Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. Kazik123 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    czasami trzeba posłuchać rady kolegów z forum miałem Castrol 5W30 i przeszedłem na Motul 5W40 i z 1500km przebiegu zero ubytku silnik inaczej pracuje tzn, na + chyba że to moje odczucie także polecam
  2. jak spray to masz f
  3. mi bardzo podeszła czerwona "Portada"
  4. jest bardzo prosty ................ polubić a tak na serio to tylko wymiana i w tym przypadku lepszy blat drewniany bo tylko byś zmatowił i cienka warstwa lakieru teraz sobie przypomniałem że znajomy robił próby lakieru na laminacie , tylko że dawał połysk i to pistoletem i nawet wyszło tylko pomiędzy wałkiem a pistoletem jest ogromna różnica w aplikacji
  5. ja również mam " odpowietrzenie aku " sprawdź czy pasuje do otworu w aku i gitara co do + to są dwa rodzaje aku z plisuem po prawej lub lewej wiec zwróć na to uwagę bo później kable na styk
  6. pewnie "krowa zdechła" bywa że co dobre się kończy co do kurierki to dodam że prowadzę firmę i prawie codziennie jest u mnie któryś z chłopaków czy to GLS , DPD , Fedex to do tego trzeba się urodzić , mieć bajerę to zawsze obryw przy paczce za pobraniem znam gościa co po 3 latach odszedł z GLS a po pół roku wrócił bo jednak kurierka lepsza idz na próbę na kierowcę na czyjeś auto , jak załapiesz to kupuj swoje tylko coś w miarę bo znam goscia z DPD co w jeden dzień siadła mu skrzynia i dwumas weż to ogarnij finansowo no i w 24h bo rano trasa
  7. powiem ci tylko że mam kilku znajomych w kurierce z własnym autem lub tylko jako kierowca z Kołobrzegu lecą na Koszalin o 8 a w sezonie to o 21 w domu jak masz własne auto to jak coś nawali to siedzisz i dłubiesz po nocach ale kasa lepsza z drugiej strony mam znajomego który od zaczynał od jednego busa dla poczty a teraz ma kilka aut ostatnio rozmawiał z nim że im więcej ma aut i większy region obsługuje to większy stres i jeszcze później wraca do domu prawda taka że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
  8. sorki za OT ale również mam do was pytanie odnośnie aut do 3.5 T do rzeczy szukam używanego busa plandeki do siebie do firmy , mam do wydania ok. 40 tys. głównie będzie śmigał krótkie trasy po mieście i kilka razy w miesiącu trasy po PL , tylko na co warto wydać kasę szukałem Iveco ale brałem również pod uwagę Mastera obecnie mam LT ale przeżył już swoje lata czekam na wasze opinie i z góry dzięki za pomoc
  9. znajoma kupiła nowego w zeszłym roku , dodam że wcześniej też miała S-Maxa tylko taka prawda że obydwa nowe z salonu i ze wszystkim jeżdziła na serwis jak brała w zeszłym roku nowego to starego odkupił pracownik serwisu generalnie przez kilka lat w starym jak i nowym nic się nie działo , olej itp. jeśli chodzi o Tourana to tylko 1.9 Tdi
  10. witam kolegów z wielkopolski mam pytanie czy na formuj jest ktoś z murowanej lub okolic bo mam sprawę
  11. to jak niedziela godzina 16-00 pasi
  12. mi pasuje niedziela ale po południu
  13. witam mam pytanie czy zna ktos komis j/w z ostrowa wielkopolskiego z kaliskiej znalazłem tam auto dostawcze i wole popytać czy warto jechać właściciel mówi że kilkanaście lat sprzedaje auta dostawcze w necie nic nie znalazłem na jego temat jeśli coś wiecie lub coś słyszeliście to prosze o info bede wdzieczny
  14. http://zapodaj.net/113311a975a62.jpg.html http://zapodaj.net/e5ed899defb3c.jpg.html http://zapodaj.net/58541b4bba041.jpg.html <a href=http://zapodaj.net/113311a975a62.jpg.html>20150719_193953_Pano.jpg</a> wiem że słabe fotki ale robione tosterem
  15. dokładnie
  16. raczej pada szkoda ze w kg nie ma miejscówki pod dachem
  17. jaki kolor ? na bajkowym czasami stoi niebieska b7 2.0 Tdi robiona zewnątrz na Rs4 ale na Kołobrzegu widziałem szarą RS4 B7 na czerwonych tablicach
  18. dzięki za chęci ale już po problemie myślałem że piny w aucie ale inny kabel działa zresztą mój pod innym laptopem też chodzi problem mam od czasu formata na laptopie najpierw siadł mi vcds to zainstalowałem vag com 311 i nie łączy widzi interfejs ale nie łączy sie ze sterownikami ma ktoś na płycie vaga po win7 64bity może byc vcds jak coś to do jutra Może byc plik na e-mail Może byc plik na e-mail po temacie doszłem do przyczyny zapomnialem o uruchomieniu Vaga jako administrator
  19. ma ktoś vaga i kabel na niedziele mój vag przestał łączyć się z autem
  20. Krzeszów, w Kowarach park miniatur i kopalnię uranu jeszcze zakręt śmierci i zamek czocha Wang możesz sobie odpuścić
  21. pany mam pytanie odnośnie docieplenia budynku-elewacji mam dom z 1995r. w systemie ścian 3 warstwowych tj. biała cegła w środku styropian 2x 5 cm i pustak max teraz moje pytanie czy docieplał ktoś taki budynek i ile można dołożyć styropianu mam obawy o punkt rosy bo za duża warstwa ocieplenia na zewnątrz może przełożyć się na wychodzenie wilgoci wewnątrz domu
  22. Pisz na PW do mniePanowie potrzebuje kupic mlot wyburzeniowy do 3/4tys zl. Na co zwrocic uwage? Na moc czy Jule? co do stawek to u mnie rozbieżność jest od 25 zł do 70 zł za położenie gresu dodam że kalibrowanego druga sprawa że rozbieżność w jakości jest podobna Damian ja kilka lat temu kupowałem młot to nie zwracałem uwagi na moc czy J szukałem sprzętu wizualnie solidnego, wybrałem młot firmy Duss ceny mają wysokie ale sprzęt super
  23. gdzie chlorokauczuk na ogrodzenie, owszem jest na beton ale posadzkę na ogrodzenie to farba silikonowa jak na elewację tylko wcześniej grunt ja dawałem na słupki betonowe kabe a w zeszłym roku dałem caparola
  24. nie jestem typem ktory chodzi po miescie i wyzywa wszystkich od debili ale jest pewna czesc społeczenstwa ktora zasluguje na miano w/w co trzeba miec w głowie żeby postepowac jak powyższa "sąsiadka" jakby zrobiła to raz czy dwa ale on robi to cały czas i do tego ma z tego satysfakcje szkoda takiej ruszać i z taka dyskutowac bo jak było juz na tym forum to nie należy dyskutować z idiotami bo sprowadza do swojego poziomu i pokonaja doswiadczeniem ja proponuje rozwiazanie : fotka i do dzielnicowego, tylko odpowiednio nalezy zglosic ta sprawe po co inwestowac w jakies srodki skoro po czasie preparat odparuje a pani powroci do schematu dnia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.