Treść opublikowana przez Kazik123
-
Ceny wariują !!
normalnie w kieszeni mi sie kosa otwiera, na pewno znacie sprawę budowy szpitala która kosztowała parę baniek a teraz jako ruina ma zostać rozebrana, kolejna sprawa to zagubiona kasa z budowy stadionu jeśli dobrze pamiętam to Lecha, przykładowo w moim mieście wszystkie przetargi wygrywają kolesie, mimo że mają wyższe oferty kolega podpisał w zimę umowę z gminą na odśnieżanie( jak było SPORO śniegu) wyszedł na tym na zero, po msc. jak prawie śniegu nie było to ogłoszono przetarg :> i jego oferta była prawie najniższa bo miał sie odkuć, jak sie domyślacie przetarg przegrał Właśnie oglądam "Sprawę dla Reportera " i to co dzieje sie w tym kraju woła o pomstę z nieba. Ktoś pisał o wyjściu na ulice, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, to co wyczyniają politycy, księża i lekarze to już lekka przesada Co do lekarzy to świeża sprawa, córeczka mojego kolegi złamała palec u ręki, lekarz zrobił zdjęcie nastawił i wsadził w szynę Na drugi dzień cała dłoń była sina, wizyta na oddziale chirurgi i konsultacja z innymi lekarzami Stwierdzili że lekarz wykonał zabieg 3- , no wybaczcie ale jak można leczyć ten sposób.
-
Prośba o pomoc z Audi 80.
ja w swojej starej 80 CC z 85r. miałem szyberdach na szynach i tam zawsze zaciekało to załatwiłem go silikonem, ale nadal woda stała na podłodze pod dywanikiem, w końcu po wierciłem dziury w podłodze i był spokój
-
Wyprawa po Europie
jakoś mi to wyliczenie nie podchodzi, swoją A4 3.0 wybrałem sie do zakopanego przez polske koszt dojazdu na miejsce to ok. 1000zł na paliwo :> a gdzie jedzenie, noclegi i picie
-
[ALL B6] Emblemat s-line na grilla
mam ori s-line i na grillu mam znaczek Quattro, a na drzwiach z tyłu na listwie znaczek s-line niestety nie wiem jak jest przy ośce ale raczej pusty grill
-
AUDI A8 W12 1:18 from Kyosho by Modell-Lichtsystem
za tyle to kupi orginał do klepania i szpachlowania bez silinika tak na serio to fajny gift
-
Plucie na wycieraczkę ... :D
kolega miał podobny problem z panem z parteru, wypiło sie za dużo i w nocy zaczeliśmy akcje w kilka osób zrobiliśmy mu iglo pod drzwiami na około 1,5metra grubości wiaderkami nosiliśmy śnieg aż pod sufit a na aucie miał bałwana na podobnego do niego, zawsze dawał nam w kość po tej akcji również
-
Kto jest frajerem - Niemcy czy Polacy ?
a nasze giełdy i tak są lepsze :>
-
Kołobrzeskie A4 .........
pochwal sie swoją
-
Kołobrzeskie A4 .........
Uploaded with ImageShack.us
-
Kołobrzeskie A4 .........
witam , kilka razy zaglądałem i była cisza o spotach w naszej okolicy dajcie znać może jakiś grupowy wyskok do Koszalina
-
Miejsce na wypad weekendowy :)
Kaszuby "Kozi Gród" byłem kilka razy i było najlepsze żarcie jakie jadłem, a jeść lubie dobrze
-
Kogoś z Koszalina szukam (potrzeba dobrej restauracji)
Meduza ale to Mielno, odradzam jedzenia w Hotelu Verde MASAKRA
-
WKRĘTARKA
z praktyki polecam Festool, ale na domowe potrzeby Makita
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
miałem 80 CC z 85r. 1.6, tylko lałem benzynku i tak 3 lata śmigałem :> pózniej zmiana marki na Ople MASAKRA ( kadet i astra ) kolejna zmiana marki BMW 318i w miarę fajne, i nadszedł czas na AUDI pierwsze było A6 1.8T (za słaby silnik na tą budę ) później A4 B6 1.8T od 3 lat jest A4 B6 3.0 Q następne auto to oczywiście AUDI czas i $$ pokażą jaki model ale A4 B8 lub A6 C6 chociaż cały czas sobie mowie .. było A4 było A6 czas na A8 (mile widziany silnik 4.2 )
-
Cisza w dzień w bloku
cisza nocna od 22 do 6 rano, wspólnoty w regulaminie zmieniają cisze nocna od 18 lub 20 do 8 lub jak miałem okazje czytać 10 wykonywałem czyności służbowe czyli kucie młotem ok. godz. 11-30 pojawiła sie "sąsiadka z naprzeciwka" i że droga pani jeszcze śpi i spać będzie do 12 ...dalej nie słyszałem ponieważ powróciłem do obowiązków. Kolejną sytuacje mialem u innego klienta,miałem krótki termin i robiłem 24h byłem pewien że ktoś przyjdzie z pretensjami, o dziwo sąsiadka w nocy spokojna jak baranek, a w dzień waliła w sufit od 11 do 14 póżniej znów cisza. "Moja rada olej sąsiada " jeśli on nasłał na ciebie psy, to ty zrób podobnie tylko inny powód że widziałeś jak molestuje nieletnia
-
Jaką mam kupić młotowiertarkę??
z własnego doświadczenia: MAKITA. HILTI,DUSS szerokim łukiem omijaj : BOSCH( kilka lat temu to był super sprzęt) , DEWALT ( jak sie trafi lipna sztuka to przepadłeś :> ) Einhell ( lipa jak nic) w mojej okolicy turasy sprzedają z bagażnika sprzęt za połowe ceny, i również wierci pół otworu i na śmietni
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Jakim jestem kierowcą ... nadal żywym :>
-
Spotkanie wrobelka z Audi A4 :)
wygląda jakby po imprezie
-
Rocznica ślubu. Może wypad do SPA??
http://www.sandra.karpacz.pl/ podobno super, przynajmniej tak twierdzi mój znajomy do dr. Ireny Eris na mazurach jeździ klient z firmy, jak to sie mówi snobizm pod kontrola daj znać co wybrałeś i oczywiście jak było
-
Beton pod słupki -jaka proporcja będzie najlepsza?
wracając do tematu ładna ta sąsiadka :>
-
Kolega z klubu długo pojeżdził
no Recydywa = powrót do przestępstwa a nie przestępca mały szczegół
-
Kolega z klubu długo pojeżdził
http://www.e-kg.pl/wydarzenia/4547-sprawy-audi-cd.html sprostowanie pojawiło sie dzisiaj ok. 14 kolega kilka godzin robił za recydywę
-
Kolega z klubu długo pojeżdził
teraz doczytałem :> ale nerwa mial na 100%
-
Kolega z klubu długo pojeżdził
http://www.e-kg.pl/wydarzenia/4540-odzyskali-skradzione-audi.html jeśli sie nie mylę to auto kogoś z klubu, wcześniej miał A4 B5, ostrzeżenie dla poszukujących auto
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1. Audi 80 CC 1.6 88r. 2. Opel Kadett Gsi 91r. 3. BMW 318i 93r. 4. Audi A6 1.8T 98r. 5. Obecne Audi A4 3.0 Q 2003r.