Treść opublikowana przez toomi7
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
O własnie dobre pytanie, w czwartek bede rezać moja a4 i przydałaby sie jakas dobra rada:)
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ekhm, nic podjade z czesciami do jakiegos elektryka samochodowego, moze on cos poradzi. Tylko nie wiem czy jest sens zamawiac wtyczki jezeli nie mam ich gdzie wpiąć
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zaślepka wyglada ok, nie wyglada jakby ktos cos wycinał, teraz nie wiem czy kombinowac w ASO czy na jakims szrocie, nie wem jak nazwac moje braki zeby mnie zrozumieli i ile sobie za to wysolą
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Wlasnie dlatego dodalem zdjecie mojej lampy, poniewaz w srodku nie ma ani jednego kabla.....
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Na pierwszej stronie nie ma zdjecia lampy od srodka, wydaje mi sie ze bede potrzebowal jeszcze jakies okablowanie od srodka, tylko nie wem czy na pewno.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witam! Kupiłem dwie lampy valeo soczewki, zamówiłem juz silniczki od fiata punto 2, rozumiem ze musze jeszcze z ASO zamowic wtyczki 8d0 973 734, kupic kostki iso:), czy cos jeszcze bede potrzebowal? Chce sie dobrze przygotowac do tematu. Zaznaczam że przeczytałem wszytskie strony tematu mam juz lekki zamęt.... I tu zdjecie mojej lampy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce5c1f8c38a76a9b.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Miło mi wstąpić do grona posiadaczy A4, mam nadzieje ze nasza wspołpraca bedzie na dobrym poziomie. Pozdrawiam! Tomek