Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

swierszcz30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. swierszcz30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Czujnik? A gdzie się znajduje w moim aucie ten czujnik ??
  2. Mam pytanie . Jakie są objawy uszkodzonego czujnika temperatury cieczy ? po wymianie termostatu no ori zaczyna mi wariować temperatura spada do 30 a po chwili leci do 95
  3. swierszcz30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Termostat raczej chyba nie bo niedawno wymieniałem na ori myślę że czujnik ale nie jestem pewien
  4. Całkiem inny w okolicy pasażera przy 150km/h włączył się gdy zwolniłem lub przyśpieszyłem wyłączył się
  5. Witam was . co to może być jadąc dość szybko zaczął bić mi dziwny sygnał niczym gong gdy zwolniłem lub przyspieszyłem było ok co to może być trochę jestem nie w temacie bo niedawno kupiłem to auto
  6. swierszcz30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam was :> dzisiaj miałem taki e dziwne zdarzenie mianowicie wszystko jest ok a tu nagle podczas jazdy temperatura spada mi do 60 na blacie a na klima 30 a po chwili leci do góry do 90 na blacie i na klimie 95 i tak kilka razy co to może być a termostat wymieniłem 2 tygodnie temu na ori
  7. swierszcz30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam was . Ja też niedawno wymieniłem termostat na ori i jestem trochę zdziwiony niby nic się nie dzieje ale na 49 podczas jazdy temperatura pokazuje mi 96/97 stopni na 51 kanale 90 też się zastanawiam czy to jest ok czy latem nie będę miał problemów
  8. I co o tym sądzisz kolego czy tak ma być z naszymi czy coś jest nie tak bo ja jestem bardzo na takie szczegóły uczulony na razie jeździmy a co będzie latem nikt nam nie może pomóc
  9. niesprawny termostat kolego a czemu piszesz ze niesprawny termostat ?jeżeli kolega swierszcz30na poprzedniej stronie napisał ze ma ori termostat ,inie tylko on bo i ja mam z tym problem. Oki, masz termostat ORI. Kiedy go zmieniałeś? Termostat kupiłem w serwisie 3 tygodnie temu i wymieniłem razem z płynem
  10. W jaki sposób mam mu pomóc z tym odpowietrzeniem może mi napiszesz -sorry trochę jestem nie zorientowany bo od niedawna mam ten samochód i na razie same niespodzianki ::
  11. Witam . a co może być przyczyną takiej temperatury na 51 kanale ( 97 ) jak to zmienić żeby było ok
  12. Ok. wiem ale czy ta temperatura 97 stopni to jest ok . A jeśli chodzi o odpowietrzenie to chyba sam się odpowietrzy
  13. Witam . Też niedawno wymieniłem termostat na ori na 49 i na blacie 90 a na 51 kanale 97 i też nie jestem pewien czy tak może być . A druga sprawa to że w zbiorniczku wyrównawczym mam cały czas zimny płyn
  14. Witam . U mnie po wymianie termostatu na kanale 49 jest 90 st a na 51 jest 97 st czy tak może być a termostatu nie było tylko sama obudowa teraz na blacie 90 i chyba jest ok mam nadzieje
  15. wracając do mojego tematu to pewnie mam zapowietrzony układ jeśli chodzi o ten przelew ? bo chyba nic gorszego nie może być kupiłem niedawno i tu same niespodzianki dzięki za odpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.