Treść opublikowana przez Kazik123
-
Kołobrzeskie A4 .........
witam ekipe po urlopie kiedy robimy spota bo widze ze cisza pod moja nieobecność
-
Kołobrzeskie A4 .........
Radek z opalarka delikatnie ja robiłem folię suszarka i było ok
-
Kołobrzeskie A4 .........
Łukasz gratulacje jak wróce z urlopy trzeba bedzie wypić jego zdrowie
-
Kołobrzeskie A4 .........
kazdy zajety ja staram sie raz dziennie byc na forum
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Teide i Loro zaliczone a i jeszcze los gigantes
-
Mrugający ksenon podczas skrętu
mam podobny problem, tylko u mnie mrugają jak dodaje mocno gazu na zimnym silniku żarniki mam nowe i jak dla mnie to przetwornice albo ładowanie aku, bo u mnie był problem z niskim napięciem na aku za małe trasy robiłem
-
żarnik Audi A4
zawsze wymienia się parami co do samego mrugania to masz tak cały czas czy tylko na zimnym silniku ja miałem problem z aku i dlatego mrugały na początku
-
Naprawa uszkodzonego zamknięcia podłokietnika...
ja dorwałem za 150 cały podłokietnik z łapą i to skóra w bdb stanie tylko same zęby zostały od zamknięcia, ASO powinno ze wstydu dawać zamknięcia gratis
-
Kołobrzeskie A4 .........
ok pisałem do szkodnika wiec może będzie ta sama ekipa+ koles B5 z kotwicy i koleś B6 z radzikowa
-
Kołobrzeskie A4 .........
Radek ja ci dam spróbuje godzinę ustalaliśmy pod ciebie i Łukasza bo reszcie pasi cały dzień
-
jak otworzyc zamkniete drzwi bez dzialajacych klamek? pilne
nie dopisałem że zdejmował środkowy słupek aby dostać się do śrub od tapicerki generalnie cała tapicerka z jednej strony była zdemontowana aby zdjąć boczek z drzwi
-
Kołobrzeskie A4 .........
[/color] a na ile zrobiłeś przebieg ---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- ok teraz bez jaj następne spotkanie niedziela 16 czerwca godz. 18-30
-
jak otworzyc zamkniete drzwi bez dzialajacych klamek? pilne
Mi koleś odkręcał w A6
-
Kołobrzeskie A4 .........
masz jakas fotke
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
wiem ze było ale to 100% prawda Kabaret Neo-Nówka - Polskie morze - YouTube rok temu znajomy przez tydzień pytał czy u nas zawsze tak pada
-
Kołobrzeskie A4 .........
rozmawiałem z kolesiem z VAGgrupy i 16 lipa, jak coś to wpadna na spota w lipcu ale na następnego spota mam 2 osoby chętne, odezwali się na e-mail
-
Kołobrzeskie A4 .........
mogę zagadać z kolesiem z VAG-grupy i zrobić razem z nimi spota wstawiam link do konta https://pl-pl.facebook.com/pages/VAG-GRUPAPL-Pomorze-Zachodnie/434974719911085 jest tam kilka aut na ZKL co do terminu spota to 16 pasuje i godzina jak ostatnio a co do propozycji Łukasza to ok ale w lipcu to grilla zrobimy na plaży czekam na propozycje
-
Kołobrzeskie A4 .........
jestem za tylko pogoda musi być fotki słabe ale zawsze coś ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- jak ktoś ma lepsze foty to dawać ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- jak ktoś ma lepsze foty to dawać
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Piotrek poszedł priv bo zamiast AR możesz wsadzić 8E0 959 433 BP - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu (lub korby). a składa się że mam do oddania za pare groszy
-
Kołobrzeskie A4 .........
wiec mamy ustalone niedziela 18-30 przy mcdonald
-
Kołobrzeskie A4 .........
jakby coś to spot w Niedziele 18-30 przy McDonald Łukasz zostaw w niedziele żone za barem, da sobie rade przez pół godziny
-
Kołobrzeskie A4 .........
to jak robimy spota w niedziele tylko która godzina, miejsce proponuje parking przy McDonald, zawsze można mała czarna wypić i wiesmaka wciagnac Łukasz tobie pasi popołudnie czy siedzisz w smażalni Prezesik18 która godzina wchodzi w gre?
-
Kodowanie centralnego zamka
policz od nowa i jazda jak coś to zawsze możesz zakodować 7008 w module można kombinować
-
Rezerwacja wakacji
od kilku lat latam z TUI,zreszta całą moja rodzinka lata z tui, a urlop rezerwacje robie w biurze podróży przez znajomą były opinie że w TUI przepłacasz ale jak wulkan wywalił to byłem spokojny i bez problemu zmieniłem date wylot i gratis dostałem
-
Jaka kosiarka spalinowa?
polecam Al-ko 470 Br