Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Listwy/dekory do wnętrza carbon czy szczotkowane alu ?


Silent bob

Listwy Szczotkowane Alu czy Carbon  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Listwy Szczotkowane Alu czy Carbon



Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie poki co zwykle czarne listwy i przymierzam sei do podmianki - nie bardzo moge sie zdecydwac. Tapicerka juz zakupiona czarna alcantara, reszta elementów w samochodzie w kolorze soul - czarnym. Jak myslicie co bedzie lepiej wygladalo, listwy carbonowe czy szczotkowane alu z sline'a ? Jakbym wymienil na szczotkowane alu calosc prezentowałaby sie tak :<br><br>

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=871296093. <br><br> A tu juz podobny config, tyle, ze siedzenia maja sreodek w niebieskiej alcantarze<br><br> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9947374. <br><br> Czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie jest pieknie.GDzie dostaniesz carbon??

tego jeszcze nie wiem - widzialem na ebay'u niemieckim i maerykanskim, tylko ceny troche zaporowe

no niestety z tym musisz się liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym carbonie jakos tak smutno jest noi fura tez średnio sportowa więc ja optuje za aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tylko alu szczotkowane ,widziałem w aucie u znajomego i wygląda rewelacyjnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listwy które wkleiłeś w S4 to nie jest prawdziwy carbon. Prawdziwy montowany był tylko w RS4 i wygląda tak:

IMG_7073.JPG

IMG_7064.JPG

IMG_7059.JPG

IMG_7049.JPG

Bardzo ciężko trafić na aukcjach pełen komplet. Bardzo trudno też dobrać do niekompletnego zestawu carbonowego brakujący element. Wynika to z tego, że każdy komplet robiony był z jednego arkusza włókna węglowego. Inny arkusz mógł się różnić już splotem. Podobnie bardzo ciężko dobrać brakujące elementy do listew drewnianych ponieważ robione są z jednego kawałka forniru.

Ze względu na te wszystkie trudności, oraz na cenę samych listw carbonowych (komplet nowych listew carbonowych w ASO kosztuje prawie 5tys PLN)radziłbym Ci jednak zakup szczotkowanego aluminium. Tylko też poluj raczej na cały komplet (z otoczką mieszka, dekielkiem przedniej popielniczki i tylną popielniczką).

Wychodziło kilka odcieni szczotkowanego aluminium i będzie Ci ciężko dobrać brakujący element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy "prawdziwy" ? patrze w katalog S4 i standardowo byly wrzucane tam listwy carbonowe, zarówno w B6 jaki w B7 ? Kolor 7v7 - carbon, z reszta Etka tez to wypluwa. Nie chce sie sprzeczac, bo z innych Twoich postow widze, ze masz pojecie, ale wyjasnij mi o co chodzi z tym "prawdziwym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alu bardziej dostępne i w mniejszych cenach... NAwet nasz kolega ma cały komplecik - widziałem w dziale SPRZEDAM... :gwizdanie: Co do wyglądu to i to jest spox. Może taj jak kolega wyżej wspominał - będzie kontrast do czarnej tapicerki - weź ALU... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...