Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Manualne szyby z tyłu-informacja


K4rol81

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zacząłem rozglądać się za jakaś B6 1.9 TDI, szukam czegoś na wypasie, niestety jestem zdziwiony że wiekszość "na wypasie" posiada z tyłu korby.NIe rozumiem tego, takie auto w standardzie powinno mieć 4 x el.sz. a tu 90% sztuk ma korbę z tyłu.Czy to jest jakieś trollowanie ze strony audi czy jak,nie potrafię tego pojąc.

Dużo jest zabawy żeby manula z tyłu przerobić na elektryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to jest kolego, że jak nie dopłaciłeś to masz korbotronic z tyłu,

Co do samego dołożenia to nie jest to dużo roboty, jednak wymaga odrobiny gratów, odpowiedni temat znajdziesz w dziale zrób to sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roboty jest troche z dolozeniem elektryki bo sam robilem u siebie no i troche gratow trzeba skompletowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba największy problem z boczkami, żeby kolor dograć

oprócz gratów może jeszcze wyskoczyć wymiana MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korbotronic z tyłu można jeszcze zrozumieć. Dla mnie trudniejsza do przełknięcia jest fatalna jakość plastików. Przełączniki zamiast zrobione solidnie z jednolitego materiału są tylko pomalowane jakąś farbką i się ścierają, podobnie rączki drzwi i zresztą większość elementów kokpitu w większości egzemplarzy po kilku latach wygląda obleśnie. Jakość byłaby do zrozumienia gdyby to był tani pojazd z Chin a nie segment PREMIUM:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak marudzisz

braciak kupił peugota 306 i wozi wiaderko żarówek na wymiane

plastiki również trzeszcza

fakt taki że mało pali ON, ale na trasie jak nim jechałem to silnik odmówił dalszej jazdy

normalnie jak koń, odpoczał i pojechał dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium...

Jak widać kilka lat nachalnej promocji robi swoje. Można tak zareklamowac farbowanego vw, ze ludzie sami wyskakują z kasy i jeszcze czują sie ...premium;)

A korbki? A co to jakiś wyznacznik luksusu ta elektryka tylnych szyb? A moze ciągle w Polsce patrzy się na auto jak kiedyś, ze byle pier**la to był wypas. Poza tym konfiguracja Audi mocno zależy od zamawiającego wiec te korby z tyłu to rzadko kwestia przypadku.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyznacznik luksusu tylko pazerności Audi, niestety korby z tyłu służą tylko i wyłącznie wyciąganiu pieniędzy od kupującego, za coś co w tej klasie IMO powinno być standardem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe rozumiem tego, takie auto w standardzie powinno mieć 4 x el.sz. a tu 90% sztuk ma korbę z tyłu.Czy to jest jakieś trollowanie ze strony audi czy jak,nie potrafię tego pojąc.

Tu pretensje tylko do gościa który brał auto z salonu.

Nie chciał płacić za elektryke to miał korbotronik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w większości z tyłu montowane są korby ze względu na to iż przeważnie wożone są tam dzieci i wiadomo, że takiemu dziecku będzie ciężej otworzyć szybę za pomocą korby niż wcisnąć przycisk. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk można zablokować z panelu kierowcy i po problemie z małymi pasażerami tylnych siedzeń. Brak elektryki tyłu w standardzie to wynik dymania klientów przez vw, nic ich ta elektryka więcej nie kosztuje ( tak samo jak full FIS czy tempomat) ale dlaczego nie krzyczeć za to dodatkowej opłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, poprzednie auto miałem japońskie( galant) tam 4xel szyby, lusterka grzane to praktycznie standard standard rynek europejski jest podatny na dymanie ludi na kasę z dodatkowymi funkcjami w aucie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W daewoo espero w 96r dawali wszystkie szyby w prądzie, lusterka podgrzewane i w prądzie, podłokietniki przód tył w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daewoo dawało wszystko w standardzie i dlatego ich już niema:grin:

A że inne marki wołają za takie pierdoły kase to dalej żyją:decayed: nie no zarcik:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać tym bardziej,że śmiga się za kierownicą i przód w elektryce. To tak samo jakby porównać szyber dach i klimę. W niektórych modelach czyli większości masz samą klimę a w niektórych klimę i szyberdach w komplecie na bogato :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo szyber panie to teraz niezła atrakcja. Włosi maja teraz hopla z dachami przeszklonymi i otwieranymi. Strasznie mi się to podoba, a z klimą nie ma to nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mają ale szczerze szyberdach się mega przydaje szczególnie gdy klima się popsuje. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...