Treść opublikowana przez Tzieland
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czy nie przybyłeś do nas z eu Raz tylko byłem na EU raz byłem u Was i uważam, że posiadacie większą wiedzę na temat aut i jest lepsza 'atmosfera' na spocie. To by było na tyle. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc? to samo mówiłeś, tylko w odwrotną stronę jak byłeś na spocie u nas :polew:
-
[ALL B5] Problem z zakodowaniem nowego klucza do centralki
tylko, że stary jest nie ori i nie ma napisane, a nowy ma napewno 433 mhz dzisiaj jak się bawiłem z Vagiem to w grupie [35] Centralny zamek --> Adaptation napewno nie widzi kanału 007 (który w B6 jest odpowiedzialny za przypisanie nowego klucza) ale widzi za to kanały od bodajże 001 do 004 i tam są ciągi zer i jedynek, może to w którymś z tych kanałów da radę zrobić dzięki za pomoc, wątek napewno przeczytam
-
[B5 AFN] Co oznaczają te 2 błędy?
dzięki śliczne za szybką odpowiedź
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor rzuć no okiem na logi i błędy (zaznaczam, że błędy sporadyczne, wystąpiły po raz pierwszy) http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_co_oznaczaja_te_2_bledy-t124110.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosze_o_analize_logow-t123804.0.html
-
[B5 AFN] Co oznaczają te 2 błędy?
VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 018 S Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1621 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06325 1 Fault Found: 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 8D - Audi A4 B5 Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 038 906 018 S Component: 1,9l R4 EDC 00SG 1621 Coding: 00002 Shop #: WSC 06325 No fault code found. Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 614 111 AB Component: ABS 5.3 FRONT D00 Coding: 0273004281 Shop #: BB 24548 No fault code found. Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8L0 820 043 D Coding: 04143 Shop #: WSC 06325 Note: Excessive Comm Errors Skipping Address 15-Airbags Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 919 861 A Component: B5-KOMBIINSTR. VDO D02 Coding: 00040 Shop #: WSC 00000 IMMO-IDENTNR: AUZ7Z0W0371851 1 Fault Found: 01176 - Key 07-10 - Signal to Low - Intermittent Address 25 ------------------------------------------------------- Controller: Bitte Adress Component: e 17 eingeben No Faults Found or DTCs not supported by controller or a communication error ocurred Address 35 ------------------------------------------------------- Controller: 8LO 862 257 D Component: ZV-Pumpe,Funk Coding: 08768 Shop #: WSC 65535 No fault code found. End ------------------------------------------------------- Tylko proszę o wytłumaczenie w języku polskim :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
BSy postaram się zrobić dzisiaj i wrzucę Zrobiłem nową porcję logów, BSy i statyczne Poniżej linki i proszę o fachowe wyjaśnienie Statyczne --> Grupy: 000,007,023 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_8997.html BS --> Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_8998.html Statyczne --> Grupy: 013,011,001 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_8999.html BS --> Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_9000.html Statyczne --> Grupy: 004,003,002 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_9001.html BS --> Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_9002.html BS --> Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_9003.html
-
[ALL B5] Problem z zakodowaniem nowego klucza do centralki
używałem opcji szukaj ale na hasła: przypisanie nowego klucza, przypisanie scyzoryka, przypisanie klucza do centralki nie znajduje nic a przy haśle: przypisanie do centralki znajduje tylko jeden temat, mój GRazny dzięki za linka Przeczytałem tematy i pupa tam jest napisana To, że trzeba przełożyć immo i dorobić grot (lub przełożyć) to wiem ale moje pytanie było inne. Czy da radę w B5 (w B6 napewno da) poprzez Vag-coma 311 wejść w moduł centralnego zamka (grupa 35, kanał 007)? Bo ja nie mogę, a wersja Vaga jest pełna. Chodzi o to, że dostałem nowszy typ scyzoryka (rok 02') i przełożyłem grot i immo ze swojego starego scyzoryka ale nie mogę przypisać tego nowego do centrala, żeby otwierał mi drzwi Odpalić autko oczywiście mogę ale pierw muszę je otworzyć innym scyzorykiem Oczywiście chodzi o otwieranie z pilota poprzez przycisk (zdalnie).
