Treść opublikowana przez Tzieland
-
Spoty Katowice i okolice
kezor ale skoro nie sprzedal to chyba jakas lipa jest co? poza tym czytalem, ze jakies gumki na dole amorka na laczeniu moga nie pasowac z 1,8T do mojego zreszta ja na razie odpuszczam, bo tak jak juz pisalem to musze w oponki zainwestowac a gwint jakis sie zakupi moze w przyszlym roku na wiosne zreszta ciagle woze te springi w bagazniku, wiec moze je zaloze chociaz idzie zima i nie wiem czy to ma sens?
-
[B5 AFN] Gwint z 1.8 T do 1.9 tdi
kolego nie wiem dokladnie jaki to gwint, wiem ze KW i ze jest taki sam jak na tej aukcji http://moto.allegro.pl/item720036680_gwintowane_zawieszenie_kw_audi_a4_tanio.html ale koles jest ze slaska a nie z wrocka
-
Spoty Katowice i okolice
kezor jak chcesz dam ci namiar na kolesia od gwintu, to saintadamus i gwint ma KW za 399zl
-
[B5 AFN] Gwint z 1.8 T do 1.9 tdi
kolego szukalem przelecialem 10 stron wyszukan i niestety nic nie znalazlem
-
Spoty Katowice i okolice
o sedanach/avantach jest napisane ale o roznicach w benzynie i dieslu nie szukalem, przejrzalem 15 stron wyszukan i nic, wiec prosilbym o pomoc
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
NUTI tylko ja nie pierd*le glupot na innych na drugim forum i na odwrot, wiec sytuacja troche inna, zreszta od dawna juz tutaj pisze a jak nie chcesz pomagac to nie, tylko z myslalem, ze cos wiecie ale widze, ze segregacja rasowa dalej u was obowiazuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chlopaki powiedzcie mi czy gwint z 1.8T podejdzie do mnie? czyprzod bedzie stal wyzej niz tyl
-
[B5 AFN] Gwint z 1.8 T do 1.9 tdi
Tak jak w temacie Czy zawieszenie z 1.8T podejdzie do mojego AFNa? Chodzi mi szczegolnie o przod autka Czekam na szybkie odpowiedzi
-
Spoty Katowice i okolice
kezor to w koncu jak, bo jedni pisza ze podejdzie inni ze nie, wiec sam juz nie wiem a sprawa nagli zreszta i tak chyba bede musial ciebie wykorzystac, zeby mi podjechal po to zawieszenie do kolesia, bo jest ze slaska
-
Spoty Katowice i okolice
kezor powiedz mi czy gwint z 1,8T podejdzie do mnie bez problemu? tzn czy mi przod bardziej nie siadzie? prosze o szybka odpowiedz
-
Audi a4
miszka fajne utko, widzialem live tylko ten silniczek taki nijaki za to kolka bardzo fajnie sie prezentuja pozdro i szerokosci
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
kola od prosiaka byly lepsze
-
[B5 AFN] Moja bryczka
bardzo ladna audiczka, a progi i zderzaki to kwestia gustu i jak tobie sie podobaja to je zostaw w koncu nie ma takiej tragedii (widzialem gorsze ) co do BOXa to kumple dobrze doradzili, zrob w przyszlosci czipsa i bedzie juz calkiem fajnie chodzil
-
[B5 AFN] Czerwony Wladca Pierscieni
wlasnie chyba bede kupowal lampiszony a mod z usunieciem anteny byl jak najbardziej przemyslany i na razie nie przeszkadza (mozesz mi jakies dobre plytki CD z muza wyslac )
-
[B5 AFN] Czerwony Wladca Pierscieni
fotki slabe, bo niestety nie stac mnie na aparat cyfrowy dlatego robie prawie zawsze fotki komorka a teraz przyjdzie czas chyba na lampki zespolone FK/Depo nowe badz zalozenie springow -40/-40 ale to jeszcze nie wiem, prawdopodobnie bede zbieral na oczeta, bo gleba na polskie drogi to nie najlepsze rozwiazanie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
chcialem dac podpis, ze 10 za 10 ale chyba nie bedziemy robic NK z tego forum
-
Spoty Katowice i okolice
w koncu wstawilem fotki swojego autka http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_afn_czerwony_wladca_pierscieni-t93262.0.html;new#new
-
[B5 AFN] Czerwony Wladca Pierscieni
Przedstawiam moją Audiczke A4 B5 1,9 tdi 1?? KM, przebieg niecałe 240 tyś, welurowa tapicerka, 2xel.szyby, el.lusterka, 4xairbag, radio Beckera + zmieniarka na 6 CD, climatronic Planowane zmiany: -pranie tapicerki bo obecnie jest strasznie poplamiona -naprawienie klimy żeby się normalnie załączała -wymiana turbo (jeżeli będą fundusze) -przyciemnienie szybek tylnych -zakup nowych alu 17'' albo 18'' nowe niepotrzebne bo stare daja rade :ok: -oraz inne mniej ważne rzeczy jak wymiana zawieszenia na świeże oraz klocków i tarcz Wiosenna odnowa, czyli letnie oponki i chrom wokol szybek 8) Pare fotek wykonanych po woskowaniu :ok: Lakier utrzymany rewelacyjnie, zreszta widac na fotosach 8) Nowe fotosy 8) Made by Kezor Sciema szyb 8) Wykresik z hamowni :X
-
Spoty Katowice i okolice
aha no to spoko, to moze do lutego je odda i wtedy ja je wezme
-
Spoty Katowice i okolice
witam kezor pamietasz gadalismy kiedys o czornych felgach od S4, bedziesz mial je do ogarniecia? ale nie teraz, najwczesniej po swietach
-
Spoty Katowice i okolice
miszka nie wal tak glowa, bo guza dostaniesz i zarzuc jakims tematem, bo cos slabo sie tu dzieje
-
Spoty Katowice i okolice
kolektor w sensie dolotowy od AWXa? a EGRa jak zupelnie wywalic? zaspawac go czy uciac w jakims innym miejscu i "calosc" wywalic ze wszystkimi rurkami i osprzetem? moze jakies foto pogladowe i jakies koszty takiej operacji
-
Spoty Katowice i okolice
no to trza bedzie pomyslec nad tym a jak najlepiej to zrobic? bo kumpel ma np. wyciety caly ten kawalek od EGR do dolotu a inni wkladaja zamiast uszczelki kawalek przycietego aluminium i tez gra, ale jak zrobic to najlepiej, zeby to mialo rece i nogi?
-
Spoty Katowice i okolice
a jak to jest z tym EGRem, przeciez inzynierowie po cos go wymyslili prawda? czy to nie zmniejsza mocy jak sie go zaslepi? bo jak go zaslepimy to nie mamy drugiego obiegu spalin,czyli defakto mamy pomniejszone ladowanie turbo a kata chce sie pozbyc ale najpierw szybki ida w scieme
-
Spoty Katowice i okolice
na razie bedzie inny mod stylistyczny a pozniej przyjdzie czas na kata no i nadkole od eSy