Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyprawa po Europie


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

wpadl mi do głowy troche zwariowany pomysł, żeby zorganizować jakąś wycieczke dookoła europy naszymi a4 co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: to właśnie we włąsnym zakresie:P

osatnio kolega własnie tak jechal do instambułu w kilkanascie aut i jak opowiadał to świetna sprawa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny ale czy akurat klubowo, wiesz co to za ludzie ? :polew: :polew: :polew:

a tak na poważnie to opcja przewija mi się już któryś sezon z rzędu, odpuścić standardowe wczasy tj.samolot---->hotel----->plaża----->basen----->wóda, piwko itp...tylko zrobić taki mega wyjazd ze zwiedzaniem, może kiedyś uda się to zrealizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a jaki okres czasowy wchodzi w rachube?

Mnie zawsze cos takiego interesowalo- ale z racji ze ciezko dobrac ludzi z racji tego kiedy ktos ma urlop, ile kasy na to przeznacza....- temat ogolnie trudny.

Wstepnie powiem tak: okres 20.06-01.07 (ani dnia dluzej), otwarty jestem na kraje od Chorwacji po Hiszpanie (wazny klimat srodziemnomorski), kase juz zbieram i tak... :decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 09:40_________________________________________________

pomysł fajny ale czy akurat klubowo, wiesz co to za ludzie ? :polew: :polew: :polew:

...tego akurat nie wiesz, ale jezeli obydwoje jestescie typami podroznikow w nieznane- to juz cos wspolnego macie- zawsze tez kazdy moze yebnac drzwiami i jechac w swoja strone :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wpadniecie do grecji to dołączę do Was :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrafiłby ktoś obliczyć koszt takiej wyprawy dla powiedzmy 2-3 osób w aucie gdzie każdy płaci za siebie :mysli: bo ja nie orientuję się w cenach np. jakiś noclegów w Europie itp., a też byłbym chętny na taki wypad :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wiesz to by trzeba bylo przysiasc poszukać wymyślec trase itp

chciałem poznać tylko waszą opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie z 2 tyś. kilometrów trzeba by liczyć, to jest jakieś 700 zł na ropę jak dla mnie (jeśli byśmy jechali ciągle autostradami :decayed: ), do tego żarcie, noclegi, chlanie, imprezki, pamiątki i do tego jakaś kasa rezerwowa w razie W :mysli: pewnie wyjdzie coś ok 1200 na tydzień wg mnie :gwizdanie: na osobę oczywiście :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie z 2 tyś. kilometrów trzeba by liczyć, to jest jakieś 700 zł na ropę jak dla mnie (jeśli byśmy jechali ciągle autostradami :decayed: ), do tego żarcie, noclegi, chlanie, imprezki, pamiątki i do tego jakaś kasa rezerwowa w razie W :mysli: pewnie wyjdzie coś ok 1200 na tydzień wg mnie :gwizdanie: na osobę oczywiście :mysli:

bez jaj, na taką trase to z 6-7tys jak ma być objazdówka bo europie, na narty na pólnoc włoch miasłem z lublina obie strony 3tyskm wiec 2tys do mam do świnoujscia w obie strony ze zwiedzaniem...a jak chcesz przezyc w europie za 500pln z jedzeniem to śpisz w aucie i żywisz się powietrzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie z 2 tyś. kilometrów trzeba by liczyć, to jest jakieś 700 zł na ropę jak dla mnie (jeśli byśmy jechali ciągle autostradami :decayed: ), do tego żarcie, noclegi, chlanie, imprezki, pamiątki i do tego jakaś kasa rezerwowa w razie W :mysli: pewnie wyjdzie coś ok 1200 na tydzień wg mnie :gwizdanie: na osobę oczywiście :mysli:

bez jaj, na taką trase to z 6-7tys jak ma być objazdówka bo europie, na narty na pólnoc włoch miasłem z lublina obie strony 3tyskm wiec 2tys do mam do świnoujscia w obie strony ze zwiedzaniem...a jak chcesz przezyc w europie za 500pln z jedzeniem to śpisz w aucie i żywisz się powietrzem...

za 6-7 tyś. to wolę lecieć na miesiąc do ciepłych krajów :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-7 tyś.

+ drugie tyle na awarie i usterki :decayed:

ale tu chyba chodziło o ilość km :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

6-7 tyś.

+ drugie tyle na awarie i usterki :decayed:

ale tu chyba chodziło o ilość km :gwizdanie:

nie doczytałem :laghing2: zmyliło mnie jak kolega Tzieland napisal że za 6-7tyś woli leciec na miesiąc do ciepłych krajów :cool1: (3 posty wyżej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-7 tyś.

+ drugie tyle na awarie i usterki :decayed:

ale tu chyba chodziło o ilość km :gwizdanie:

nie doczytałem :laghing2: zmyliło mnie jak kolega Tzieland napisal że za 6-7tyś woli leciec na miesiąc do ciepłych krajów :cool1: (3 posty wyżej)

jakby chodziło o 6-7tys zł to chyba każdy by wolał do ciepłych krajów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o przygode i wlasnie o ta wieka niewiadoma: Uda sie czy nie . :kox:

Kiedys takie cos planowalem i juz z Niemiec musialem liczyc delikatnie 5000km. Do tego trzeba wziac pod uwage roznorodne oplaty za drogi, przejazdy, promy. Wychodzi najwieksza kasa na paliwo i oplaty za droge. Z racji tego ze w wiekszosci krajow juz € obowiazuje to podam stawki w € i tak mysle ze na paliwo + oplaty powinno sie juz conajmniej 600€ przeznaczyc. Hotele to niekonieczny luksus, ale za to namioty to juz ciekawa rzecz- bylem rok temu pod namiotem w chorwacji i oplata byla 17€ za dobe z pradem, woda i przysznicami, toaleta.(Przyczepa: 35€) Jezeli sie jest czlonkiem w camping-check to dzieki temu ma sie jednolite stawki za miejsce na polu kempingowym: 15€ w calej europie.

Ja w tym roku planuje wypad z przyczepa kempingowa. Dodac nalezy ze "caravaning" to juz niej jest najtansza forma spedzania wolnego czasu. Dzisiaj taniej poleciec na tydzien na majorke i sie nayebac. Ale dzieki wlasnie takiej rundzie po europie zwiedzi sie wiecej i to jeszcze od tej strony- ktore nie pozna sie przez bioro podrozy.[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 20:52_________________________________________________A co do niewiadomych- to ja ubezpieczam sie w naszym ADAC i w razie defektu minimalizuje mi to znacznie problem. Mam holowanie auta do niemiec z powrotem. Ale w grupie to zawsze mozna wiecej drugiemu pomoc. Dodatkowo ubezpieczenie zdrowotne na zagranice. Koszt 12€ na caly rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...