Treść opublikowana przez Kazik123
-
Strefa Śmiechu
nie wiem czy było ale co tam ĐОгиŃŃика пО ŃŃŃŃки ( Logistics in Russian ) - YouTube
-
Czy mam servotronic w B7 2007 r.?
podczas jazdy przy większej predkości czuć róznice w prowadzeniu,
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
na 4 takie felgi 17 biały mat pod pistolet+ na lusterka kolor satyna ( taki jak s-line) też pistolet i dodatkowo sprey czarny mat do listew chrom wokół szyb wysyłka kraj po przelewie
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
to zmieniałeś gniazda z h6w, a co fis-em
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
beny a co masz w postojówkach bo czytam na forum i mam bałagan w głowie co wstawic aby siedziało na aucie jaiś czas
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
w tym watku jest kilka linków do aukcji allegro http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-ori-ledowego-podswietlenia-tablicy-p-and-p-243245/ jak chcesz moge dać ci namiary od kogo brałem cena ok 90zł za 2 sztuki
-
Stłuczka przy wyprzedzaniu poboczem
wszytsto zależy czy to dobry kolega , kolega ma AC na Jette jeśli tak to niech bierze wine an siebie, szkode w VW zrobi z AC ty z jego OC i dogadujecie sie tylko na kwote która on zapłaci przy kolejnej umowie AC/OC ( zabierają znizki za szkode) druga opcja to ze jeden z was który ma mniejsze strarty bierze wine na siebie i spisujecie protokół tylko pokombinować z sytuacją na drodze i pamiętajcie o dopuszczalnej predkości na drodze jeden z was robi auto z winy sprawcy, moze zrobić na wycene tj. dostaje przelew i sam robi auto lub bezgotówkowo gdzie można lekko naciągnąc ubezpieczalnie jęli masz znajomego lakiernika to i dla sprawcy skapnie pare groszy na naprawe tylko zero o znajomości z drugim poszkodowanym i wyścigu na ulicach plus że po misiaków nikt nie dzwonił bo był świadek zdarzenia mozna to jakoś rozegrać tylko musisz dogadać sie z kolega ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- a w protokole nie piszczie o trzecim aucie i date wsteczna mozna walnąć
-
Śruby/Spinki do montażu osłony pod silnikiem
juz miałęm pisać ze nie ma a jednak moge dać namiary do gościa , spinki i osłony za małe pieniądze co do jakoścci to jeszcze nie wiem
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
vario jaką najmniejsza ilość, kolor z ral lub ncs bo potrzebuje tylko na lusterka( obudowy)
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Wyślij rodziców do Maroka do Agadiru - rewelacja! (hotele RIU lub SOFITEL) Jeśli chodzi o Dolphin Palace, o którym pisałeś to miałeś na myśli hotel w Antalyi?? Jeśłi tak to bardziej bym polecił w tym regionie hotel Baia Lara. w Delphin Palace byłem jak otwierali Baia Lara a obok Delphina konczyli budowe Delphin Imperial Baia Lara ma dobre opinie ale wystrój Delphina i standart obsługi powala na kolana z całej sieci Delphin moge polecić Delphin Palace, D. Diva i D.Imperial oferta all i restauracje ala carte super po mnie do hotelu poleciała moja matka a ona sporo hoteli odwiedziła i ma wymagania i była zadowolona cena nie najtańsza ale warto dołożyć pare groszy co do Riu to byli w Riu na Maderze a ja byłem w Riu na Gran Canarii hotele pare groszy drozsze od innych ale standart lepszy np. na Gran C. Bacardi i Ballentines w opcji all
-
Śruby/Spinki do montażu osłony pod silnikiem
witam dzis zauważyłem że klapa pod silnikiem mi zwisa, brakuje śrub przy połączeniu ze zderzakiem z przodu auta idą tam 3 śruby, została tylko jedna ( taka cena za latanie po śniegu bokiem) mają z 1cm długość i dziwny gwint a i łeb ma z 2cm średnicy wrazie czego moge zrobić fotke ocalałej gdzie szukać ? z góry pisze że ASO odpada bo mam prawie 100km. dzięki za pomoc
-
PROBLEMY z ZAPŁONEM Audi A4 B6 3.0 ASN
kolega ma racje, zmień prefix na ASN to znajdzie rozwiązanie na twój problem kilka osób z ASN walczyło z podobnymi objawami a wiec troche cierpliwość czekam na poprawe prefixa i wysyłam co było u mnie
-
Montaż LED zamiast postojówek
zakładał ktos LED CREE 3W ŻARÓWKA BA9S T4W BAX9S H6W HIGH POWER (3085900583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. poszła mi h6w i FIS świeci przy podanej pewnie bedzie wstawić rezystory ale jak z jakości i ile czasu posiedzi na aucie
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
przełącznik czekał na montaż i ... pracy 15 min. ale efekt został mi przekaznik ale to już jak będzie cieplej bo włącznik działa tak jak pisałeś
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ostatnie pytanie jak dam dipa na felgi przed montazem na aucie to czy nic sie nie stanie jak bede zakrecał sruby tzn. czy dip sie nie " ukreci" przy zakrecaniu śrub?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
@michu, można ładnie spray'em zrobić chrome effect ale jest z tym trochę zabawy na to bezbarwny dip i jest satyna zabawy? tzn.
-
Spoiler klapy bagażnika - sedan b6
dziś ori spojler poszedł za 450 tylko zaczepy obcięte
-
Dokładka przód
ale widać że 2 sztuki sprzedane I właśnie stąd moje pytanie Moze ktoś się pochwali nowym nabytkiem?? ---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ---------- Znalazłem to na forum, myślę że to ta dokładka: http://s21.postimg.org/8ch0r8tyb/IMG_5560.jpg kolor ok, ale dokładka audi w pakiecie zimowym wysoko i małe felgi
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ok ostatnie pytanie czy masz Plasti Dip Pearlizer
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
jeszcze nie bo w garażu pingwiny biegają, wszystko czeka na odwilż przy kolejnym demontażu półki pod kierownica mam zamiar wstawic przekażnik włącznik i zrobić porzadek z kablami od parkotronica bo mam dołożone czujniki na przód i tył, kupiłem auto od kobiety a auto sporych gabarytów ( jak dla kobiety) i elektryk zostawił sporo zbednych kabli do centralki i ciasno upchał szkoda ze garaż nie ogrzewany, ale i tak lepiej niz pod chmurka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
kolego żadnych zakłóceń nie robi, sprawdzone na dwóch autach ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- pisz jeszcze do kolegi kazik123 to będziesz miał 3 opinię potwierdzam, wszytko ok działa przy cb, ori xenon zero zakłócen
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
panowie taniej was wyjdzie jak akajm zrobi liste i wyśle do polski do jednej osoby a ta póżniej roześle po kraju
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ok. bo mam jeszcze drugą opcje mam zamiar dać dipa na grill wszystkie chromy wokół szyb, felgi ma być czarno a kolor auta jest czerwony to i lusterka dam na czarno ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- czekam na info od vario może on sie wypowie jak uzyskac satyne tylko wyjście z koloru bazowego a nie chromu może ral 9006 bo na szybko w necie znalazłem ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- albo kolor z postu 877 srebrny http://img267.imageshack.us/img267/7223/dekor1.jpg
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
tyko że lusterka mam czerwone LZ3M vario a jakby dać srebrny, ktoś opisywał jak malował dekory i miał na handel pół puszki z ncs-a dopasuje coś ala satyna a i czy każdy kolor dasz radę w spray jeśli tak to jaka cena za puszkę sprayu 1 czarny mat 1 satyna mat przelew i wysyłka kraj pisz na priv
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
jaki kolor dać na lusterka, takie jak w S4 czy S6 bo na ori z S4 nie mam kasy a dipa zawsze moge zerwac,