-
Lampka kabiny Audi A4 B5
Ja zmienialem u siebie i wszyskto jest ok.
-
Lampka kabiny Audi A4 B5
Wpinasz w miejsce starej i wszystko dziala
-
nie chce odpalic
Na pewno aku dobry? może coś z alternatorem? Jaki pobór prądu z akumulatora?
-
Podsufitka
Oparcia rozkładasz maksymalnie i przez drzwi pasażera na spokojnie da się wyjąć. Przydatna może być druga para rąk do pomocy.
-
peugeot 206 - co sadziecie?
Dłuższy czas pomykałem 206 sw 1.4 diselek i powiem, że spalanie w zimę około 4,5 - 5 litrów nie gasząc auta na parkingu. W lato w trasie udało mi się zejść do 2,9 litra na 100 . Przy normalnej jeździe wychodzi średnio 3,5-4,5 litra (miasto/trasa//zima/lato). Ogólnie przejechałem 100 000 i jeśli chodzi o silnik to nie do zdarcia, ale w zawieszeniu co 20000 coś do wymiany. A i najważniejsze to tylna belka lubi siadać. U siebie w kombiaku naprawiałem po 90 tysiącach, a u znajomej w krótkim 120 przelatała i dopiero pierwsze objawy się pojawiają. Ogólnie jak się trafi dobry egzemplarz to auto godne polecenia do jazdy po mieście i drobnych dłuższych tras.
-
gorąca tarcza
Prawdopodobnie zalatwi, bez rozebrania i tak sie nie dowiesz
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Uczelnia UPH Siedlce Studiował ktoś ?
-
Przepływomierz masy powietrza
Ja kupilem zamiennik za okolo 250 w motoryzacyjnym i po godzinie go oddalem bo auto wogle nie chcialo jezdzic, nie mialo sily nawet ruszyc i kopcilo jak rasowy disel z zajechanym silnikiem! Poszukaj u siebie w okolicy moze ktos bedzie mial, wtedy na miejscu sprawdzisz, kupujac na allegro tez mozna oddac jak okaze sie padnieta. Najlepiej moim zdaniem wyrwac od kogos z forum...
-
Przepływomierz masy powietrza
Tylko i wyłącznie oryginał !!! Używana bądź nowa:decayed:
-
zrobienie strony internetowej bardzo prostej - do szkoly na zaliczenie
Konkretne wymagania co do strony, czego ma dotyczyć czy dowolna? Jakim językiem ma być pisana, HTML, PHP, JAVA?
-
Truckerzy
Wiadomości - Sokołów Podlaski - Zderzenie ciężarówek w powiecie sokołowskim Na szczęście wszyscy cali
-
Otworzenie samochodu - brak zamka w drzwiach
Tylne szyby elektryka czy korby? Jak korby to sprawa prosta:wink: jak elektryka trochę gorzej:kwasny: ale da się zrobić
-
Delikatna kolizja,Wjazd w tylek.Co robic?
Dzięki za genialna radę;-) i proszę Cię...jeżeli nie masz nic konkretnego do powiedzenia to Poprostu nie wypowiadaj się Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 A dlaczego ma się nie wypowiadać, pomysł jak najbardziej dobry !!!
-
wymiana paska alternatora
Jak kolega Labiel napisał, odchylasz napinacz i ściągasz, może zdjęcie pomoże oczywiście bez rozbierania przodu
-
wymiana rozrządu 1.6 ADP
A jak ustawiony jest wałek pośredni tzn. ten co napędza aparat zapłonowy?