Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. Drogi Marku jeśli przez 2 h lotu pani uczy ok. 10 letniego syna ze może przeklinać przeszkadza swoim zachowaniem innym pasażerom i nie reaguje na prośby do tego widać po jej zachowaniu że jest pod wpływem alko to powiedz mi jak ty byś się zachował z myślą że zostały ci jeszcze 2,5 godz. lotu dodam że pani siedzi przed tobą i co chwile uderza w oparcie nie może być tak że inni wejdą ci na "głowę" z twojej wypowiedzi wnioskuje że kolega który założył wątek powinnien jeszcze przestawić auto żeby piesek nie chodził za dakeko na siku co do wypowiedzi to pisze z telefonu z normalnej strony tapa talk odmowil współpracy
  2. zrób fotkę jak kundel leje a później załatw sobie rachunek za malowanie felg przedstaw sąsiadce że niby szczochy psiaka wyżarły lakier jeśli to nie pomoże to telefon do dzielnicowego i sprawa z głowy ja jestem nerwowy ale czasami po co się kłócić skoro ktoś inny musi za nas to zrobić ( mam tu na myśli dzielnicowego ) małe ot ostatnio w samolocie miałem sytuacje gdzie pani na fotelu przed nami zachowywała sie jakby miała atak i rzucała się jak debil raz, drugi zwróciłem uwagę i nic zadzwoniłem po stewardesę i powiedziałem że jeśli pani się nie uspokoi to zarobi w pysk stewardesa raz zwróciła uwagę i pani zamknęła ryj z tego co słyszałem to powiedziała że pani ma się uspokoić bo będzie płacić za przymusowe lądowanie czy coś w tym stylu normalnie bym się kłócił ale to ja bym płacił za całą akcję
  3. ciężko uwierzyć że tyle osób się zbierze bo zazwyczaj byłem ja i Woodzuu raz była większa ekipa jak coś można mnie dopisać Tomek dzięki za sms-a bo od czasu jak córka w domu mało siedzę na forum do tego zapalenie rogówki już przeszło to mogę dłużej siedzieć przed monitorem
  4. ja bym ostrzegał motocyklistów przed kierowcami 4 lub więcej kółek osobiście jeździłem na dwóch kółkach ale przeszło mi z powodu innych osób na drodze starsza części naszego społeczeństwa nie zwraca uwagi na motocyklistów - tyle mam do powiedzenia w tym temacie
  5. ja w ten weekend odpadam żona urodziła córke wiec mam czas bez samochodu już mam kaca jak coś to może być poniedziałek albo wtorek o 20
  6. mi niedziela pasi z rana 9-10 a może piątek ok 20
  7. ja jestem za bo ostatnim czasy ciągle w pracy a teraz żona na porodówce leży to mam więcej czasu co powiecie na spota w niedziele
  8. zależy jak " gładka" jest posadzka , ja mam chlorokauczuk i jestem zadowolony , przed malowaniem dobry odkurzacz
  9. zależy jakie masz napędy bo ja mam Nice i Hormana i jedynie dodatkowe radio pomoże bo piloty nadają na innych częstotliwościach
  10. wiele razy sam płaciłem na "piwo" albo "flaszke" i zazwyczaj na piow to 10-20 zł a na flaszke to 20-30 zł wszystko zależy od człowieka, a z tym różnie bywa Na koniec przypominam że mówienie takich słów jak dziękuje, prosze i przepraszam NIE BOLI
  11. powiedzmy że mamy zwycięzce Pan Doktor poleciał do samochodu i włożył mi w rękę kasę i wyszedł dodam że przyjechał autem za ok. 200 tys. zł głupi już czułem smak piwa po pracy tylko że za 1,89 nie kupie sobie Żywca .... i jak każdy się domyśla , Dziękuje nie powiedział
  12. " Ludzie to świnie " i co niektórzy mają problem z wypowiedzeniem takich słów jak " dziękuje " " przepraszam" ja robiłem usługę dla lekarza spytał ile się należy to powiedziałem że na piwo ( robota za 30zł - 40zł ) nikt nie zgadnie ile mi wypłacił ...
  13. brat robil tam swoja A6, młody puscił pawia drugi przyklejił gofra do fotela nic w domowych warunkach nie doczyscilo tego syfu a u nich po 1 dniu auto jak z salonu, fakt że pare groszy zaplacil ale mial ekstremalny przypadek
  14. Zgadzam sie z opinia na temat Doliny Charlotty, spedzilem tam sw. Wielkanocne w zeszłym roku i lipa jak nic jedzenie masakra, pokoje również, basen zimny, jedyny plus to otoczenie lasu cisza napewno w necie lepiej wyglada niz na żywo co do urlopu to jestem z Kołobrzegu i śmiało polecam moje miasto, w szczególnosci zachodnia plaże minus mojej miejscówki to ze woda zimna, prady sa na wysokosci KG Przez 3 lata bylem w delegacji w Dziwnowie i tam morze o wiele cieplejsze, plaza czysta i szeroka Polecam tez Darłowo, Ustka, Miedzywodzie, Niechorze a jak masz pare wolnych groszy to Sopot
  15. tak w sumie to moja branża
  16. kolega Kanal z forum handluje tabletami i komputerami kilka osób z forum kupowało u niego , ja również brałem kupiłem od niego prawie roczny tablet a stan jak nowy, zewnętrzny jak i wewnętrzny mam go ponad rok i śmiga dalej jak nowy a sprzet to samsung g\tab 8,9 cala
  17. cos takiego http://allegro.pl/programator-czasowy-lcd-wlacznik-timer-16a-gb105-i5085328350.html To jest dobre jak podłączasz jakąś lampkę np. jeśli koledze chodzi o czasowe podłączenie oświetlenia np. sufitowego to to coś się nie nada kolega wyraźnie pisze że "coś" wpinanego do gniazdka, ewentualnie masz na listwę http://allegro.pl/programator-czasowy-na-szyne-din-cyfrowy-wlacznik-i5156237102.html tyko wątpię że masz zasilanie poprowadzone z rozdzielni ( skrzynki) do jednego punktu świetlnego wszystko zależy jak masz instalacje najprościej wstawić ten programator co ryba wstawił
  18. Kazik123 odpowiedział(a) na sanon temat w Audi A4 B6
    szczerze
  19. sąsiad ma santa fe a drugi Suzuki jedno i drugie auto małe a hyundai straszna lipa, przynajmniej tak stwierdził sąsiad po trasie PL-UK najwygodniej i pakownie VW Multivan miałem okazje zrobić nim trasę jako pasażer
  20. q7 ale jak już bym szukał auta na 7 osób to jedynie vw multivan
  21. a nazwa hotelu ?
  22. tylko nie pisz nic o stanie bo kupiłem kiedyś tarcze ale do drewna i okazała się po założeniu że jest krzywa i ma '' bicie '' zrobiłem sprzedającemu jazdę i odesłał mi kasę za wszystko pisze to tylko po te żebyś nie miał podobnych problemów pozdr.
  23. słabo widzę sprzedaż tych tarcz,
  24. S4 3.0T fajne autko było
  25. dokładnie w dziale sprzedam znajdziesz 1 szt. z tego rozmiaru jak nie to popytaj w wulkanizacji może maja używki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.