Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nie tylko BMW jeżdżą piraci.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szacun dla gościa, ze się uwziął ....:hi:

Opublikowano
:brawo:
Opublikowano

a mi matka mówi od małego czemu jestem taki uparty

widać ze czasem się przydaje

Opublikowano
:facepalm: masakra
Opublikowano

Niezła akcja graty dla goscia :wink:

Opublikowano

:decayed:

Burak w Audi :grin:

A tak poważnie.

Szacun dla gościa, że sprawę poprowadził tak daleko, ale miał chyba takie możliwości i odpowiednią wiedzę, bo przeciętny Kowalski poddałby się dużo szybciej.

Co najgorsze, to bohater to były pies. A reszta psów go kryje i sądy też, bo znajomy znajomego.

I weź tu miej szacunek do władzy, do Państwa ...

Opublikowano

I dlatego właśnie moja żona, i nasze dziecko nie jeździ nigdy w małym samochodzie! Bezpieczeństwo najważniejsze, a co z tego że ona jedzie ostrożnie, jak takich buraków nie brakuje na drogach. A6 tak łatwo nie da się zepchnąć jak yarisa, masa robi swoje.

Opublikowano

No ładną służbowa brykę ma:decayed:

Opublikowano

To jest ten pacjent,Jerzy T.

https://pl-pl.facebook.com/video/video.php?v=1607274306323

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Jego auto to czarne A4 B8 sedan rej.WI2298K

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

Chyba to A4 juz nieaktualne,takie info znalazłem:

Pan JT tak jak na drodze zachowuje sie jako Prezes WOPR. Kończąc (okazało sie to tylko teorią) kadencję 2009-2013 odkupił Audi od WOPR za 1 zł. Po czym, dał się wybrać na Prezesa nowej kadencji. Następnie skasował Audi w wypadku (w końcu miało już 5 lat). Jak Pan myśli -kto wziął odszkodowanie z AC? Po czym na kolejnym zebraniu nowego Zarządu pozwolił kupić dla siebie kupić nowy samochód Audi 8. Za ile – każdy może się domyślić. Za 5 lat znowu odkupi je za 1 zł.

Opublikowano
Opublikowano

Tak wiem, widziałem po wklejeniu tego tu, że Ty też to dałeś tam ale już nie mieszałem żeby sprostować, kasować :hi:

Opublikowano
Taaaaa a kariere Pan Prezio zaczynal w ORMO :baseball: albo ZOMO , bo jakos tak rocznikowo podchodzi i nawet z lica bije hamstwo :kox:

http://i.4cdn.org/wsg/src/1389788851590.gif

niewiniatka

po prostu niewiniatka

gruba kreska ...... :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.