-
[ALL B5] Jak podłączyć dodatkowe głośniki
Dzięki za informacje. Chciałem się tylko dowiedzieć czy mogę dołączyć dodatkowe głośniki. Ale jak nie można to narazie nic nie będę robił. Zostawię to radio co jest. Dzięki za podpowiedzi.
-
[ALL B5] Jak podłączyć dodatkowe głośniki
Witam. Posiadam Audi A4 z 1996 r. z oryginalnym radiem kasetowym Audi Beta Blaupunkt 7644845380. Posiadam oryginalne 4 głośniki po 2 w przednich drzwiach. Mam pytanie czy można dołączyć jeszcze dodatkowe 2 głośniki które chciałem zamontować w tylnej półce? Jeśli tak to prosiłbym o informacje jakiej mocy można by przyłączyć głośniki i gdzie ewentualnie można się wpiąć? Prosiłbym o szczegółowe informacje gdyż nie znam się na tym. Pozdrawiam
-
[B5 ARM] Problem z immo i falowaniem obrotów
Świece są wymienione z przewodami i dalej jest to samo.
-
[B5 ARM] Problem z immo i falowaniem obrotów
Witam. Mam Audi A4 1.6 1996 r. dwa razy mi się zdarzyło że po zapaleniu zaraz samochód zgasł i po czwartym razie dopiero odpalił normalnie wyświetlała się kontrolka od komputera taki żółty samochodzik. Druga sprawa nieraz falują mi obroty ale też nie zawsze. Po trzecie jak rano odpalę auto ujadę jakieś 2-3 km i go zgaszę i zapale ponownie to auto nie chce iść dzieje się tak jakby go zalewało ja mu daje gaz a on szarpie. I ogólnie auto zrobiło się mułowate jakby straciło na mocy i nieraz mam takie wrażenie po każdej zmianie biegów jakby sprzęgło ślizgało ale tak się zachowuje jakby coś przeskakiwało. Auto pali normalnie tak jak paliło po mieście mi wychodzi 8 litrów. Proszę o pomoc co może by przyczyną tych usterek. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Wszystkich forumowiczów. Posiadam Audi A4 1.6 1996r.
ark221
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta