Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ino_hizo2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja zmienialem u siebie i wszyskto jest ok.
  2. Wpinasz w miejsce starej i wszystko dziala
  3. ino_hizo2 odpowiedział(a) na andzia883 temat w 1.6
    Na pewno aku dobry? może coś z alternatorem? Jaki pobór prądu z akumulatora?
  4. ino_hizo2 odpowiedział(a) na Buchal temat w Nadwozie i Wnętrze
    Oparcia rozkładasz maksymalnie i przez drzwi pasażera na spokojnie da się wyjąć. Przydatna może być druga para rąk do pomocy.
  5. Dłuższy czas pomykałem 206 sw 1.4 diselek i powiem, że spalanie w zimę około 4,5 - 5 litrów nie gasząc auta na parkingu. W lato w trasie udało mi się zejść do 2,9 litra na 100 . Przy normalnej jeździe wychodzi średnio 3,5-4,5 litra (miasto/trasa//zima/lato). Ogólnie przejechałem 100 000 i jeśli chodzi o silnik to nie do zdarcia, ale w zawieszeniu co 20000 coś do wymiany. A i najważniejsze to tylna belka lubi siadać. U siebie w kombiaku naprawiałem po 90 tysiącach, a u znajomej w krótkim 120 przelatała i dopiero pierwsze objawy się pojawiają. Ogólnie jak się trafi dobry egzemplarz to auto godne polecenia do jazdy po mieście i drobnych dłuższych tras.
  6. Prawdopodobnie zalatwi, bez rozebrania i tak sie nie dowiesz
  7. Uczelnia UPH Siedlce Studiował ktoś ?
  8. ino_hizo2 odpowiedział(a) na Kejsi temat w 1.6
    Ja kupilem zamiennik za okolo 250 w motoryzacyjnym i po godzinie go oddalem bo auto wogle nie chcialo jezdzic, nie mialo sily nawet ruszyc i kopcilo jak rasowy disel z zajechanym silnikiem! Poszukaj u siebie w okolicy moze ktos bedzie mial, wtedy na miejscu sprawdzisz, kupujac na allegro tez mozna oddac jak okaze sie padnieta. Najlepiej moim zdaniem wyrwac od kogos z forum...
  9. ino_hizo2 odpowiedział(a) na Kejsi temat w 1.6
    Tylko i wyłącznie oryginał !!! Używana bądź nowa:decayed:
  10. Konkretne wymagania co do strony, czego ma dotyczyć czy dowolna? Jakim językiem ma być pisana, HTML, PHP, JAVA?
  11. ino_hizo2 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiadomości - Sokołów Podlaski - Zderzenie ciężarówek w powiecie sokołowskim Na szczęście wszyscy cali
  12. Tylne szyby elektryka czy korby? Jak korby to sprawa prosta:wink: jak elektryka trochę gorzej:kwasny: ale da się zrobić
  13. Dzięki za genialna radę;-) i proszę Cię...jeżeli nie masz nic konkretnego do powiedzenia to Poprostu nie wypowiadaj się Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 A dlaczego ma się nie wypowiadać, pomysł jak najbardziej dobry !!!
  14. ino_hizo2 odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w 1.6
    Jak kolega Labiel napisał, odchylasz napinacz i ściągasz, może zdjęcie pomoże oczywiście bez rozbierania przodu
  15. ino_hizo2 odpowiedział(a) na viper82 temat w 1.6
    A jak ustawiony jest wałek pośredni tzn. ten co napędza aparat zapłonowy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.