Treść opublikowana przez matthiess
-
[B5 ADP] Pytanie o nagrzewnice
tym sposobem płukałem juz 2 razy w obe strony ,przepuscielm przez nagrzewnice okolo 40 litrow goracej wody ,zadnego syfu w niej nie bylo
-
[B5 ADP] Pytanie o nagrzewnice
klapki sie otwierają ,zeby przepłukać nagrzewnice to musze ja wyciagnac ?? hmmmm jak mam płukać to juz wole kupic nowa tym bardziej ze to nie jest duzy koszt ,tylko roboty duzo zeby sie do niej dostac
-
[B5 ADP] Pytanie o nagrzewnice
auto nie grzeje ,przepukalem uklad wielokrotnie ,odpowietrzalem ,wczoraj bylem u mechanika ,sprawdzil pompe wody ,termostat i wszystko jest ok ,nawet założył nowa pompe i nadal nie grzało , pozostaje tylko wymienic nagrzewnice
-
[B5 ADP] Pytanie o nagrzewnice
Panowie moze ktos mi podpowie gdzie w Bydgoszczy mozna kupic nagrzewnice do audi ,znalazlem na allegro taka http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=888855906
-
[B5 ADP] Amortyzatory Delphi
ok dzieki za sugestie a te obiawy ktory opisalem wskazuja na zepsuty amortyzator czy sa jeszcze jakieś możliwości ??
-
[B5 ADP] Amortyzatory Delphi
Witam ,mam dziwne obiawy w auduni ,mianowicie auto zaczelo mi podskakiwac (efekt jak by tylnia opona byla jajowata) i cos wali z tylu z prawej strony ,podejrzewam ze to amortyzator ,lecz to tylko moje domysly ,jestem umowiony jutro na wymiane ,mechanik proponuje wstawic aporki formy Delphi cena za sztuke 155 ,co o tym sadzicie ?
-
[B5 ADP] Dziwny dźwięk
hmmmm do tej pory bylo dobrze ,od paru dnia neka mnie ten problem , no ale przy odpalaniu wydech jest zimny i slychac ten problem
-
[B5 ADP] Dziwny dźwięk
Po szybkiej jezdzie ok 150-170 spad auta wydobywa sie dziwny dziek "cyk cyk cyk" gdy juz wiade do miasta i jade ok 50 km/h po przejechaniu ok 3 km dzwiek zanika i juz jest dobrze ,czasami slychac to jeszcze przy odpalaniu ,co to moze byc ??
-
[B5 ALL] Jaki łącznik do stabilizatora?
dzieki kolego za pomoc ,wszystko teraz pieknie i cicho chodzi ) balem sie sciagnac amorka bo myslalem ze juz go tak latwo z powrotem nie wloze ,faktycznie 20 minut roboty jak sie wie jak sie do tego zabrac dzieki pozdrawiam
-
[B5 ALL] Jaki łącznik do stabilizatora?
koledzy jak wyciagnac stabilizator ?? odkrecilem 2 nakretki ,położyłem auto na klocek ,wyciagnelem dolna czesc stabilizatora ale gorna nie moze wejsc ,mam uciąć śrubę ?? no ale jak wlorze nowy stabilizator ??? a moze cos ściągnąć .prosze o szybka pomoc
-
[B5 ADP] Składanie lusterek nie działa
udalo sie wcisnac sprężynę związałem ja drutem od migomatu i wcisnelem na imadle w tulejke .Udalo sie tak ze wcisnac zawleczke ,a nawet po zlozeniu okazalo sie ze lusterko sie skladalada ,jutro zabieram sie za drugą stronę
-
[B5 ADP] Składanie lusterek nie działa
dzisiaj mialem pomagiera ,ale jutro juz sam musze na siebie liczyc ,wezme spreżyne do pracy i tam ja zacine i zwiaze drutem ,jak sie uda to do zrobienia mam jeszcze druga strone
-
[B5 ADP] Składanie lusterek nie działa
tez tak kombinowałem tylko mialem za slaby drut ,jutro bede walczyl dalej ... moze ktos ma inne patenty na scisniecie sprezyny ??
