Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotrek1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkich mam problem z moim audi a4 1.8 T gdy jest zimny to na gazie nierówno pracuje jakby nie na wszystkich cylindrach i falują obroty na benzynie wszystko ok, jak się rozgrzeje jest ok * stosuj prosze prefix. regulamin jest po to aby go przestrzegac [Musashi]
  2. ale jak to skasowac sie nie da co trzeba wymienic
  3. Witam mam problem co to jest za błąd na vagu 561 objawy na zimnym silniku samochód pracuje jakby nie na wszystkich garach i nim trzęsie jak się rozgrzeje wszystko jest ok. prosze pomóżcie
  4. Nareszczie się udało przepuszczały mi oringi na trójniku który prowadzi węże do nagrzewnicy koszt reperacji 2zł
  5. nie rozumiem tego odpowietrzenia układu, wróciłem z trasy i zalałem płyn silnik był rozgrzany
  6. dolewać muszę raz na twa tygodnie pół litra
  7. a czy przez parownik od gazu może uciekać płyn
  8. głowica była sprawdzana na szczelność i wszystko ok i sprawdzałem żadnych wycieków nie ma
  9. Nie nie przybywa cały czas sprawdzam
  10. Witam! Pomóżcie mam problem z obrotami na zimnym silniku mam instalację sekwencyjną. jak zapalam to strasznie mi falują obroty i potrafi zgasnąć ale tylko na gazie na bęzynie nie po przejechaniu ok 1km przestają i jest wszystko ok. pamiętaj proszę o 2 punkcie regulaminu, temat zmieniony [pre_pl]
  11. Witam wszystkich! Proszę błagam pomóżcie! Mam problem z moją audi a4 1.8T quattro, ubywa mi płyn z chłodnicy, wymieniłem już uszczelkę pod głowicą i była plantowana ponieważ leciał biały dym z rury i były twarde rury od płynu, ale dalej mi ubywa lecz rury są już miękkie i nie ma białego dymu. Mam instalacię gazową może to od tego pomóżcie druga prośba : 2 punkt regulaminu [pre_pl]
  12. cześc witam wszystkich Łomza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.