Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. Arkadius46 możesz zapodać od kogo kupowałeś bo nie znalazłem żadnej aukcji
  2. od siebie polecam makite albo metabo
  3. prezes b6 a b8 to inna bajka
  4. Kazik123 odpowiedział(a) na Kazik123 temat w 3.0
    wielkie dzieki wymiar sie zgadza szukałem w etce po symbolu to bagent do ASN pasuje od kilku aut VW/Audi
  5. Kazik123 odpowiedział(a) na tzc temat w 3.0
    prawda jest taka że po A6 1.8 T szukałem S6 lub S4 ewentualnie 2.7 BiTurbo skończyło się na kilku wyjazdach po nic a w miedzyczasie weszła opcja że ma byc Q z planów wyszła A4 3.0 ASN Q + manual i cześciowy S-line w niespotykanym kolorze prawda jezt że nie zawsze kupisz to co szukasz a na mody 1.8 T trzeba mieć czas, kase i wiedze jak tego nie spierdzielić ( znam gościa co modził 1.9 Tdi i spalanie było jak w 4.2 Tdi, a auto dalej nie jechało drugi typ modził passka 2.0 Tdi i auto na lawecie skończyło w ASO ) sporo było dyskusji na temat 3.0 czy 1.8T mam tylko pytanie dlaczego nie ma już 3.0 w produkcji druga sprawa że nastepne auto na jakie chetnie przygarne to 3.0 T
  6. Kazik123 odpowiedział(a) na tzc temat w 3.0
    miałem 1.8 T ale w A6 pozbyłem się z powodu Turbo- można powiedzieć że oszukałem przeznaczenie w jednym momencie w rodzinie były 3 auta z silnikem 1.8 T - moja A6, brat miał passka a ojciec A4 miałem okazje każdym z tych aut zrobić kilka tras i najlepiej wypadała właśnie A4 1.8 T, tyko był program na 180 KM ( podobno ) od kilku lat mam 3.0 i jest lepiej niż zadowolony przez kilka tygodni od zakupu miałem banana na twarzy dzięk V6 bezcenny, jeszcze fajny wydech 3.0 jak dla mnie ma wielki plus że nie ma turbiny bo z tym różnie bywa spalanie podobne jak w 1.8, zależy jak jeżdzisz szukaj 3.0 Q + manual i będzie " Pan zadowolony"
  7. Kazik123 odpowiedział(a) na Kazik123 temat w 3.0
    bagnet siedzi w aucie i jest ok pytałem o dł. z ciekawości bo znajomy przywiózł mi bagnet z rurką i symbole sie zgadzają pytam tylko z ciekawości i kontroli Dev dzieki za rade,tylko problem w tym ze w ASO w Koszalinie czasami mają kłopoty z częściami do Audi to jak nikt nie ma miarki i 3 min. wolnego czasu
  8. widziałem cię wczoraj w lusterku zazdroszcze bo sam nie mam czasu przesiąść się na "coś innego" bo nawet wczoraj w pracy byłem- takie życie Maciej twoja b7 to chyba avant
  9. Urbaniaka szerokim łukiem, jedz na Lechicką do Turbo Kliniki, tez ogarnia b8 prezes twoja kilka razy widziałem na os. Bajkowym, tylko coś zawiecha nie tak bo na ziemi siedziała :-) co do czarnej b6 z wlepą to koleś troche dziwny, wodzuu go zna bo parkuje koło jego sklepu a sam kolega wodzuu porzucił A4 i śmiga innym sprzętem ja cały czas w robocie, skończyłem pare minut temu i tak non stop pozdr wszystkich
  10. jak w dzień to bokiem od 3miasta bo sporo wali do Władka i Łeby ja ostatnio miałem stać za Lęborkiem bo Tir w rowie byłem dużym autem to bokiem przez las poleciałem, a ci dalej stali CB i mapy google sie przydały
  11. Kazik123 opublikował(a) temat w 3.0
    Siemka mam wielką prośbę czy może ktoś zmierzyć swój bagnet od oleju.. w ASN Sprawa wygląda tak że sprawdzałem stan oleju i przy wyciąganiu bagnet pękł, szczęście że dałem rade go wyciągnąć ( mniej roboty) dałem swój na wzór znajomemu żeby kupił mi na szrocie taki sam przywiózł bagnet który pasuje końcówkami , ale problem w tym że mój wywalił i nie mam porównania co do długości a coś mi się krótki zdaje... Z góry dzięki za pomoc
