajną końcówka, lekko wyczuwa sie wiśniówke może sie myle bo przeziebiony jestem i ze smakiem różnie
  17. u mnie powoli topnieje
  18. moja rada to szukaj nowych
  19. Kazik123 odpowiedział(a) na PAW99 temat w Audi A4 B6
    demontaż tapicerki w sedanie to 5min. pracy z piwem w rece, blenda z lampkami trzyma sie na 4 srubach i rozwiercanie srub w ciepłym miejscu
  20. wczoraj dorwałem w Kauflandzie za 76zł i własnie siedze ze szklaneczka
  21. jaką min temp do nakładania bo nie mam ogrzewania w garażu druga sprawa czy na dipa można nakładać wosk, czy pod ręką czuć że to guma mam zamiar dać grill i ramki na czarny mat i może lusterka do tego albo spray albo hvlp co lepiej na te elementy
  22. rozbiórka tapicerki z wyjeciem listwy pod lampki zajeło mi jakieś 15 min odkrecenie lampke 1,5 h wszystko przez wkrety od starych lampek, wiertarka i rozwiercałem w obu lampkach efekt ori super
  23. witam wczoraj podczas jazdy pojawił sie problem z ori xenonami z góry pisze że żarniki maja z pół roku do rzeczy podczas mocniejszego wciśniecia gazu światła mocniej świecą, na postoju jak dodam gazu nawet pod 5tys. to nic dopiero podczas jazdy, objawy widać lepiej jak jade na wysokim biegu z mała predkoscia i mocno wcisne gaz jak na moje oko to przetwornice siadają ale może sie myle czekam na pomysły
  24. problem taki ze polacy oszczedzaja na wymianie szczotek na myjniach automatycznych zimą myje na bezdotykowej, a jak tylko troche cieplej to 2 wiaderka + kercher i jazda pewnie kazdy widzał ale wstawie jak nie myc auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.