Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Tablet kupić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie wybrać tablet. Główne kryterium obsługa stron internetowych żadnych gier skomplikowanych aplikacji tip.

Cena przystępna.

Czekam na porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie wybrać tablet. Główne kryterium obsługa stron internetowych żadnych gier skomplikowanych aplikacji tip.

Cena przystępna.

Czekam na porady.

Samsung Galaxy Tab S 10,5 LTE albo Samsung Note Pro 12,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołożyłeś do pieca :D

domyślam się że różnie można odebrać słowa cena przystępna

więc może się sprecyzuję 500 - 600 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołożyłeś do pieca :D

domyślam się że różnie można odebrać słowa cena przystępna

więc może się sprecyzuję 500 - 600 zł ;)

w Biedronce wczoraj widziałem tablet za 499 czytałem recenzje i chwalili jak za tą cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wystarczy


Tu masz parametry

myTAB 10 Q-Premium wyposażony został w 10.1-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS, na którym system Google Android KitKat prezentowany jest w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Matryca wspiera pięć punktów dotyku. Za wydajność odpowiada 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT8382 o częstotliwości taktowania 1.3 GHz oraz 1 GB pamięci RAM, zaś na dane zarezerwowane zostało 8 GB wewnętrzne pamięci z możliwością dalszej rozbudowy poprzez wykorzystanie czytnika kart microSD (obsługa do 32GB)Specyfikacja techniczna tabletu z Biedronki obejmuje również: modem 3G oferujący transmisję danych w standardzie HSPA+ (prędkość pobierania do 21.4Mbps), podwójny slot kart SIM, moduł sieci bezprzewodowej pracujący w standardzie N, Bluetooth 4.0, port micro USB 2.0 ze wsparciem dla OTG, 2-megapikselowy aparat główny, a także kamerę dedykowaną wideo połączeniom o matrycy 0.3 Mpx. Energię dostarczy natomiast akumulator o pojemności 6000 mAh, który ma zapewnić do pięciu godzin ciągłej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to się by spisywało w użytkowaniu, jakoś nie mam przekonania do sprzętów z biedrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chwalą a poza tym czytałem recenzje na wp.pl i też chwalą że dobra jakość do ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza rzecz: jaka przekatna

dopiero potem mozna cos w tym przedziale cenowym szukac

druga sprawa: co znaczy do neta? wifi czy wifi+3G ??

dobra rada: trzymalbym sie z dala od ukrytych chinskich firm pod roznymi nazwami i producentami udajacymi kraj pochodzenia inny niz z Azji. Sprawdzone marki: Lenovo, Asus, Acer, Samsung - sprawdz ofety Lenovo - jedna z tanszych tych lepszych marek np S6000 miesci sie w twoim budzecie jako 10calowiec. Ja mam S6000 z 3G i ten jest ciut drozszy.

Tyle ze ja nie jestem zadowolony z Androida i bede wymienial tablet na jakis z Win8.

Android to porazka i wymieka przy najprostrzych czynnosciach w tym obsluga przegladarki www - ciagle sie cos tnie, innaczej otwiera, blokuje, reaguje na docisk... nigdy wiecej Andka. Nie sprawdzil mi sie w tablecie. W telefonie moze byc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój znajomy dla dziecka chce kupic tablet do 600zł max

7-8 cali wystarczy, możecie coś polecić?

myślałem nad

Samsung T310 Galaxy Tab 3 8.0 16GB czarny
ale nie ma w komputro...
Edytowane przez Kshyhu87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślałeś o używanym ale lepszym sprzęcie

ja kupowałem u kolegi z forum który tym handluje

kupiłem u niego 2 czy 3 rzeczy, ma laptopy netbooki i tablety

sporo sprzętu sprzedał na forum i każdy zadowolony

sprzęt super, a stan w momencie zakupu jak nowy a cena zachęcająca

nick kolegi to "Kanal" jeśli dobrze pamiętam , tylko nie wiem czy jeszcze w tym siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi w tym siedzi :)

Ktos wyzej dobrze napisal - trzeba sobie odpowiedziec na dwa pytania - jaka przekatna Nas interesuje i czy potrzebujemy wbudowanego modemu 3G (osobiscie dla mnie tablet bez 3G to wyrzucenie pieniedzy w bloto - przestaje byc mobilnym urzadzeniem).

W cenie 500zl proponuje 8 calowego HUAWEI z modemem 3G ktory praca na baterii przebije wszystkie chinskie wynalazki a nawet Samsunga (wtym przedziale cenowym). Bardzo ladnie wyglada, jest dobrze wykonany i chodzi plynnie. Wiem bo uzywa go brat i jest bardzo zadowolony (wczesniej mial MyTab'a i Prestigio).

http://allegro.pl/nowy-bialy-huawei-t1-8-0-3g-kpl-gw-i4919187737.html

Dokladajac 50 - 150zl (w zaleznosci od tego czy uzywany ze sladami uzytkowania bez gwarancji czy prawie nowka z dowodem zakupu) mozna sie zastanowic nad 8 calowym LG GPad 8.0. Wyglada moim zdaniem brzydko ale sam go uzywam i jestem bardzo zadowolony (wczesniej mialem SAMSUNGA SM-T211 - Galaxy Tab3 i pod wzgledem szybkosci i plynnosci nie ma co porownywac).

http://allegro.pl/lg-gpad-8-0-4g-lte-8-cali-lte-quickpair-kpl-i4910139069.html

http://allegro.pl/lg-gpad-8-0-4g-lte-8-cali-lte-kpl-gw-23-msc-i4886101092.html

Dodam tylko ze posiadaja GPS i bez problemu obsluguja mobilny internet w tym darmowe Aero2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a powiedz czy lepiej brać z win8 czy android. Tablet będzie raczej do obsługi internetu czasem podłączyć np, drukarkę i coś wydrukować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj win8 sa drozsze ale jesli cena nie przeszkadza to zdecydowanie windows. android wymieka nawet przy przegladaniu neta. nie jest to tak stabilny system, niektore strony domyslnie otwieraja sie w wersji mobile - m w poczatku adresu. glupi fecebook potrafi sie skopac - albo nie dziala dodawanie seryjne zdjec przy tzw tworzeniu albumu albo nie widzi kontaktow albo podczas rozmow nie przychodza wiadomosci do ciebie tylko musisz odswiezac strone. takich malych niby szczegolow i drobiazgow jest pelno w andku ale razem do kupy wkurzaja co niemiara. zdecydowanie windows. drukarka to nie wiem jak w andku ale dokumenty to tylko windows. android ma programy do odczytu i edycji office. ale napisane na windzie pliki totalnie sie rozjezdzaja a o excelu i powerpontcie nie wspomne. windows za to zwlaszcza na 8calach jest ciezki do obslugi palcem ale pomocne sa tu rysiki wacom. tyle ze te sa juz z tabletami z wyzszej polki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio narzeczona sprezentowała mi ten model Lenovo :)http://allegro.pl/niebieski-tablet-lenovo-a10-70-16gb-3g-etui-norton-i4908765269.html naprawdę fajny sprzęcik :) i bardzo szybki do tego :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie i Panie a co sądzicie o tej wszystko-mającej chińszczyźnie :D

Przyznam, że b. ciekawie to wygląda: 1 nieco prostszy a 2 mocniejszy:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4902336248&sh_dwh_token=d0b6dd74a8394345128e20d296cb1c5e

http://allegro.pl/smartfon-tablet-vx3-1920x1200-8x1-7-bt-gps-2g-16gb-i4917989918.html

Pozdrawiam, Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...