  12. u siebie też miałem Pana Tadeusza +zawieszki a na bramy kupiłem karton tańszej wódki tam gdzie miałem wesele był też nocleg dla gości, to też wiecej pili i dłużej siedzieli dodam że kuzyn na koniec wesela poprosił mnie o dwie flaszki do pokoju i chciał jeszcze z żona wypic ( laska szczupła a waliła jak chłop) a chciał te z bramy bo tańsze i nie bedzie mnie naciągał moge jeszcze polecic zamiast szampana na wejscie jakiegos drinka, ja kupiłem kilka butelek Campri+ sok pomarańczowy i owoce co do zwrotów to brat odwoził i przyjeli tylko pełne kartony orginalnie zaklejone
  13. ja brałem napoje gazowane 0,33 i 0,5 soki 1 litr a wyskokowe 0,7 na osobe (liczyłem również kobiety) na poprawiny miałem nalewak i 2 beczki piwa powiem tylko że mało co zostało a i tak w kolejny weekend jak miałem fotki i płyte z wesela to musiałem dokupić bo reszta poszła
  14. jeden podobny w gruzji M5 latał bokiem przez miasto sporo jego filmów jest na youtube skończył na drzewie, fakt że jako pasażer ale widzocznie było mu pisane skończyć jako pierwszy zanim kogoś pociągnie co do M3 to debil nie kierowca, również mam czym jechać i z racji koloru mojego auta byłem kilka razy podpuszczany do wyścigu po mieście i raz dałem sie podpuścić kolesiowi na zakręcie wywaliło go na drugi pas i mało brakowało żeby wpakował się w inne auto po tym zwolnił droga jest dla ludzi z głowa a nie debili
  15. Dev o rybkach zapomniałeś
  16. w żadnym hotelu nie spotkałem sie z basenem ze słoną wodą tylko że wybieram hotele 4* - 5* w opisie hotelu powinno być info o słonym basenie
  17. Rodos na duży plus, po stronie Faliraki i Lindos na plazy piasek a po stronie Ilalysos kamienie i wieje wyspa Kos o wiele mniejsza i nudy, plaża kamienista jeśli znów miałbym się wybrać to wybrałbym Rodos zawsze najpierw szukam hotelu ( oczywiście sprawdzam opinie na holidaycheck i tripadvisor) a później wybieram biuro podróży kiedyś sprawdzałem czy nie wyjdzie taniej samemu zrobić rezerwacje i wykupić sam przelot za każdym razem taniej wychodziło mi w biurze podróży, powodzenia
  18. jak cos to dzwon oburzony, ja kilka razy wyrwałem spore pakiety minut
  19. ja miałem podobny problem wybor padł na samsung galaxy tab 8.9 cala jak dla mnie to najlepszy kompromis pomiedzy 7 a 10cali
  20. potwierdzam sposób Deva, sprawdzony wiele razy za młodego cytrynówka i miodówka również spoko ale nie w wiekszych ilościach ja po kolorowych mam problemy z żoładkiem po 0,7 Finlandii żurawinowej wyłem jak pies, a tak fajnie sie ja piło :-)
  21. potwierdzam, ja dopłacałem z 10zł jak zamawiałem do firmy okap do kuchni i miałem sprawdzić towar przed zapłatą koleś z DPD lub DHL kłócił się że najpierw mam zapłacić a później otworzyć paczkę, skończyło się na dwóch telefonach i wyszło na moim prawda jest taka że nie każdy chce wozić takie paczki przesyłki kurierskie to długi temat i nie będę robił OT na koniec dodam że jechałem za gościem z Opeka ( teraz to FedEx) i miał otwartą windę na jednym rondzie z 3-4 paczki zgubił
  22. ok dzieki za info
  23. pany orientuje sie ktoś czy na giełdzie stoją ze zwierzakami bo mam zamiar kupić owczarka niemieckiego... a bez sensu jechać na darmo chyba że.znacie kogoś kto posiada takowe zwierze na sprzedaż mile widziany pies , ma być młody z małym przebiegiem... Z góry dzieki za pomoc
  24. a opcja zgłoszenia naruszenia zasad allegro.. kiedyś opisałem że koleś wali w balona i dostałem odpowiedz że sprawa została rozwiązana później sprawdzałem i koleś zniknął z allegro. tylko to było z 3 lata temu
  25. moje typy 1-7-10-12 i tak może wyglądać moje podwórko... reszta też robi wrażenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.