-
[B5 ADP] Składanie lusterek nie działa
no wlasnie ,wyciągnąłem sprezyne i nie moge jej teraz wcisnac (( jak to zrobic
-
[B5 ADP] Składanie lusterek nie działa
no tak ,tylko jak to wyciagnac
-
[B5 ADP] Składanie lusterek nie działa
Witam ,dzisiaj postanowiłem dobrac sie do tematu nie dzialajacych lusterek ,zarowno lewe jak i prawe nie sklada sie ,nie ukrywam ze pomoglem kiedys reka bo sie nie domykalo . Rozkrecilem co moglem ,wyczyscilem ,popsikalem WD-40 po mechanizmie i nadal nie ma efektu , prawdopodobnie jest zapieczone lub brud dostal sie po miedy kolo zebate lub slimacznice ,chcialem recznie wykonac obrot mechanizmu ale ani drgnie . Probowalem takze wyciagnac waleczek ale trzyma mocno ,nie chce robic tego na sile bo jest to delikatne i mogl bym to latwo uszkodzic . Moze ktos juz mial podobny problem ,ktory udalo sie rozwiazac :>??
-
[B5 ADP] Brak mocy po rozłączeniu akumulatora
kilka dni temu odłączyłem akumulator na okolo 10 godzin ,po ponownym podlaczeniu obroty na benzynie wariują i auto nie chce jechac , po odpaleniu chodzi ciagle na ssaniu nawet gdy silnik jest cieply ,na gazie chodzil bez zarzutu ,co moze byc przyczyna takich anomalii silnika ??
-
[B5 ADP] Jaki wzmacniacz pod głośnik INFINITY 300 W RMS ?
nie wiem jakie sa ceny wzmakow ,ale 700 chyba powinno wystarczyc
-
[B5 ADP] Jaki wzmacniacz pod głośnik INFINITY 300 W RMS ?
Witam kolegow ,pomóżcie mi dobrac wzmacniacz pod ten glosnik ,bedzie on gral w zabudowie zamkniętej w bagażniku ,dodam ze zabudowa bedzie wykonana z żywicy Prawdopodobnie kupie ten glosnik ,chyba ze ktos poleci lepszy do kwoty 300 pln http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=654979882 GŁOŚNIK INFINITY REF 1260W # Moc ciągła (RMS): 300 W # Moc szczytowa: 1200 W # Skuteczność: 93 dB # Pasmo przenoszenia: 23 - 400 Hz # Impedancja: 4 Ohm # Głębokość montażu: 162 mm # Średnica otworu montażowego: 282 mm # Średnica otworów montażowych głośnika: 300 mm # srednica zewnętrzna głosnika 314 mm :>
-
[B5 ADP] Czy to jest prawidłowe działanie termostatu ?
ja tez tak mam ze przy jeździe do 140, teromostat pokoazuje 90 stopni a przy 160-180 i wiecej tem opada do 75 stopni
-
[B5 ADP] Co myslicie o tych felach ??
Jak w temacie ?? co myslicie czy beda one pasowaly do srebrnej b5 ?? rozstaw srob bedzie pasowal ?? cena wydaje mi sie za atrakcyjna http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=555009893
-
[B5 AEB] Szarpie przy ruszaniu!!!
moze paliwo kiepskie
-
[B5 ADP] Co to za paski ?
napinaczy nie ująłem na zdjeci ale zostaly na 100 % wymienione ,robocizna kosztowala mnie 100 zl olej 55 zl , pozostalych czesci cen nie znam )) klimy niestety nie posiadam ((
-
[B6 ALT] Co ile lat zmienia się rozrząd (bardzo mały przebieg) ?
co 4 lata
-
[B5 ADP] Co to za paski ?
Witam ,pare dni temu dałem auto do mechaniora aby wymienił kompletny rozrząd oraz olej ,nistety nie moglem odebrac go osobiscie ,zrobila to dziewczyna... ,mechanik powiedzial jej ze wymienil jeszcze kilka rzeczy na ktorej byl juz czas ... i mam problem bo nie wiem co to za 2 paski po lewej stronie Moge jeszcze dodac ze kompletna rozrząd, wymiana oleju na Mobil S 10W 40, filtr oleju oraz klocki hamulcowe z tylu , kosztowaly mnie z robocizna 490 zl czy to duzo ??