Treść opublikowana przez matio446
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8K3CA028491
-
Błąd intake manifold flap motor, jedna z przyczyn - rozwiazanie
czy po takiej naprawie trzeba przeprowadzać adaptację tych klap? jest taka opcja w ogóle?
-
wymiary bazowe nadwozia
potrzebuję takich wymiarów jak na tym obrazu z wymiarami przodu, podłużnic fartuchów, mocowań sanek
-
Wyciąganie wgnieceń po gradobiciu..
Znajomy robił dach w Cardencie blisko Krakowa. Znają się na robocie, wyszło bardzo dobrze nie ma śladu po wgniotkach. Za usunięcie 30 wgniotek na dachu policzyli sobie 800zł. Ich strona http://www.cardent.pl/
-
wymiary bazowe nadwozia
Witam, jakby ktoś był w posiadaniu wymiarów bazowych nadwozia a4 b6 to prosiłbym o udostępnienie.
-
Wymiana łożyska kompresora
U mnie stara odpadała 3 razy i zawsze ją znajdowałem na osłonie. Na zdjęciu jest ori klapka po przebiegu 230tyś km. Czy zbyt duża ilość czynnika może powodować takie problemy, klima była nabijana 3 latat temu i macher nabił 650g czynnika a do B6 wchodzi ponoć 500g.
-
Wymiana łożyska kompresora
Kupowałem w sklepie laser-sinex, są dwa rodzaje tych klap wysoka 18mm i niska 14mm. Jeżeli masz wytarty w klapie wielowypust to sprawdź czy ten na wałku jest ok i w jakim stanie jest guma i łożysko. http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/p/ZABIERAK-Metalowy-SPRZEGLA-PRZECIAZENIOWEGO-do-Kompresor-Klimatyzacji-NIPPONDENSO-6SEU12C-,-7SEU16C-,-7SEU17C-Czesci-do-Sprezarek-Klimatyzacji/1974
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
Zapomniałem jeszcze że zbiornik wyrównawczy trzeba odkręcić i podnieść na maxa do góry,. A te dwa węże w grodzi są gorące? Skoro obudowa nagrzewnicy jest ciepła to może klapki od klimatronika nie działają jak trzeba, słychać czy się przestawiają jak zmieniasz z LO na HI?
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
Odpowietrznik jest na górnym wężu od nagrzewnicy, trzeba zdjąć wąż nie całkiem tylko ok 10mm i napełniać aż do pojawienia się płynu w dziurce na wężu, następnie dolać do odpowiedniego stanu w zbiorniczku wyrównawczym i obserwować przez następne kilometry czy nie trzeba dolać płynu.
-
Wymiana łożyska kompresora
Wyrobiony wielowypust w klapce sprzęgła może powodować chrobotanie jeżeli macie wersję z tym sprzęgłem Zdjęcie mojej klapki z wielowypusem. Sprzęgło chrobotało przy wyłączonej klimatyzacji. najmocniej podczas wyłączania klimy. Po wymianie na nową klapkę cisza.
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
Nie było wcześniej problemów z temeraturą nawiewu? może sterowanie klapkami szwankuje. Sprawdź czy przy pedale przyśpieszenia ten plastik gdzie jest nagrzewnica jest ciepły.
-
Strefa Śmiechu
http://youtu.be/1y081A6XcfY
-
Kilka zmian mojego Paska, czyli AVB ze zdwojoną mocą.
Szybkie musi być to passerati, ile do setki?
-
listwa przyszybowa
Chromowane są mocowane na kołeczkach a czarne nie.
-
Polecane opony letnie
Nie polecam opon continental premiumcontact2 dla osób które liczą na długie użytkowanie opony, starły się po 3,5 sezonu ok 45 tyś km spokojnej jazdy.
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
- Wymiana dowodu
Witam. Skończyły mi się miejsca na pieczątki w dowodzie, na przeglądzie dostałem kartkę że auto przeszło badanie techniczne z adnotacją o wymianie dowodu. Diagnosta powiedział że z tym papierkiem muszę iść do wydziału komunikacji ale nie powiedział ile mam na to czasu. Czy mogę nie wymieniać dowodu na nowy i jeździć takimi kartkami?- Kilka numerów
reszta numerków nadkoli 8E0821171C lewy przód 8E0821172C prawy przód 8E0810171E lewy tył 8E0810172E prawy tył- Manualne szyby z tyłu-informacja
W daewoo espero w 96r dawali wszystkie szyby w prądzie, lusterka podgrzewane i w prądzie, podłokietniki przód tył w serii.- Nr środkowa kratka zderzaka A4 B6 2003r. "Małysz"
8e0807647 seria 8e0807647 C lub D sline 8e0807647B S4- Audi A3 8P Q s-line exterieurpaket czerwona bestia/zderzak tył RS3
Batalionów Chłopskich na wysokości poczty. EDIT: a jednak to nie Twoja tamta miała blachy DE, ale była identyczna kropka w kropkę.- Audi A3 8P Q s-line exterieurpaket czerwona bestia/zderzak tył RS3
Bardzo ładne auto, czasami widuję je z okna, piękny widok. Na początku myślałem że to RS- podłokietnik
Na wlepce jest informacja o kolorze wnętrza, jest w tej samej linijce co kod lakieru tylko po prawej, np tu http://img69.imageshack.us/img69/314/imag0526s.jpg ten ma kolor N5F/ FK. Podłokietnik B6 i B7 to to samo.- System start&stop
Jest wymuszony obieg wody https://imageshack.com/i/np8xhyj .- Zanieczyszczony zawór EGR - Co sprawdzić ?
Wycieki z turbo i z odmy są powodem ubywania oleju w misce i powodem dla którego cieknie z EGR. EGR sam z siebie żadnego oleju z miski nie zużywa, jak naprawisz EGR a nie naprawisz turbosprężarki i odmy, to ten olej który leci z nich nie wróci do miski tylko: cześć osadzi w kolektorze dolotowym i na zaworach ograniczając przepływ, część spali się cylindrze i trafi potem do kata. - Wymiana dowodu