Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. Kazik123 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    normalnie w kieszeni mi sie kosa otwiera, na pewno znacie sprawę budowy szpitala która kosztowała parę baniek a teraz jako ruina ma zostać rozebrana, kolejna sprawa to zagubiona kasa z budowy stadionu jeśli dobrze pamiętam to Lecha, przykładowo w moim mieście wszystkie przetargi wygrywają kolesie, mimo że mają wyższe oferty kolega podpisał w zimę umowę z gminą na odśnieżanie( jak było SPORO śniegu) wyszedł na tym na zero, po msc. jak prawie śniegu nie było to ogłoszono przetarg :> i jego oferta była prawie najniższa bo miał sie odkuć, jak sie domyślacie przetarg przegrał Właśnie oglądam "Sprawę dla Reportera " i to co dzieje sie w tym kraju woła o pomstę z nieba. Ktoś pisał o wyjściu na ulice, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, to co wyczyniają politycy, księża i lekarze to już lekka przesada Co do lekarzy to świeża sprawa, córeczka mojego kolegi złamała palec u ręki, lekarz zrobił zdjęcie nastawił i wsadził w szynę Na drugi dzień cała dłoń była sina, wizyta na oddziale chirurgi i konsultacja z innymi lekarzami Stwierdzili że lekarz wykonał zabieg 3- , no wybaczcie ale jak można leczyć ten sposób.
  2. ja w swojej starej 80 CC z 85r. miałem szyberdach na szynach i tam zawsze zaciekało to załatwiłem go silikonem, ale nadal woda stała na podłodze pod dywanikiem, w końcu po wierciłem dziury w podłodze i był spokój
  3. jakoś mi to wyliczenie nie podchodzi, swoją A4 3.0 wybrałem sie do zakopanego przez polske koszt dojazdu na miejsce to ok. 1000zł na paliwo :> a gdzie jedzenie, noclegi i picie
  4. mam ori s-line i na grillu mam znaczek Quattro, a na drzwiach z tyłu na listwie znaczek s-line niestety nie wiem jak jest przy ośce ale raczej pusty grill
  5. za tyle to kupi orginał do klepania i szpachlowania bez silinika tak na serio to fajny gift
  6. kolega miał podobny problem z panem z parteru, wypiło sie za dużo i w nocy zaczeliśmy akcje w kilka osób zrobiliśmy mu iglo pod drzwiami na około 1,5metra grubości wiaderkami nosiliśmy śnieg aż pod sufit a na aucie miał bałwana na podobnego do niego, zawsze dawał nam w kość po tej akcji również
  7. a nasze giełdy i tak są lepsze :>
  8. pochwal sie swoją
  9. Uploaded with ImageShack.us
  10. witam , kilka razy zaglądałem i była cisza o spotach w naszej okolicy dajcie znać może jakiś grupowy wyskok do Koszalina
  11. Kaszuby "Kozi Gród" byłem kilka razy i było najlepsze żarcie jakie jadłem, a jeść lubie dobrze
  12. Meduza ale to Mielno, odradzam jedzenia w Hotelu Verde MASAKRA
  13. z praktyki polecam Festool, ale na domowe potrzeby Makita
  14. miałem 80 CC z 85r. 1.6, tylko lałem benzynku i tak 3 lata śmigałem :> pózniej zmiana marki na Ople MASAKRA ( kadet i astra ) kolejna zmiana marki BMW 318i w miarę fajne, i nadszedł czas na AUDI pierwsze było A6 1.8T (za słaby silnik na tą budę ) później A4 B6 1.8T od 3 lat jest A4 B6 3.0 Q następne auto to oczywiście AUDI czas i $$ pokażą jaki model ale A4 B8 lub A6 C6 chociaż cały czas sobie mowie .. było A4 było A6 czas na A8 (mile widziany silnik 4.2 )
  15. cisza nocna od 22 do 6 rano, wspólnoty w regulaminie zmieniają cisze nocna od 18 lub 20 do 8 lub jak miałem okazje czytać 10 wykonywałem czyności służbowe czyli kucie młotem ok. godz. 11-30 pojawiła sie "sąsiadka z naprzeciwka" i że droga pani jeszcze śpi i spać będzie do 12 ...dalej nie słyszałem ponieważ powróciłem do obowiązków. Kolejną sytuacje mialem u innego klienta,miałem krótki termin i robiłem 24h byłem pewien że ktoś przyjdzie z pretensjami, o dziwo sąsiadka w nocy spokojna jak baranek, a w dzień waliła w sufit od 11 do 14 póżniej znów cisza. "Moja rada olej sąsiada " jeśli on nasłał na ciebie psy, to ty zrób podobnie tylko inny powód że widziałeś jak molestuje nieletnia
  16. z własnego doświadczenia: MAKITA. HILTI,DUSS szerokim łukiem omijaj : BOSCH( kilka lat temu to był super sprzęt) , DEWALT ( jak sie trafi lipna sztuka to przepadłeś :> ) Einhell ( lipa jak nic) w mojej okolicy turasy sprzedają z bagażnika sprzęt za połowe ceny, i również wierci pół otworu i na śmietni
  17. Jakim jestem kierowcą ... nadal żywym :>
  18. wygląda jakby po imprezie
  19. http://www.sandra.karpacz.pl/ podobno super, przynajmniej tak twierdzi mój znajomy do dr. Ireny Eris na mazurach jeździ klient z firmy, jak to sie mówi snobizm pod kontrola daj znać co wybrałeś i oczywiście jak było
  20. wracając do tematu ładna ta sąsiadka :>
  21. no Recydywa = powrót do przestępstwa a nie przestępca mały szczegół
  22. http://www.e-kg.pl/wydarzenia/4547-sprawy-audi-cd.html sprostowanie pojawiło sie dzisiaj ok. 14 kolega kilka godzin robił za recydywę
  23. teraz doczytałem :> ale nerwa mial na 100%
  24. http://www.e-kg.pl/wydarzenia/4540-odzyskali-skradzione-audi.html jeśli sie nie mylę to auto kogoś z klubu, wcześniej miał A4 B5, ostrzeżenie dla poszukujących auto
  25. 1. Audi 80 CC 1.6 88r. 2. Opel Kadett Gsi 91r. 3. BMW 318i 93r. 4. Audi A6 1.8T 98r. 5. Obecne Audi A4 3.0 Q 2003r.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.