Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vag pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam problem z podlaczeniem vaga szukalem wszedzie i nie wiem juz co zrobic :(

Zalaczam zdjecia jak to wyglada, jak musze ustawic ?bardzo prosze o pomoc

uzywam win 7 64bit

image.jpg

podlaczony.jpg

Opublikowano

Podobno jest to do przejscia, ja niestety nie dałem rady. Na początku odpalałem Vaga przez wirtualną maszyne, po miesiącu zaczeło mnie to drażnić i kupiłem byle jakiego lapka za 200zł i działa bez zadnych kombinacji.

Opublikowano
  • Autor

czyli nie za bardzo mozna? a jak zrobiles z ta wirtualna?

Opublikowano

KOlego jak masz windows 7 ultimate to mozesz sobie postawic wirtualnego XP. Sam mam tak u siebie zrobione i działa.

Opublikowano

Kolego a podłączałeś kabel do auta?Bo wg mnie to jest ok. Menedżer urządzeń nie pokazuje błędu,a vag pokazuje że port jest ok,resztę trzeba łączyć w aucie.Co do win 7 to nie martwił bym się ,ja mam lapka z win 8 i wszystko dobrze działa,poszukaj na forum wszystko jest.

Opublikowano

jaki masz kabel

Opublikowano

Vag-Com 311.2N nie będzie chodził na Windows 7 64Bit. Poszukaj na necie VCDS-Lite z witaminą.

Opublikowano
Vag-Com 311.2N nie będzie chodził na Windows 7 64Bit. Poszukaj na necie VCDS-Lite z witaminą.

ja mam 311 z chomika i smiga

na 7 przy 64bit

Opublikowano
  • Autor

kabel mam taki . Mialem podlaczony do auta

DSC_1824.jpg

Nie wiem jak zmienic te ustawienia port 1, 2 lub 4 itd

U mnie nie wykrywa w portach tylko w usb a ta nie mozna wybrac ktory port ma byc 1 ,2 , 3 ?

image.jpg

Opublikowano

Kolego jak odpalasz vaga czy też vcdsa masz od razu ustawienia czy też opcje tam zaznaczasz port 1,2,3,lub 4 w zależności od tego do którego podpiąłeś kabel ,porty te muszą się zgadzać.

Opublikowano

masz vcds czy vag ? jeśli usiłujesz odpalić na tym kablu vcds to zapomnij ten kabel wygląda mi na zwykły KKL

Opublikowano
  • Autor

W wagu wiem gdzie ustwaic porty ale w windowsie nie.... to jaki program polecacie do tego kabelka?

Opublikowano

w wersji full mi to nie chce gadać z moim fejsem jaka wersja vcds ?

Opublikowano

mam taki sam kabel i win 7 i mi działa ale ustawiałem wszystko z godzinę chyba, nie pamiętam teraz co i jak ale poszperaj to na pewno dasz rade

dostałeś z tym kablem instrukcje co i jak ??

poczytaj i rób wszystko po kolei

Opublikowano

menadżer urządzeń---> Ross Tech ---> właściwości ---i jeśli dobrze pamiętam zawansowane

Opublikowano

powinno być w advanced odznacz ten ptaszek load vcp i daj screena co masz

---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

port.jpg

upload foto tak powinno to wyglądać

Opublikowano

To jak wam działa to wrzućcie sterowniki do kabla na sieć, bo to tylko od nich zalezy czy bedzie łaczność, bo wszystkie vagi zainstalują sie na systemie 64bit tylko problem wyjdzie ze znajdowaniem kabla

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.