Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. siemka sam jeszcze nie mam dzieci ale jeden brat ma trzech synów a drugi dwóch więc o wyprawach z dzieciakami trochę wiem jak na pierwszy raz to szukaj żeby lot był krótki ( Bułgaria 1.5 h a Turcja ok. 2h) wyżywienie all inclusive przy plaży no i żeby były atrakcje dla maluchów ( zjeżdżalnie, baseny może klub dla dzieciaków i mini disco ) przynajmniej takie kryteria brali pod uwagę a i jeszcze żeby ci nie przyszło do głowy do Egiptu w sierpniu ... braciak pojechał do Egiptu początek września dzieciaki mdlały na wycieczce do Kairu w innym wątku pisałem o Bułgarii i mam bdb wspomnienia hotel polecił mi jeden z klubowiczów z drugiej strony to drugi braciak poleciał z synami na Teneryfe, to był ich pierwszy lot i dali rade
  2. Teneryfa i Gran Canaria super, z tym ze na Teneryfie wiecej było do zobaczenia Teide Maska Klify Loro Park i Siam Park Na Gran Canarii tylk wydmy, i dziadki po 60 na golasa a i sporo kochajacych inaczej zarówno kobiet jak i pedzi Wiec uważaj na plecy Na Teneryfie zobaczyłem wszystko, co tylko się dało. Na GC nastawiam się wyłącznie na relaks. Co do kobiet kochających inaczej to chętnie na nie popatrzę http://s17.postimg.org/agidlyuh7/20130830_094845.jpg Oj jest na co popatrzeć, akcja była w hotelu jak matka z córka strzeliły pare drinków i zaczęły prawie że kopulować przy barze, każdy sie domyślił ze to nie córka z matka a córka niezła sztuka ok 23-25 lat, a pseudo matka 50-55 A dokladnie jaka miejscowosc Ja byłem na GC w Meloneras 5 min od latarni i wydm Żeby niebyło ot to polecam jeszcze Rodos A odradzam Kos Czemu odradzasz Kos? Bylem i mi sie podobalo, ale nie mam porownania. ja byłem 2 tyg. i jak dla mnie nudy i na tydzień za długo Rodos super, Kreta również w zeszłym roku Bułgaria totalnie mnie zaskoczyła oczywiście na +++ fakt poza hotelem bieda ale za ta cenę hotel 5*
  3. proszę czytaj dokładnie mój post ja korzystam codziennie z festoola i zgodzę sie z tym że bardzo mocna ale koszt zakupu i samych części... po prostu brak słów ... kupuj tańszą, model który ci podesłałem z udarem miałem okazje wiercić udarem bo zapomniałem SDS, szału nie ma ale dziury pod lustro powierciłem w kratówce ale zawsze coś a Metabo to tylko wiertarki, zagłębiarka Festool , podobnie ukośnica SDS również Makita młot udarowy ( wyburzeniowy ) to tylko Duss - kilka Red Buli i mogę domy wyburzać
  4. postojówki z can bus i po problemie
  5. kozak na maxa szkoda tylko S5 i to w takim kolorze
  6. brat mieszka na podobnym osiedlu i po kilku akcjach jak ginęły wózki dla dzieci i rowery założyli monitoring na klatce w piwnicy i garażu max 5 kamer i twardy dysk parę groszy kosztowało ale jak poszedł podział na mieszkańców to wyszło grosze musisz dać pomysł na zebraniu wspólnoty a co do brata okazało się później że to jeden z mieszkańców, miał cały garaż fantów
  7. z innej firmy ale mam 2 takie w firmie i powiem że nie do zajechania MAKITA 6271 DWPET9 WKRĘTARKA WIERTARKA +59 OSPRZĘT (3911871258) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na pierwszy rzut myślałem że po roku padną, minęły ponad 2 lata i dalej działają jak nowe zestaw wierteł i udar który działa - w betonie nie da rady ale kratówka czy inne cegły bez problemu dodam że mam w zakładzie jeszcze 3x festool kupione trochę wcześniej i dziś już bym kupił może jednego tylko z powodu główki kątowej i mimośrodowej tylko lepiej kupuj w sklepie zwykłym lub on-line żeby była faktura bo są podróbki w obiegu
  8. włącznik z AUTO raczej sobie daruj jeśli nie masz zamiaru bawić się z czujnikami i MCE jeśli już myślisz to możesz dołożyć włącznik DRL i zamontować moduł do dziennych i świeca one 30% na h7 sporo osób tak ma na forum, w dziale zrób to sam jest wątek kolegi ucho77 z montażu modułu jak i włącznika drl
  9. nie ma takiej opcji jedyne co możesz zrobić to rezystory wlutować
  10. pewnie sprawdzałeś czy centralny działa kluczykiem.. nie masz gdzie pożyczyć na próby MK , nawet inny symbol tylko żeby częstotliwość się zgadzała, bo 200zł drogą nie chodzi
  11. przełączniki lepiej wymienić bo plast dip lub polski plast lak marszczy się jak zahaczysz ( zaciągniesz ) palcem
  12. wymień żarówkę bo się kończy
  13. albo wstaw z nowego VW polo ładnie wygląda z chromem i tańszy od ori A4 włącznik wymień bo w ten sposób zwara się robi miałem tak w byłej A6
  14. z tym różnie z mojej zniknęło lusterko fotochrom a na wlepie jest
  15. co tak póżno miałem za grosze sprawny BP z mojego auta poszedł za 80 zł moduły z B7 pasują do b6 sprawdziło sie już kilka razy
  16. co tak marudzisz braciak kupił peugota 306 i wozi wiaderko żarówek na wymiane plastiki również trzeszcza fakt taki że mało pali ON, ale na trasie jak nim jechałem to silnik odmówił dalszej jazdy normalnie jak koń, odpoczał i pojechał dalej
  17. AW dziale sprzedam była klapka w dobrym stanie wymiana dziecinnie prosta ja za używke ori w skórze stan super dałem 220 zł łape już masz więc pare groszy w kieszeni a ten co dałeś to szkoda kasy
  18. w pierwszym poscie pytałem czy masz ori xenon bo wiekszosc hidow ma takie żarówki ja bym rezał gniazda pod d2s oczywiście komplet lewa i prawa lampa naraz masz spryski lamp ?
  19. a mi matka mówi od małego czemu jestem taki uparty widać ze czasem się przydaje
  20. a jakby zasilić samą pompkę od centralnego jeśli dobrze pamiętam jest w bagażniku w Avancie
  21. jedynka odpada ale zostaje jeszcze d4s moze foty wyjaśnią
  22. chyba największy problem z boczkami, żeby kolor dograć oprócz gratów może jeszcze wyskoczyć wymiana MK
  23. Adrian zgadzam sie w 100% ja moge dorzucić jeszcze jeden przykład auto mojej mamy bmw 316 212tys.km przebiegu fotel w dobrym stanie, zwykłe z materiału fotel był w dobrym stanie do czasu jak auto pożyczyłem rozdarłem fotel przy wsiadaniu bo mama ma 160cm w kapeluszu i wsiadałem po niej a fotela nie cofałem miałem guzik przy spodniach i zahaczyłem o materiał
  24. pisz do qwertego, w dziale sprzedam ma ofertę na przeróbki lamp może coś pomoże bo siedzi fachowo w lampach do A4
  25. masz ori xenony pokaż jeszcze jakie gniazdo bo góra jak d2s

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.