-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Pomorze ktoś co z tym zrobić
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Witam Mam problem ze cieknie mi z egr-a i moje pytanie wymienić czy zaślepić a4 B6 1.9 TDI 130KM z 2001r
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Witam potrzebuje filtry do AUDI A4 B6 1,9 TDI 130 KM ZESTAW 4 FILTRY KNECHT - FILTR POWIETRZA LX 819 - FILTR OLEJU OX 143D - FILTR KABINOWY LA 93 lub Weglowy LAK 93 - FILTR PALIWA KL147D I Olej MOTUL SPECIFIC 5W40 505.01 5l Proszę o wycene
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
nie działa ten kod
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
mam pytanie czy znacie jakiś kod promocyjny na http://pro-choice.pl/
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ok wielkie dzieki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Możecie mi jeszcze powiedzieć jakie filtr paliwa i filtr powietrza wybrać
-
[ALL B6] Telematik
Ogarnąłem tam z tym telematkiem trzeba wyciągnąć bezpiecznik i przekodować odjąć 8 i powinno wszystko grać > Kanal 62 (Verbauliste Datenbus-Display) +01 - Radio (Mehrausstattung) +02 - Telefon (Mehrausstattung) +04 - Navigation (Mehrausstattung) +08 - Telematik (Mehrausstattung) +16 - Kombiinstrument (nur codiert falls ein 2. Gerät verbaut wurde)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czym sie rózni 5w40 od 5w30 i czy ten olej jest dobry
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Mam takie pytanie do was mam a4 b6 1.9TDI 130km z 2000r przebieg ponad 200 000. Jaki olej zastosować 5w30 czy 5w40 i jakiej firmy polecacie olej? Ile oleju wchodzi do tego modelu?
-
Oświetlenie tablic
Ja tylko rozwierciłem (główke) tej śruby i wszystko wyszło elegancko zostało tylko wziąść kombinerki i wykrecić resztę śrubki
-
Oświetlenie tablic
Własnie też rozwierciłem tylko musze jeszcze wyciągnąć reszte która została. Dzisiaj juz za zimno na polu robić...
-
Oświetlenie tablic
Witam, mam taki problem chciałem wymienic zarówki w oświetleniu tablic rej. bo jedna mi sie spaliła, i nie mogę odkręcić bo śrubki sa wyjechane, co mogę zrobić zeby odkrecić moze cały panel zdjąć tylko jak to zrobić (sedan)
-
Światła do jazdy dziennej M-tech 635 FLUX-jak podłączyć
Ja podłączyłem pod pompe paliwa
-
Rns-e
dzieki
PAW99
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta