Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wladca_pierscieni

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dla mnie tacy ludzie to dziady niestety rzucam temat na kolejne fora
  2. W statyjce Mala probowka i bez trudu znajdziesz
  3. A ile w Polandi za osobowke z dobrym materiałem
  4. Ja inwestuje w http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=3277722749 testowalem sprzęt super laczy sie z fisem
  5. Kilka postow wczesniej
  6. No to zostaje dalej drapac szyby :banghead:
  7. Stanley Mogl bys pospisywac numery czesci co by mozna było pozbierac graty na allegro ?
  8. :eek: ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- Dzisiaj bylem w aso I powiedzieli mi ze nie mam podgrzewania silnika takze musze miec caly komplet
  9. Cos temat ucichl Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  10. Mialem ten sam problem ale nigdy nie pamietalem sprawdzic formatu i za kazdyn razem jak byl obraz sciety to mowilem sobie ze to sprawdze Z tego co pamietam na monitorach tylnych byl pelny ekran Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  11. No właśnie muj jest z 2009 koncowka roku Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  12. witam bylem dzisiaj w ASO Oslo pytalem o rozbudowe webasto do postojowego w moim Tiguanie panowie stwierdzili ze jest to fizycznie nie mozliwe bo auto modelowo jest z 2010 roku i vw nie zaplanowal rozbudowy czy jest to mozliwe ?
  13. Witaj mialem to samo u siebie Zadko kiedy wyswietlal kontakty tak jak piszesz stara nokia działa super, nie mam pojęcia co moze byc napisz na peb.pl tan jest kilka postów o f9... Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.