Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. sam obstawiałem 8/10 ważne że na faktach i gra Whitakera ogólnie polecam bardziej niż Grawitacje z Sandrą
  2. kolega miał podobny problem i jak przedstawił wyceny łazienki do wspólnoty to rozwalili pół klatki schodowej a łazienka została cała
  3. LS1013 I mniejsza do szerszych desek LS0714 wcześniej mieliśmy DeWalt i cena naprawy masakra mieliśmy kupić Festoola Kapex ale cena ponad 8000zł w secie
  4. dedra na pewno lepsza od einchela miałem ci zaproponować Festoola, ale cena wymiata ja oprócz ukośnicy mam zagłębiarke z szyną
  5. do czego ma służyć? ukośnica wiadomo tylko do cięcia w poprzek na prosto i jak masz dokładne kąty, stołowa do wzdłużnego i jak większy model to do poprzecznego ja mam 2 ukośnice Makity, ---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- masz tu fajny model i cena w miarę Pilarka stołowa Makita MLT100
  6. możesz popytać jaki ma model znalazłem 2 rdzeniowy a za pare groszy wiecej jest 4 rdzenie
  7. Potwierdzam, koleś smarował wazeliną i efekt super druga sprawa że zawsze cały w wazelinie chodził jak dziara sucha to i strópy sie zrobia
  8. Witam mam pytanie czy spotkaliście się z takim urządzeniem wstawiam przykładową aukcje Smart TV DONGLE MEASY U2C z kamerą HD i bluetooth (3672012974) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. podpinacie pod gniazdo hdmi i macie 40 calowy tablet czekam na opinie
  9. fotki robione na świeżo, więc jestem w trakcie gojenia żona chyba zazdrościła i dzień później zrobiła motylka cały czas idzie easy tatoo, żona na pierwszym stosowała alantan maść i też ładnie wygląda,
  10. easy fajnie się wchłania i zostawiam przezroczystą warstwę na skórze która nie zostawia śladów na ubraniu, alantan jest tańszy ale easy jest za to dużo wydajniejszy, 30 zł za maść to jeszcze w miarę a dziara też parę groszy kosztuje przy okazji wstawiam swoje, fotki robione jeszcze w studiu a i jeszcze motylek żony, ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- fotek nie ładuje ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- fotek nie ładuje Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  11. sprawdź tylko czy ori kratki wejdą
  12. stosowałem alantan i easy tatoo w podobnych warunkach i takim w porównaniu wygrał easy tatoo
  13. koledze akurat chodziło że " pseudo" fachowcy po takiej akcji zawineli by się z budowy każdemu może sie zdarzyć wtopa, czasami pracownik zawali tylko trzeba mieć jaja żeby przyznać sie do błedu, spuścić głowe i przeprosić, ale z tym jest.różnie
  14. od siebie polecam easy tatto jak pisali wcześniej folia tylko pierwszy dzień na 6 h póżniej tylko maść, ładnie sie goi zero strupków ciuchy sie nie kleją jak bede przy kompie to dam fotke swojego
  15. jeśli jest to krótkie przygaśnięcie po naciśnięciu podnoszenia szyb to jest ok co innego jak w kabinie jest ciemno
  16. dokładnie,przekładka z lewej na prawą najpierw żarniki później przetwornice sprawdź jeszcze wiązkę w prawej lampie idzie od lampy do kabiny w nadkolu
  17. dzięki za pomoc warto podwiesić filmik do tematu o kasowaniu inspekcji może się jeszcze przydać
  18. Witam jak zmienić vcds termin i ilość km do wymiany oleju , olej już zmieniłem bominął rok, a na fisie mam jeszcze 135 dni i 7000 km na ostatniej wymianie coś popierdzielił dzieki za pomoc
  19. temat był już kilka razy na forum opinia dość negatywna
  20. jak zakładałem moduł to siedział u mnie xenon, przyszła pora na zmiany i teraz jest ori bix z soczewkami od b8 przysłona zachowuje sie normalnie, tylko mam pytanie bo jak odpale auto to zapala sie h7 na 30% ( moduł) mijania są z soczewki a drogowe soczewka+H7 na 30% h7 jak dam impuls manetka to tylko pali sie h7, ale przysłona sie otwiera tylko raz po taki " mrygnięciu" jak włącze mijania to przesłona jest otwarta i odrazu sie zamyka tylko u mnie taki cuda czy tylko ja tak mam ? ucho.77 ty sie nie liczysz bo masz modzone bixy i drogowe masz tylko z soczewki z tego co pamietam druga sprawa to jak wiadomo apetyt rośnie w miare "modzenia" do rzeczy mam moduł bez clh, ale mam pomysł na clh w halo i w halo dać żarówki LED ma ktoś pomysł jak to ogarnąć
  21. jest kilka rzeczy których tani kabel i słaby vag nie ogarnie
  22. póki są ori palniki to jest spoko, po wstawieniu zamienników przetwornice pokazują rogi
  23. wstawiłeś osuszacz żeby wyciągał wilgoć
  24. jak ominiesz przekażnik to włącznik działa na odwrót czyli na 0 światła sie palą a na 1 gasną , ja nie dostałem przekażnika u siebie w mieście (czyt. wiosce) i założyłem bez miałem zamówić i tak już śmigam kilka msc.
  25. Kazik123 odpowiedział(a) na ghostrider1916 temat w 3.0
    jutro moge podać ci wymiary pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.