Treść opublikowana przez Kazik123
-
Strefa Śmiechu
pewnie dopiero gimnazjum zaliczył
-
Co to za auto ?
kolega mnie wyprzedził , bez foty lampy było by trudniej
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
żona mnie zmusiła do "Zanim zasne" 5/10
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
siemka z racji że mój aku powoli kończy swój żywot szukam coś nowego i tu moje pytanie bo z rok po zakupie wysłałem ojca na zakupy i nawet nie sprawdzałem co zakupił ( tylko tyle że Varta) dziś sprawdzałem i zakupił 74Ah na 680, i się powoli kończy z wlepy mam JOL czyli 70Ah moje auto to benzyna 3.0 ASN teraz pytanie co wstawić, myślałem Varta o 80Ah na 730 dodam że większość przebiegu robię po mieście i krótkie trasy do 400km, mam obawy że jak będzie za duży to będzie nie doładowany dzięki za porady
-
Chowane ramki rejestracyjne
było o tym w TVN TURBO, generalnie to gadzet na wyciagniecie kasy nie lepiej płytke CD na lusterko do przodu i DVD na tylni zderzak a co kto bogatemu zabroni a na serio to już lepiej CB i antyradar ( ale cos droższego )
-
wyciek oleju
temat oleju się rozwinął więc i ja się wtrącę od zakupu zalewam 5W30 Castrola i od wymiany do wymiany miałem małe dolewki , max. przez okres jaki mam ASN to dolałem z 0,5 litra przez rok z tego co mi się wydaje to V lubi łyknąć przy częstej jeździe miejskiej gdzie non stop gasimy i odpalamy auto no i jak latamy sporo po autostradzie teraz mam pytanie czy przy przejściu z 5W30 na 5W40 należy robić płukankę myślałem o Motulu P.S z innej beczki jaki macie aku w ASN bo zbliża mi się wymiana a do 3.0 jest kilka zalecanych a nie chcę wstawić za dużego bo będzie niedoładowany większość latam po mieście i krótkie trasy z góry dzięki za info
-
Montaż podłokietnika A4 B6
otwór nie ma nic do tego że odstaje od tunelu bo łokieć na mocowaniu leży poprawnie a sama łapa dobrze dokrecona w podłokietniku drugie to z czego sam tunel b6 czy b7 generalnie powinny byc identyczne
-
Jaki samochód polecacie na autostrady ?
Zaufaj w takim samym stopniu jesteś w stanie sie przejechać na e60 jak i na a6 czy innym autem z dużym silnikiem ...a na trasę wlasnie one sa idealne ... Inna kwestia ze jak cos jest zajechane to zawsze wygeneruje koszty ... ....troche masz dziwne wymagania - duży silnik na trasę i tani w utrzymaniu - niestety to dwie wykluczające sie sprawy Bartek ma racje w kwesti ewentualnych kosztów, rozmawiamy o luksusowych autach za 30 tys. nie ma reguły czy to BMW 5 -7 czy Audi A6-A8 lub Vw ponton te auta mogą służyć latami i koszty beda znikome lub jak trafisz na słaby egzemplarz wydasz majatek inne koszta beda jak kupisz passka czy suberba jak naprawy za free to szukaj pontona W12...
-
Jaki samochód polecacie na autostrady ?
chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kosztuje utrzymanie d3.... duuużo więcej niż d2 kolega pisze że paliwo i 80% napraw za free
-
Jaki samochód polecacie na autostrady ?
http://otomoto.pl/audi-a8-salon-pl-quattro-tiptronic-C34717668.html ja bym celował w takie auto, aukcja tylko dla przykładu
-
Kołobrzeskie A4 .........
Skulcz ja jutro nie dam rady ide do roboty możemy zrobic kawe za tydzien
-
Kołobrzeskie A4 .........
kawa w niedziele 18..
-
Kołobrzeskie A4 .........
ja zawsze na miejscu zresztą wodzu również
-
Sytuacja we Francji i multi-kulti
Cycki cyckami, jak ktoś jest dziecinny to co zrobisz. No też nie powinny się pojawić. Natomiast szerzesznie niczym nie popartych hipotez o fake-u czy sugerowanie wręcz szerszego spisku gdzie całe te zamachy to przykrywka to już dla mnie za dużo... wybacz każdy ma swoje zdanie i może się nim dzielić nazywa się to "wolność słowa" co do zamachu to również mam dziwne uczucie że coś tam jest nie tak każdy mówi że to fanatycy, przypominam co zrobili 11 września, jak byli oddani sprawie ( a dziś zamiast wystrzelać pół dzielnicy w imię Allacha dostali kulkę w łeb teorię spiskowe były i będą , przypominam na naszym podwórku sprawy: Leppera, Blidy , Papały, Sekuły , Krzysztof Olewnika , byłego ministra sportu Dębskiego, Daniela Podrzyckiego który miał kontakty z Lepperem sorki za ot ja tam twierdzę że za tym siedzą żydzi
-
Złe wyświetlanie otwartych drzwi FIS ;/
znam przypadki że kupujący nie wiedział że nabył auto z po przekładce
-
Fotele w prądzie, jak przesunąć
"Polak Potrafi"
-
Fotele w prądzie, jak przesunąć
a jak dasz na max do góry .... masz schowki pod fotelami ?
-
Obszywanie elementów wnętrza skóra.
w jego temacie masz fotki jego roboty wal do niego kasa zostanie w klubie
-
ZESTAW LED H7
polecam tematy w dziale http://a4-klub.pl/index.php?/forum/227-audi-a4-b6/ masz tam sporo o lampach i żarówkach do postoju i H7 a i sprawdź jakie masz postojówki bo do ori xenoni bix szły h6w bolec BAX9S a do zwykłych dawali w5w
-
Cewki w V8 4.2
z tego co pamiętam to wszystkie lampy w S4 są czarne ale są wersje z zenonami i bixami jeśli chodzi o cewki to podjedź do ASO i będziesz wiedział czy obejmuje je akcja jeśli wywalają to pozamieniaj miejscami i będzie wiadomo czy walnięte
-
Walka z ustawieniem rozrządu
buczenie i bank 1/2 to tak jak Mariusz pisał objawy zapchanych katalizatorow bo u mnie były takie cyrki i dzwieki i tak jak u ciebie po dodaniu gazu wszystko sie normowało, bo przy wiekszych obrotach jest wiekszy przepływ pojawia sie błąd wypadania zaplonów?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
mam sprawę jeśli chodzi o ocieplenie budynku mam dom z 2004r w technologi 3 warstwowej tj, biała cegła 12 - styropian 10 cm - pustak max 18 mam zamiar robić elewację ( parapety, nowy cokolik ) teraz pytanie co będzie jak dam na taką ścianę styropian 10 cm i na to klej,siatka i oczywiście struktura chodzi mi o punkt rosy , są wzory do obliczania ale praktyka to co innego nie widzi mi się walczyć z wilgocią w domu
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Czemu nie reklamujesz??? Gość jest na naszym forum. Ja wymieniałem moduł(zachcianka clh) i żadnych problemów nie było Masz rację trzeba w końcu zadzwonić i zareklamować tylko chęci brakuje o tej porze roku do dłubania dlaczego .... ja tylko o tej porze roku siedzę przy aucie jak lutowałem wiązkę pod bixy to pingwiny po garażu biegały
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
w b6 w podszybiu jest pełna osłona a b7 ma tylko po bokach i może tam daje
-
Złe wyświetlanie otwartych drzwi FIS ;/
miałem taką sytuację jak kolega Mietek , przy kodowaniu MK jeśli problem sam zniknął to naprawdę dziwne Arek jeśli chodzi o kodowanie to poczytaj temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-lista-modulow-komfortu-z-opisem-funkcji/ ja bym sprawdził fizycznie jak tam MK bo czasami pływa w wodzie