-
[ALL B5] Problem z zakodowaniem nowego klucza do centralki
Witajcie, czy jest możliwość przypisania nowego klucza do alarmu i centrala w B5 poprzez Vaga? Bo próbowałem w grupie [35] i wogóle nie widzi kanału odpowiedzialnego za alarm i centrala (bodajże 007), tak samo przekręcenie zapłonu i przytrzymanie przez 10 sekund nie przypisuje klucza do centralki. Pozdrawiam
-
Spoty Katowice i okolice
i fajne d*py pooglada
-
Spoty Katowice i okolice
strzalka i do uslyszenia badz zobaczenia a do teslica sie odezwe SAM
-
Spoty Katowice i okolice
spoko loko jakbyco to wpadne Astra Izy, wiec z dojazdem nie bedzie problemu tylko nie wpadne w ten wtorek tylko ten za tydzien to daj znac do teslica, bo chetnie bym go tez zobaczyl i przejechal sie jego Golfikiem
-
Spoty Katowice i okolice
Keżora z Krola S4 sie śmiej , ale teraz by wygrał :gwizdanie: why? cos masz zdupione no na chwile obecna jestem w Gda, a co chcesz muszelki ale we wtorek cisne na slask ale pociagiem, bo taniej wychodzi (studenckie bilety to szczyt sknerostwa) jednakze postaram sie jakos wpasc do was na spota a co do logow to teraz robie juz sobie sam i jak mozesz to zajzyj to Diagnostyki i rzuc okiem na moje logi
-
Spoty Katowice i okolice
Keżora z Krola S4
-
Spoty Katowice i okolice
no siema siema widze, ze twoje bystre oko zobaczylo mnie szybciej niz zajelo mi przeczytanie 2 ostatnich storn furacz ciska jak oszalaly, wiec jest spoko turbo sie trzyma i nie leje a to najwazniejsze
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
bo dopiero zaczynam bawić się z Vagiem i nie wiedziałem, że trzeba ale przy najbliższej okazji zrobię i 013 statyczne, no i muszę jeszcze pare grup w BSie zrobić :gwizdanie: logi zrobione profilaktycznie w celu sprawdzenia poprawności działania kabla diagnostycznego no i tak profilaktycznie po zimie co do filtru powietrza to jutro tam zaglądnę ale był wymieniany we wrześniu ub. roku (8500 km temu), a następna wymiana szykuje się gdzieś za miesiąc ale całkiem możliwe, że przepływka jest zabrudzona bądź już siada, bo sądzę, że nigdy wcześniej nie była wymieniana
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7771.html Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7772.html Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7773.html Grupy: 000,001,002 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7774.html Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7775.html Grupy: 000,002,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7776.html Grupy: 000,003,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7777.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7778.html
-
[ALL B5] Czynności serwisowe po zadanym przebiegu.
filtr powietrza wymienia sie przy kazdej wymianie oleju, ale za to filtr paliwa mozna wymieniac co dwie
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
Keżor zapomnial dodac, zeby uważać na tego metalowego "węża" co doprowadza olej do turbo, bo jak się za mocno powygina to będzie lał olejem to samo tyczy się śruby, która jest wkreca w górny otworek turbiny właśnie tam gdzie wchodzi olej, można ją łatwo rozwalić jak jest zapieczona i wtedy trzeba znaleźć najlepiej kogoś kto nam taka śrubkę dorobi przeżyłem to wszystko z Keżorem przy próbie wykręcenia mojego turbo :gwizdanie:
-
[B5 APS] Alfa mej Zonki i krotki filmik z modow
hyundai nie sadzilem, ze robia tam takie furacze
-
Spoty Katowice i okolice
Bo krolu jest z Gliwic "to widac, slychac i czuc"
-
Spoty Katowice i okolice
marys pamietaj tylko, zeby nie dokuczac krolowi, bo po pierwsze ma eSeeeee i zawsze cie objedzie a po drugie ma duuuuzych kolegow co go z nimi laczy to nie wiemy ale kraza rozne plotki, wiec jakis ochraniacz na tylna czesc ciala tez by sie przydal, tylko tak na wszelki wypadek
-
Spoty Katowice i okolice
no to dawaj krolu, czlowiek uczy sie cale zycie a i tak umiera glupi
-
Spoty Katowice i okolice
dziekuje
-
Spoty Katowice i okolice
to mozesz bys mi na PW napisal co i jak bo ja sie niestety az tak na hakerstwie nie znam
-
Spoty Katowice i okolice
no to lipa z tym czekaniem zmieniam swoje wczesniejsze zdanie i uwazam, ze dales jakies debilne te linki mogles znalezc cos lepszego