Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. Mariusz na GC byłem 2 lata temu i pilnuj pleców na wydmach maspalomas :-)
  2. miała być Tunezja lub Maroko a ostatnia opcja to Egipt skończyło się na Turkey, a dokładniej Belek pisałem już w kilku postach że zaskoczyła mnie Bułgaria, oczywiscie pozytwnie
  3. z tego co pamietam to na wlewie paliwa jest min. 17. .. tylko ze mam ori s-line, dokładniej zawias tylko że dev to spec od tarcz i kłócić sie nie będe dlaczego dajesz 16, ja jak już to bym zmieniał to bym min. 18 szukał
  4. moj siostrzeniec dostawał kropke jak coś odpierdIelił w przedszkolu :-) monitor zostaw bo jeden pix to nie tragedia miałem podobnie i śmigał
  5. Kazik123 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    Ja dawałem 3m i na słońcu taśma puściła... od roku mam na klej do szyb i trzyma przy 220 km/h klej był wurtha lub forcha bo jeden i drugi przyjeżdza do mnie do firmy reszte kleju wykorzystałem w firmie lotki nie odrywałem ale w firmie próbowałem i moge powiedzieć że trzyma jak cholera a druga sprawa to odtłuszczenie przed klejeniem :-) zmywacz do silikonu z lakierni
  6. Od gówniarza zajmuje sie drewnem, i nawet porównanie najlepszych paneli z najgorsza deska mija sie z celem panel jest sztuczny, a drewno to drewno Dzis mamy w ofercie deske litą, parkiet, deskę warstwową Wszystko zależy od budżetu, a i ja bym brał pod uwage tylko lakier półmat, żaden wosk czy olej jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem a jeśli chodzi o klejenie to lepiej dobry grunt i klej dwuskładnikowy i najważniejsze to odkurzyć podłoże przed gruntem i klejem
  7. moja klientka ma to na mieszkaniu ok 140m2 nawet w łazience, jedynie salon i sypialnie są w warstwowej, ma dąb wędzony nawet fajne ale po czasie się rysuje, zalety to czas położenia i brak fug i twardość powłoki minus to rysy i jednolity kolor powierzchni poszukam fotki z mieszkania to wstawię
  8. Jak to czytam to mnie śmiech ogarnia Kolega trafił na bande debili, a szef to największy z nich widać profesjonalne podejście do klienta, Powiem ci że walcz o swojecbo mój klient wygrał bo zapomnieli dokręcić srub z powodu, jak to nazwał właściciel : dużej ilości zleceń 140 km/h i koło poszło w las Tłumaczenie że powinien sprawdzac sruby to bzdura, chyba ze dostał takie wytyczne Jak idzieciecdo knajpy to też sprawdzacie czy wam kotleta dosmażyli Każdy kij ma dwa końce i czasami trzeba przyznać sie do błędu jak coś sie spierdo...i
  9. osobiscie widziałem jak koles na stacji benzynowej owijał tablice folią a na szybe ulotke na taśme a drugi przypadek to koleś zapierdzielał w masce chirurgicznej
  10. płaski śrubokręt i w 4 narożnikach masz zaczepy
  11. Dell tylko cena Myślałeś o używanym bo kolega Kanal w tym siedzi
  12. szukaj V8 mam nadzieje że się pochwalisz jak znajdziesz
  13. dokładnie o to mi chodziło masz tu fotke
  14. mój klient miał 3.0 Tdi i po msc. robił chipa a znajomy ma 4.2 Tdi i po modach miał lepsze osiągi od S8 ( czyt. stosunek mocy do spalania) ja bym brał 4.2 sam mam parcie na A8 tylko na 4.2 Pb bo robię małe przebiegi tylko mam inne wydatki a na A8 potrzeba parę groszy i ewentualnie na włożenie bo tam wszystko kosztuje trzeba uważać bo na minę łatwo się wpakować np. miałem kupić okazyjnie A8 6.0 Pb ... całe szczęście bo facet kupę kasy wpakował
  15. chodziło mi żeby wyciągnął panel klimy i może będzie napisany kolor ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- lub kod koloru
  16. dziś wyciagalem radio i panel climy i z tyłu ładnie napisane Soul Zamiast wyjmaków radia weź dwa nożyki od wyrzynarki ja tak zrobiłem
  17. miałem zamówić zapięcie z amelinium ale że miałem okucie meblowe to poszło i tak śmigam
  18. To jaki adres podałeś? Jakiś musiałeś ostatni zameldowania wymieniałem papiery to na pytanie gdzie mieszkam mowiełem że 3 karton za śmietnikiem... ogólnie jest lepiej niż było , kiedyś miałem 2 różne daty urodzenia bałagan w papierach mają
  19. ja za 180 znalazłem ori skóra z łapą tylko zaczep złamany dopiero co wstawiony na handel 5 min. roboty i nowe zamknięcie zrobione ori to ori
  20. ja nie miałem żadnego zameldowania ( nawet tymczasowego ) i zarejestrowałem na siebie auto podobno to nie możliwe
  21. ja mieszkam na dzielnicy pod miastem i '' urzędnicy" cały czas kombinowali z adresem wymeldowałem sie żeby co pół roku papierów nie zmieniać, wszędzie podałem adres do korespondencji w banku mieli problem ale jakoś to załatwili bo miałem pare groszy na koncie jak mnie niebiescy zatrzymali to zgrywałem idiotę i jakoś przechodziło wymień tylko dowód a resztę zostaw
  22. ale klimat wiejski facet ma dobre podejście do życia, kawe dostałem i jeszcze mi kazał swoje auto robić bo stałem z łapami w kieszeni Włodek dał mi klucze i powiedział zrób to zrób tamto, bo co ma mnie za głupoty kasować jeszcze jakby wypłatę dał za dniówkę
  23. Był podobny temat, ale o wkretarkach polecam w 100% Makite pozniej moge podac ci symbol jaka mam w firmie
  24. mi znajomy robił 3+2 i wyszło 1500zł z materiału, tylko miał zabawy bo siedzisko, łokcie i oparcie było z różnych materiałów jednej serii a i jeszcze miejscami wymienił gąbkę a w innych miejscach dołożył warstwę żeby było bardziej miękko prawda taka że za tą kasę nic bym nie znalazł, a komplet mega wygodny również odradzam eko-lether, już lepiej materiał p.s z resztek materiału i gąbki 1cm ( podkład) uszył mi pokrowce na poduszki do kompletu
  25. i tu cenna uwaga na temat lakieru z innej branzy ale od ok 10 lat uzywam niemieckiego lakieru kupuje hurtowe ilosci prosto z fabryki i co jakis czas distaje info i zmianie skladu z powodu wytycznych EU teraz aby uzyskac efekt i gr. powłoki daje podkład + 4 warstwy lakieru

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.