-
[B5 AWT] szarpie gdy jest zasilany gazem, nierówne obroty
już jest wszystko ok dzięki
-
[B5 AWT] szarpie gdy jest zasilany gazem, nierówne obroty
Witam wszystkich mam problem z moim audi a4 1.8 T gdy jest zimny to na gazie nierówno pracuje jakby nie na wszystkich cylindrach i falują obroty na benzynie wszystko ok, jak się rozgrzeje jest ok * stosuj prosze prefix. regulamin jest po to aby go przestrzegac [Musashi]
-
[B5 AWT] Błąd 561
ale jak to skasowac sie nie da co trzeba wymienic
-
[B5 AWT] Błąd 561
Witam mam problem co to jest za błąd na vagu 561 objawy na zimnym silniku samochód pracuje jakby nie na wszystkich garach i nim trzęsie jak się rozgrzeje wszystko jest ok. prosze pomóżcie
-
[B5 AWT] Ubywa płyn chłodniczy
Nareszczie się udało przepuszczały mi oringi na trójniku który prowadzi węże do nagrzewnicy koszt reperacji 2zł
-
[B5 AWT] Ubywa płyn chłodniczy
nie rozumiem tego odpowietrzenia układu, wróciłem z trasy i zalałem płyn silnik był rozgrzany
-
[B5 AWT] Ubywa płyn chłodniczy
dolewać muszę raz na twa tygodnie pół litra
-
[B5 AWT] Ubywa płyn chłodniczy
a czy przez parownik od gazu może uciekać płyn
-
[B5 AWT] Ubywa płyn chłodniczy
głowica była sprawdzana na szczelność i wszystko ok i sprawdzałem żadnych wycieków nie ma
-
[B5 AWT] Ubywa płyn chłodniczy
Nie nie przybywa cały czas sprawdzam
-
[B5 AWT] Obroty
Witam! Pomóżcie mam problem z obrotami na zimnym silniku mam instalację sekwencyjną. jak zapalam to strasznie mi falują obroty i potrafi zgasnąć ale tylko na gazie na bęzynie nie po przejechaniu ok 1km przestają i jest wszystko ok. pamiętaj proszę o 2 punkcie regulaminu, temat zmieniony [pre_pl]
-
[B5 AWT] Ubywa płyn chłodniczy
Witam wszystkich! Proszę błagam pomóżcie! Mam problem z moją audi a4 1.8T quattro, ubywa mi płyn z chłodnicy, wymieniłem już uszczelkę pod głowicą i była plantowana ponieważ leciał biały dym z rury i były twarde rury od płynu, ale dalej mi ubywa lecz rury są już miękkie i nie ma białego dymu. Mam instalacię gazową może to od tego pomóżcie druga prośba : 2 punkt regulaminu [pre_pl]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześc witam wszystkich Łomza
Piotrek1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta