Treść opublikowana przez Kazik123
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
a podłączyłes wszytsko jak należy czasami tak bywa, ja kupiłem ledy do postojówek i zapomniałem ze musza byc can bus i bład pojawił sie raz, jak pierwszy raz sie zapaliły pózniej już spokój ile czasu miałeś załozone ori lampki led
-
Budowa garażu tanim kosztem
tylko pilnuj jak izolacje beda robić, bo czasami patrza ze garaz to odpier..ja lipe ja mam w srodku wym. 6,5 *7,5 prawie 49m2 bo daje OSB na sufit i wyjdzie ok 1100zł za 15mm na wpust
-
Zmiana koloru auta
Michał masz link http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/plastidip-alternatywa-malowania-234780/ zawsze łatwiej zerwac i taniej od folii
-
Vag pl
widzisz Tomek sprawdziła sie teza z kabla powiedz tylko który vag ci smiga vag com czy vcds bo mam też polskiego vaga
-
Oklejenie grila
Szybkie rozwiązanie ale na stałe juz,jak z folią nie wyjdzie to bede musiał tak zrobic. Ktos z forum tak ma? masz tu watek o dipie, kupisz czarny spray plasti dipa i jescze zostanie wystarczy troche zdolnosci manualnych i dipa zawsze możesz zerwac jak sie znudzi a folia grilla okleic masakra http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/plastidip-alternatywa-malowania-234780/
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
widac Tomasz ma wyjatkowe auto możesz założyć stare lampki w wyjąc zarówke, bo jestem ciekaw czy wywali bład
-
Audi / Ronal 17 - ma ktoś fotki na aucie?
może zawias zmienisz i bedzie git
-
Oklejenie grila
Paweł puszka plasti dipa i masz mat grilla
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
przypomina ze rozmawiamy o b6 chyba ze u Tomka auto z podpisu jest nieaktulne bo błedy sa ale b7/b8
-
Kratki zderzaka, gril w czarnym polysku...
kratke na mat zawsze mozna zrobic plasti dipem jak sie znudzi mozna zerwac
-
Budowa garażu tanim kosztem
ot i sedno sprawy inspektor też raczej bardzo warszawsko stawkowy moim zdaniem jeśli już to murowany z konstrukcja drewnianą no i blacho-dachówka albo dachówka jak kogoś stać a papiery to radzę łatwić bo jak uprzejmie donoszę pójdzie w ruch to 20k kary i do tego legalizacja (jeśli nie każą rozbierać) ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- ps co do bram to Wiśniowski ma bardzo fajne bramy Krzysiek jesli wezmiesz naprawde dobra blache to cena wyjdzie jak cena średniej dachówki tylko blache można samemu założyć, wystorczy troche zdolniosci manualnych co do bram Wiśniowski to sie zgodze ale te z wyższej półki
-
a8 d2 naprawiać czy puścić na części
dokładnie, daj foty to zobaczymy czy warto robić a był u innego mechanika zeby porównać koszt naprawy
-
Wizytownik i przycisk ESP
radio zawsze można wyjąc 10 sek. pracy
-
Vag pl
pox wpisz na googlach Vag com na 64bity i wyskoczy kilka linków do wersji pod win7 i 64bit sam miałem vag com 311 i wywaliłem bo miałem zrobiona autoryzacje i przy instalacji od nowa pojawił sie problem z autoryzacja vag działał ale mogłem robic tylko odczyty, zero kodowania i adaptacji nie miałem virtuala pod XP
-
Vag pl
w czym tkwi wasz problem z win7 mam Della z win7 i 64bit i kupiłem kabel KKl niebieski za kilka złoty działa mi PL Vag 4.9, Vag com i VCDS Lite zero problemów, tylko musze pamietac o podłaczeniu kabla do tego samego USB starałem sie pomóc użytkownikowi "tomambros" jak tylko mogłem powalczyliśy i kabel instalował sie w portach, ale znów był problem po podłaczeniu do auta
-
Budowa garażu tanim kosztem
Krzysiek ja założyłem Hormanna, o normstahlu mało wiem jak tam z jakościa
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
mam moduł high i zero błedów
-
Budowa garażu tanim kosztem
He he he to zapraszam do mnie dam Ci 25% tego co zaoszczędzisz Sama papierologia to ponad 6kzł brama garażowa segmentowa z ociepleniem i napędem ponad 4000zł/ szt, to już masz 8000zł dachówka brassa+ krańcowe i gąsiory i do tego łupek na deske czołową podbitka z drewna, ocieplenie, posadzka, wyjście z gruntu przy dzisiejszych cenach, kiedyś można było sporo załatwić na tzw. "lewo" bez vat a teraz wszystko na papier tak jak Krzysiek ma budżet na garaż to starczy, a przy połowie też postawi znam ekipy ze postawia na gotowo za 20 tys. a póżniej z łopatą bedziesz ekipe szukał bo wszystko spierd...ne jak do mnie przychodzi klient po drzwi i mówi ze chce tanie i dobre to mówie że potzrebuje jedne tanie a drugie dobre mam jeszcze pytanie do użytkownika roctes o brame garażowa jak jest z Vat bo jeśli z montazem to 8% a słyszałem ze jeśli garaż jest wolnostojący to nawet przy montażu jest stawka 23%
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
kiedy dostawa jest jakąś konkretna data kiedy czarny w spray i litry
-
Budowa garażu tanim kosztem
Hej Jako że temat jest jakże bardzo aktualny dla mnie bo przebrnąłem przez papierologię i lada dzień zaczynam budowę garażu. Garaż 2 stanowiskowy 7,50x6,00 bardzo podobny do twojego. W związku z tym mam prośbę czy mógł byś napisać wymiary Twojego garażu i mniej więcej przedstawić kosztorys budowy do stanu ze zdjęcia. sorki ze dopiero teraz ale brak czasu, co do wymiarów to jutro podam dokładne co do kosztorysu to powiem ci tak że garaż stawiałem w momencie jak ceny w budownictiwe szły w góre i był problem z materiałami i za suporex sporo przepłaciłem, ale kto wiedział że ceny tak polecą w dół druga sprawa to ze beton miałem za grosze ( czyt. bez faktury) beton miał iśc pod wiatraki jak pisałem sporo roboty zrobiłem sam, jeszcze został mi sufit w środku z czego konstrukcja dachu generalnie cały garaż miałem sam stawiać ale brakło czasu i mury i ocieplenie robił znajomy, a jeszcze zaciągał posadzke generalnie posadzka 2godz. roboty bo poziomy ja naniosłem i rurki wypozoimowałem, a beton z gruszki wieniec sam szalowałem i również beton z pompy daj znać ile kasy masz na garaz to powiem czy starczy, co do projektu to ja kupiłem gotowca i zrobiłem adaptacje u znajomej p. architekt która przy okazji ma papiery ins budowlanego a z budowa nie czekałem na pozwolenie tylko po złożeniu papierów już brałem sie do roboty ale generalnie lepiej poczekać bo jak ma sie "życzliwych" sąsiadów to wiadomo jakby coś to pytac
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
co do zamówienia to czekam na czarny a mam jeszcze pytanie jak wygladaja kolory RAL i NCS na aucie chodzi mi czy jest różnica pomiedzy wzornikiem a kolorem gotowym na aucie co innego jak sprawdzisz po mieszaniu, a efekt na gotowo mam nadzieje ze wiesz o co mi biega ---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ---------- jescze jedna rzecz, jak wyglada mieszanie gotowych kolorów np. jakby do twojego gun metal dolewać czarnego, kolory sie połącza bo miałem przypadek z innymi farbami że niemogłem dwóch kolorów zmieszać
-
Spoiler klapy bagażnika - sedan b6
co do kleju to potwierdzam, ja mam dostep do Sika i taki dałem daniels, a po co to demontować znajomy stwierdził że zdemontowac można ale bagażnik do lakierowania
-
Okno pasażera raz się otwiera a raz nie
u mnie z 2lata temu padł silniczek tylko nr musi się zgadzać
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
a co z RAL 9005 a druga rzecz to czy możesz zrobić ciemniejszy jest to oddzielny temat więc może się różnic od ori gun metal, ten twój fajny ale trochę za jasny bo chodzi mi o efekt felg ori grafiit koleś już za granicą,
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
vario gun metal Ral 7043 a jak sam mieszasz to litr Ral 9005 lub Ral 9017