Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Listwy/dekory do wnętrza carbon czy szczotkowane alu ?


Silent bob

Listwy Szczotkowane Alu czy Carbon  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Listwy Szczotkowane Alu czy Carbon



Rekomendowane odpowiedzi

Carbon jest lepszy, ale przeciez go nie kupisz :tongue4:

jak go znam to jak się uprze to go kupi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam mam alu i jak wcześniej było jet fajny kontrast, ale jeśli robisz furkę w tym stylu i na listwach sie nie skonczy to bierz carbon tylko cały zestaw a to już parę złociszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak szczotkowane alu i ma to być S-Line - w B6 były dwa kolorki, podobne ale o innym odcieniu. 1NK czyli srebrne szczotkowane aluminium oraz 7N6 czyli szczotkowane aluminium (troszkę ciemniejsze). Te zestawy charakteryzuje to o czym wspomniał Malik - występują w kompletnym zestawie z popielniczkami i ramką drążka zmiany biegów.

W B7 już jest inaczej - standardowo jako S-Line ze szczotkowanym alu montowano już tylko 1NK (lub opcjonalnie na życzenie drewno szlachetne brzozę lub specjalna czerń fortepianowa). Tutaj kryje się mała pułapka ponieważ w B7 montowano także inne odcienie szczotkowanego alu jako wyposażenie standardowe. Te listwy nie występują w komplecie z popielniczkami i ramką - ich oznaczenia barwne to WW4 i Q88.

Oznaczenia barwy znajdziecie zwykle na małej naklejce po wewnętrznej stronie listwy - interesują Was 3 pierwsze znaki w drugim wierszu

dekorcolour.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czern fortepianowa :kox: :kox: :kox: :kox:

Minus taki,ze kazdy odcisk widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam całe wnętrze soul (pakiet wewnętrzny S-line :cool1:). To ma swój klimat i nie zmieniłbym tego. Ale jeśli miałbym wybierać to z decydowanie Carbon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do A4 B6/B7 nie do kupienia w tej cenie.

Mi się udało kupić komplet za 1700PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do A4 B6/B7 nie do kupienia w tej cenie.

Mi się udało kupić komplet za 1700PLN.

a gdzie jesli wolno spytac ? Komplet tj z popielniczkami i ramka zmiany biegow ? Na ebay.com widzialem za 700 usd,ale z przesylka wychodzi troche drogo. Masz moze foty jak to wyglada teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zadział szczotkowane alu - carbon jak dla mnie super, ale do auta, które ma trochę zacięcia sportowego i mocy pod maską :good: Chyba, że chcesz robić schwarz pakiet - to jak najbardziej carbon.

Możesz sobie również okleić, tak, jak to ma zrobione u siebie Flyer, ale coś pisał ostatnio, że mu się odkleja, albo podesłać na hydrografikę do ,alowania - było już o tym na forum, koszt ok 350 pln za komplecik listew, popielniczek, itd. - dowiadywał się Truckmaniac

www.hydrografika.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak szczotkowane alu i ma to być S-Line - w B6 były dwa kolorki, podobne ale o innym odcieniu. 1NK czyli srebrne szczotkowane aluminium oraz 7N6 czyli szczotkowane aluminium (troszkę ciemniejsze). Te zestawy charakteryzuje to o czym wspomniał Malik - występują w kompletnym zestawie z popielniczkami i ramką drążka zmiany biegów.

W B7 już jest inaczej - standardowo jako S-Line ze szczotkowanym alu montowano już tylko 1NK (lub opcjonalnie na życzenie drewno szlachetne brzozę lub specjalna czerń fortepianowa). Tutaj kryje się mała pułapka ponieważ w B7 montowano także inne odcienie szczotkowanego alu jako wyposażenie standardowe. Te listwy nie występują w komplecie z popielniczkami i ramką - ich oznaczenia barwne to WW4 i Q88.

Oznaczenia barwy znajdziecie zwykle na małej naklejce po wewnętrznej stronie listwy - interesują Was 3 pierwsze znaki w drugim wierszu

ok, a masz gdzeis moze fotke ktora porownuje odcienie 1nk, q88 i ww4, ewentualnie ktorys z tych 2 pierwszych z ww4 bo chyba wole ciemniejsze alu, ale nie bardzo wiem jaka to jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko nadarzy się okazja - pstryknę porównawczą fotkę. Jeśli wolisz ciemniejsze alu możliwe że 7N6 szczotkowane alu z B6 będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...