Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. B5 AFN 98' 249k km czy ori to nie wiem, ksiazki i ogolne zuzycie na to wskazuja oliwy moze wezmie ze 100 ml ale to nie jest norma
  2. jest link kliknij w slowo Allegro
  3. ogladam twardziele z nich jak diabli Dokłądnie tak.... jak tam ktoś przekroczy prędkoś i go złapią to jest wydalony na zawsze z tych terenów transportowych.... osttanio gościu się zapadł pod lód 40 tonowym zestawem... ale tylko tylne kola mu wpadly i nic takiego sie w sumie nie stalo ale jakie tam maja zarobki, srednio 20000 $ w miesiac
  4. ja kupilem tu ale jeszcze czekam na przesylke
  5. Ksiaze Persji bardzo fajny Tylko jak ktos szuka ambitnego kina to sie zawiedzie Bardziej bajka dla duzych chlopcow i fajna ksiezniczka
  6. wiesz niby fajnie ale profi rysunek to nie jest, ja osobiscie nie rysuje, wiec negowac tez za bardzo nie moge ale proszac o opinie chetnie powiem co mysle otoz wysylajac rysunek na taki konkurs i myslac o wygranej rysunek powinien wygladac jak spod deski kreslarskiej a nie jak wytwor nudnych lekcji historii, tak wiec uwazam, ze linie powinny byc symetryczne, zderzaki powinny identycznie zachodzic na kola, wszystkie wymiary powinny byc mniej wiecej podobne i takie aby je odtworzyc w skali 1:1 mysle rowniez, ze np felgi moglbys znacznie lepiej dopracowac, bo teraz wygladaja jak od wozu drabiniastego ale ogolnie pomysl ok, tylko moze moglby byc bardziej futurystyczny zycze kolego udanej realizacji projektu i zwinnej reki do narysowania poprawek
  7. no ale te mocowania tych srub sa w tunelu i trzeba wyciac otwor
  8. jeszcze nie mam zadnych wymiarow, bo jutro dopiero jade go ogladac ale mi tez sie wydaje, ze trzeba ciac tylko dziury w tunelu, bo mocowanie jest gdzies tam schowane
  9. siemanko slasku, szukam odpowiedzi na pytanie czy podlokietnik od polifta bedzie pasowal do mnie do przedlifta z 98', bodajze trzeba tylko cos ciac i tyle
  10. ma wystawione w sensie, ze zdjecia ma wystawione na innym portalu a nie, ze wystawione na sprzedaz
  11. jak to nie @cherry24: autko ladne najwazniejsze, zeby sie dobrze sprawowalo a tak poza tym moglbys wrzucic fotki od razu tutaj, chocby miniaturki
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15032.0.html;highlight=reflektory+zespolone+po+ii+lifcie tutaj masz podziekowal
  13. Keżor masz gdzieś jakieś fotostory co i jak przyciąć, żeby wrzucić zespolone lampiszony i może jakąś rozpiskę jak kable poprzełączać, żebywszystko było ok, na razie nie będzie HIDów
  14. super auto, a mody miazga
  15. nie no ja kiere mam jak w polifcie, wiec chyba problemu nie bedzie
  16. co to sa za specyfiki Motula? jeden to Engine clean, a drugi?
  17. slyszalem, ze na slasku dalej pada a na pomorzy ani kropelki
  18. dzieki Kezor, ze wrzuciles te linki teraz juz wiem w jaki styl mam isc http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/3878
  19. autko super ale bez relingow wyglada lyso lakier wyglada na zadbany ogolnie autko prezentuje sie swietnie po obnizeniu i na tych felgach
  20. bardzo fajna nutka tylko wersja akurat slaba ;( Music Matters - Faithless : Axwell Remix
  21. ja polecam tabletki Tabex (przepisywane przez lekarza), mi pomogly rzucic a palilem od 7 lat ok paczki dziennie oczywiscie, zeby nie bylo tak kolorowo to powiem, ze tabletki pomagaja zmniejszyc skutki odstawienia papierosow ale niestety sami musimy je rzucic najpozniej 5 dnia od rozpoczecia "kuracji", ja myslalem ze to bedzie tak ze tabletki sprawia, ze fajki przestana mi smakowac i bedzie mnie odrzucalo od fajek ale niestety fajki smakowaly tak samo, palic chcialo mi sie tak samo i tutaj wkroczyla silna wola, bo skoro w ulotce pisza ze trzeba przestac 5 dnia to przestalem nie obylo sie bez wpadek i pierwszego dnia od rzucenia zapalilem jeszcze 3x pol papierosa, a drugiego dnia 1x pol papierosa ale pozniej juz sie nie chcialo a tabletki pomagaja zmniejszyc badz calkowicie wyeliminowac objawy odstawienia papierosow takie jak: drgawki, rozkojarzenie itp
  22. a na pomorzu ciagle byla ladna pogoda a u was podobno przez ostatnich pare dni lekki deszczyk padal
  23. tak szczególnie patrząc na moją laseczkę a mi mówiła, że woli jak ja się na nią patrzę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.