Treść opublikowana przez Kazik123
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Mariusz na GC byłem 2 lata temu i pilnuj pleców na wydmach maspalomas :-)
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
miała być Tunezja lub Maroko a ostatnia opcja to Egipt skończyło się na Turkey, a dokładniej Belek pisałem już w kilku postach że zaskoczyła mnie Bułgaria, oczywiscie pozytwnie
-
czy 16 wejda mi do asn??
z tego co pamietam to na wlewie paliwa jest min. 17. .. tylko ze mam ori s-line, dokładniej zawias tylko że dev to spec od tarcz i kłócić sie nie będe dlaczego dajesz 16, ja jak już to bym zmieniał to bym min. 18 szukał
-
czerwona kropka na LCD
moj siostrzeniec dostawał kropke jak coś odpierdIelił w przedszkolu :-) monitor zostaw bo jeden pix to nie tragedia miałem podobnie i śmigał
-
klej do lotki s4
Ja dawałem 3m i na słońcu taśma puściła... od roku mam na klej do szyb i trzyma przy 220 km/h klej był wurtha lub forcha bo jeden i drugi przyjeżdza do mnie do firmy reszte kleju wykorzystałem w firmie lotki nie odrywałem ale w firmie próbowałem i moge powiedzieć że trzyma jak cholera a druga sprawa to odtłuszczenie przed klejeniem :-) zmywacz do silikonu z lakierni
-
Panele podłogowe czy deska trójwarstwowa?
Od gówniarza zajmuje sie drewnem, i nawet porównanie najlepszych paneli z najgorsza deska mija sie z celem panel jest sztuczny, a drewno to drewno Dzis mamy w ofercie deske litą, parkiet, deskę warstwową Wszystko zależy od budżetu, a i ja bym brał pod uwage tylko lakier półmat, żaden wosk czy olej jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem a jeśli chodzi o klejenie to lepiej dobry grunt i klej dwuskładnikowy i najważniejsze to odkurzyć podłoże przed gruntem i klejem
-
Panele podłogowe czy deska trójwarstwowa?
moja klientka ma to na mieszkaniu ok 140m2 nawet w łazience, jedynie salon i sypialnie są w warstwowej, ma dąb wędzony nawet fajne ale po czasie się rysuje, zalety to czas położenia i brak fug i twardość powłoki minus to rysy i jednolity kolor powierzchni poszukam fotki z mieszkania to wstawię
-
Odkręciło się koło podczas jazdy
Jak to czytam to mnie śmiech ogarnia Kolega trafił na bande debili, a szef to największy z nich widać profesjonalne podejście do klienta, Powiem ci że walcz o swojecbo mój klient wygrał bo zapomnieli dokręcić srub z powodu, jak to nazwał właściciel : dużej ilości zleceń 140 km/h i koło poszło w las Tłumaczenie że powinien sprawdzac sruby to bzdura, chyba ze dostał takie wytyczne Jak idzieciecdo knajpy to też sprawdzacie czy wam kotleta dosmażyli Każdy kij ma dwa końce i czasami trzeba przyznać sie do błędu jak coś sie spierdo...i
-
[Folia Polaryzacyjna] Czyli tablica niewidzialna dla fotoradaru
osobiscie widziałem jak koles na stacji benzynowej owijał tablice folią a na szybe ulotke na taśme a drugi przypadek to koleś zapierdzielał w masce chirurgicznej
-
Środkowa kratka przedniego zderzaka- pytanko
płaski śrubokręt i w 4 narożnikach masz zaczepy
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
Dell tylko cena Myślałeś o używanym bo kolega Kanal w tym siedzi
-
a8 d3 jaki silnik diesla??
szukaj V8 mam nadzieje że się pochwalisz jak znajdziesz
-
Jaki to kolor?
dokładnie o to mi chodziło masz tu fotke
-
a8 d3 jaki silnik diesla??
mój klient miał 3.0 Tdi i po msc. robił chipa a znajomy ma 4.2 Tdi i po modach miał lepsze osiągi od S8 ( czyt. stosunek mocy do spalania) ja bym brał 4.2 sam mam parcie na A8 tylko na 4.2 Pb bo robię małe przebiegi tylko mam inne wydatki a na A8 potrzeba parę groszy i ewentualnie na włożenie bo tam wszystko kosztuje trzeba uważać bo na minę łatwo się wpakować np. miałem kupić okazyjnie A8 6.0 Pb ... całe szczęście bo facet kupę kasy wpakował
-
Jaki to kolor?
chodziło mi żeby wyciągnął panel klimy i może będzie napisany kolor ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- lub kod koloru
-
Jaki to kolor?
dziś wyciagalem radio i panel climy i z tyłu ładnie napisane Soul Zamiast wyjmaków radia weź dwa nożyki od wyrzynarki ja tak zrobiłem
-
Jaki podłokietnik do A4 orginalny czy dedykowany ?
miałem zamówić zapięcie z amelinium ale że miałem okucie meblowe to poszło i tak śmigam
-
Wymiana dokumentów
To jaki adres podałeś? Jakiś musiałeś ostatni zameldowania wymieniałem papiery to na pytanie gdzie mieszkam mowiełem że 3 karton za śmietnikiem... ogólnie jest lepiej niż było , kiedyś miałem 2 różne daty urodzenia bałagan w papierach mają
-
Jaki podłokietnik do A4 orginalny czy dedykowany ?
ja za 180 znalazłem ori skóra z łapą tylko zaczep złamany dopiero co wstawiony na handel 5 min. roboty i nowe zamknięcie zrobione ori to ori
-
Wymiana dokumentów
ja nie miałem żadnego zameldowania ( nawet tymczasowego ) i zarejestrowałem na siebie auto podobno to nie możliwe
-
Wymiana dokumentów
ja mieszkam na dzielnicy pod miastem i '' urzędnicy" cały czas kombinowali z adresem wymeldowałem sie żeby co pół roku papierów nie zmieniać, wszędzie podałem adres do korespondencji w banku mieli problem ale jakoś to załatwili bo miałem pare groszy na koncie jak mnie niebiescy zatrzymali to zgrywałem idiotę i jakoś przechodziło wymień tylko dowód a resztę zostaw
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ale klimat wiejski facet ma dobre podejście do życia, kawe dostałem i jeszcze mi kazał swoje auto robić bo stałem z łapami w kieszeni Włodek dał mi klucze i powiedział zrób to zrób tamto, bo co ma mnie za głupoty kasować jeszcze jakby wypłatę dał za dniówkę
-
Wiertarka z udarem - HITLI, MAKITA ?
Był podobny temat, ale o wkretarkach polecam w 100% Makite pozniej moge podac ci symbol jaka mam w firmie
-
Potrzebny dobry tapicer
mi znajomy robił 3+2 i wyszło 1500zł z materiału, tylko miał zabawy bo siedzisko, łokcie i oparcie było z różnych materiałów jednej serii a i jeszcze miejscami wymienił gąbkę a w innych miejscach dołożył warstwę żeby było bardziej miękko prawda taka że za tą kasę nic bym nie znalazł, a komplet mega wygodny również odradzam eko-lether, już lepiej materiał p.s z resztek materiału i gąbki 1cm ( podkład) uszył mi pokrowce na poduszki do kompletu
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
i tu cenna uwaga na temat lakieru z innej branzy ale od ok 10 lat uzywam niemieckiego lakieru kupuje hurtowe ilosci prosto z fabryki i co jakis czas distaje info i zmianie skladu z powodu wytycznych EU teraz aby uzyskac efekt i gr. powłoki daje podkład + 4 warstwy lakieru