Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZESTAW LED H7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) Mam pytanie czy ktoś testował lub ma założony taki zastaw żarówek a konkretnie ledów http://interlook.pl/product-pol-561-Swiatla-mijania-ZESTAW-LED-H7-CREE-TM-TrueWhite-Technology.html ? Otóż muszę wymienić żarówki i zacząłem patrzyć na ledy (podobno dobre i dużo osób je poleca) ale nie wiem czy te konkretnie ledy by się sprawdziły ^_^ a jeśli ktoś ma inne ledy to proszę napisać albo chociaż polecić dobre żarówki H7 :D

Edytowane przez Maniak232

Opublikowano

A mogę wiedzieć po co Ci taki drogi bajer i to jeszcze o temperaturze 6000K?

Opublikowano

Przygotuj sie na niedługa wymianę stopionych lamp

Opublikowano
  • Autor

A mogę wiedzieć po co Ci taki drogi bajer i to jeszcze o temperaturze 6000K?

znaczy przeglądałem sobie żarówki i natrafiłem na ledy . A muszę kupić jakieś dobre żarówki H7. A chciał bym mieć jasne światło

Opublikowano

Osram Nightbreaker Unlimited 110%.

Opublikowano

tungsram megalight ultra 120, lepszych już nie będzie, bo już były.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie bedę zakładał nowego wątku.... a jeśli mam ksenony i chciałbym do towarzystwa założyć jakieś ładniejsze/wydajniejsze/lepsiejsze ;) postojówki to jakie byście proponowali ?

Opublikowano

Osram Cool Blue Intense W5W.

Opublikowano

Kochanie

a jeśli u mnie pasują tylko takie klasyczne żaróweczki jak te http://www.redmars.pl/pol_pl_Zarowka-postojowa-H6-12V-6W-W-210-1072_6.jpg

to czy te "osramki" także podejdą ???
sorki za pytania blondynkowe ale ze mnie taki AUDI-mobilsta jak z diabła organista :grin:

Edytowane przez depechetom

Opublikowano

pytasz o żarówki do świateł mijania a pokazujesz jakieś postojowe :)

Opublikowano

Upppssss...... ja pierd..... nie piję wiecej... no tak - nie ma to jak na kacu wleźć w jakikolwiek temat i pisać pierdoły.... izwienitka dla wszystkich....
chodziło mi oczywiscie o postojówki...

Opublikowano

Dziękuję Krzysztof.... właśnie o takie coś mi chodziło... :hi:

Opublikowano

Tylko sprawdz czy masz asymetryczne mocowanie i takie zamow

Opublikowano

polecam tematy w dziale

http://a4-klub.pl/index.php?/forum/227-audi-a4-b6/

masz tam sporo o lampach i żarówkach do postoju i H7

a i sprawdź jakie masz postojówki bo do ori xenoni bix szły h6w bolec BAX9S
a do zwykłych dawali w5w

Opublikowano

Witajcie to i ja się przyłączę! Ja u siebie w bixach mam takie: http://allegro.pl/zarowka-h6w-bax9s-led-cree-high-power-canbus-i4932529052.html przy barwie xenonu 6000K naprawdę ładnie to wygląda :D Znajomy, który kupował przede mną też postojówki LED jak zobaczył moje to pierwsze pytanie to gdzie je kupiłem :grin: No i dzięki tym żarówkom mogę powiedzieć, że mam pewnego rodzaju parktronic bo gdy dojeżdżam do ściany widzę dwa wyraźne koła światła, po których mogę dojść ile jeszcze zostało :naughty:

Edytowane przez Malinioo93

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.