Treść opublikowana przez Kazik123
-
problem spryskiwaczy
z innymi modułami możesz się połączyć możesz zrobić test poziomowania
-
Montaż LED zamiast postojówek
testowałem różne ledy i dopiero moduły od Tomika dają rade
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
ja mam moduł podobny jak kolega ucho.77 i zero problemów nawet jak zmieniłem lampy z xenonów na ori bixy to moduł spełniał swoja role zero problemów z przysłonami czy przygasaniem
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
a osłona w podszybiu tam gdzie aku dobrze założona po ładowaniu aku miałem zdjętą osłonę samego akumulatora i było mega głośno
-
Kołobrzeskie A4 .........
Sławek podaj termin na spota może coś z tego wyjdzie ja i wodzuu będziemy jak zawsze
-
Oświetlenie ledowe w mieszkaniu.
druga sprawa jaki to ma wpływ na oczy
-
choinka z lampek na ścianie
ja bym dał podkład z płyty pilśniowej zawsze możną ją dać pod kolor ściany lub jak masz zdolności plastyczne namalować choinkę z bombkami i do tego zamocować lampki
-
Programowanie kluczyka w audi a4 b7
ja szybciej vagiem adaptuje kluczyk niż przyciskami bo zawsze zapominam jak to było, bo są różne metody jedna to z kluczykiem w stacyjce a drugi w zamek kierowcy druga to jak Frodus pisał tylko prawda taka że czasami bez vaga nie da rady
-
Jaki Tablet kupić ?
a myślałeś o używanym ale lepszym sprzęcie ja kupowałem u kolegi z forum który tym handluje kupiłem u niego 2 czy 3 rzeczy, ma laptopy netbooki i tablety sporo sprzętu sprzedał na forum i każdy zadowolony sprzęt super, a stan w momencie zakupu jak nowy a cena zachęcająca nick kolegi to "Kanal" jeśli dobrze pamiętam , tylko nie wiem czy jeszcze w tym siedzi
-
co to za materiał na dekorach ?
dekory mogą być flokowane natryskowo \ poszukaj w okolicy
-
Wybór wódki na wesele
głowa od wodki nie boli, tylko od syfu jaaki z nia mieszasz (czyt. zapijasz) dobra wodka powinna być pita jak dobra whisky z niegazowanna woda mineralna Na zdrowie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
również polecam
-
Audi A4 2,5 TDI zielona landryna ! szukam poprzedniego właściciela !
popytaj w grupie dolny śląsk jeśli tam kupiłeś auto
-
regeneracja lamp(polerka klosza i ew. wymiana soczwki) warszawa + pytanie o zderzak
kolega qwerty na forum ogarniał takie tematy
-
Co to jest?
odzywam się jak jestem czegoś pewny http://www.google.pl/search?q=tarcze+polerskie+do+kamienia&client=tablet-android-samsung&hl=pl&source=android-browser-suggest&v=141400000&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=P1F2VPSeHJPWaseLgrgN&ved=0CAgQ_AUoAQ od średnicy zależy na jaką to maszynę
-
Co to jest?
pady ( tarcze samoprzylepne ) do polerki , te z fotki służą do polerowania kamienia typu trawertyn marmur teraz zwróciłem uwagę na wielkość , jaka średnica
-
Błyśnięcie przy otwieraniu drzwi oświetlenia wnętrza
ja również mam od Tomnika i jest super testowałem różne ledy do pokojówek i wnętrza i jedne mrygały drugie waliły błąd w postojowych polecam moduły Led od Tomnika
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
No widzisz a mi z moją się podobał i było dużo śmiechu zależy jak podejdziesz do tego filmu, jak oglądałem ze swoją po kilku piwkach i śmiechu było sporo
-
Znalezione auto z Forum na złomie POMOCY
pewnie mamy akcje ze szkodą całkowitą obstawiam że z polisy OC sprawcy kuzyn skasował Peugeota ( dachował i stanłą, miał szkodę całkowitą i zostawił sobie wrak na handel oczywiście dostał mniej kasy z polisy AC ale i tak wyszedł na plus bo zarobił na sprzedaży części
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
pewnie było ale i tak polecam
-
Jaki wozek wybrac
ja również szykuje się na podobny zakup tylko czy wejdzie do sedana a druga sprawa to żeby był 3 w 1 ( tak żona radzi) dodam ze to bedzie piersza pociecha
-
Wybór wódki na wesele
każda jest dobra tylko zależy od okazji ja liczyłem 1 litr na parę a na poprawiny miałem kegi 50 i 30 z kegą żle zrobiłem bo najpierw podłączyłem 30 i poszła dość szybko a 50 na drugi dzień skńczyliśmy
-
Wybór wódki na wesele
ja miałem możliwość zwrotu całych kartonów jakby zostało i ta opcja sie przydała miałem oprócz wódki po kilka butelek wina, whisky i Bacardi i prawie wszystko zeszło a i zamiast szampana na powitanie mieliśmy Campari z sokiem pomarańczowy i grenadina i to był super pomysł bo nie muli jak szampan
-
Wybór wódki na wesele
jak koledzy wcześniej już pisali ma być zimna, ja miałem Pana Tadeusza i każdemu pasowało druga sprawa to na poprawiny polecam piwo z kija oczywiście jak wesele będzie latem, ja wesele robiłem w czerwcu i na poprawinach poszły mi prawie 2 kegi -50 i 30 ( piwo Żywiec ) a wódki kilka butelek
-
Szukam firmy kurierskiej ktora zabierze mi palete z silnikiem?ma ktos jakies namiary ? z gory dziekuje:)
był na palecie ? a druga sprawa to czy był zabezpieczony ? ja wysyłałem różne rzeczy i nigdy nie było problemu