Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podłokietnik opinie


zlocio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam noszę się z zamiarem wymiany podłokietnika mój nie dość że ma pęknięty przycisk to jeszcze ma niesamowicie zużytą tkaninę, wymiana na nowy to zbyt duży wydatek. Czy ktoś z was kupował może taki NOWY PODŁOKIETNIK AUDI A4 B6 B7 CZARNY / SZARY (3924587270) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jęśi tak to jakie macie opinie, spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie. Szukaj oryginału w dobrym stanie.

Te wszystkie podróbki po pewnym czasie trzeszczą i zazwyczaj wylatują z auta jeszcze szybciej niż się tam znlazły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i żałuje szukam teraz używanego orginału , same minusy trzeszczy tadetnie wykonany jakość plastiku ach szkoda słów żeby tego było mało wgl nie pasuje łapa mocowanie w starej jest kąt prosty a tu jest ścięty trzeba było pociąc troszkie tunel żeby to wpakować , a strach teraz sie o to opierać bo jak zatrzeszczy to sie odechciewa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AW dziale sprzedam była klapka w dobrym stanie

wymiana dziecinnie prosta

ja za używke ori w skórze stan super dałem 220 zł

łape już masz więc pare groszy w kieszeni

a ten co dałeś to szkoda kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup używkę ori, przecież w materiale niewiele więcej kosztuje niż a tandeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc chyba zostanę przy ori, włąśnie kiedyś widziałem że ktoś sprzedawał same klapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w materiale przecież nowa klapka z Aso tez kosztowała kolo 200, wiec może lepiej się upewnić zanim się rzuci na uzywke.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc chyba zostanę przy ori, włąśnie kiedyś widziałem że ktoś sprzedawał same klapki

a nie lepiej dac klapke do tapicera?nawet jak by obszyl prawdziwa skora to koszt nie wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowalem taki podlokietnik nie ori w mojej bylel b5 po dwóch latach nic nie trzeszczalo i prezentował się ładnie. Jedynie stopka wymagała delikatnego podpilowania pilnikiem podczas montażu . Ja byłem z tego podlokietnika zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego .Pablo. to widocznie trafiła Ci się jakaś wyjątkowa sztuka :wink: ale mimo wszystko nawet jeżeli ta podróbka jest całkiem całkiem to wraz obstawałbym za oryginałem :audi: bu używkę kupisz w podobnych pieniądzach i nie będziesz musiał piłować podczas montażu bo wszystko będzie pasowało jak należy :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bierz ori używany podłokietnik na pewno będzie lepszy niż łokieć produkowany w Chinach na skalę masową :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a'propos da sie klapke podokcia bez uszkodzeń jakoś rozebrac zeby wymienić materiał???

da się. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/naprawa-uszkodzonego-zamkniecia-podlokietnika-230599/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori

nie ma co gadac - inne to szajs i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...