Treść opublikowana przez Tzieland
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
B5 AFN 98' 249k km czy ori to nie wiem, ksiazki i ogolne zuzycie na to wskazuja oliwy moze wezmie ze 100 ml ale to nie jest norma
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
jest link kliknij w slowo Allegro
-
Spoty Katowice i okolice
ogladam twardziele z nich jak diabli Dokłądnie tak.... jak tam ktoś przekroczy prędkoś i go złapią to jest wydalony na zawsze z tych terenów transportowych.... osttanio gościu się zapadł pod lód 40 tonowym zestawem... ale tylko tylne kola mu wpadly i nic takiego sie w sumie nie stalo ale jakie tam maja zarobki, srednio 20000 $ w miesiac
-
[ALL B5] Przednie lampy DEPO II lift od kogo z allegro?
ja kupilem tu ale jeszcze czekam na przesylke
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ksiaze Persji bardzo fajny Tylko jak ktos szuka ambitnego kina to sie zawiedzie Bardziej bajka dla duzych chlopcow i fajna ksiezniczka
-
Prośba o pomoc w konkursie Mazda ZOOM ZOOM (wersja testowa nowego rysunku)
wiesz niby fajnie ale profi rysunek to nie jest, ja osobiscie nie rysuje, wiec negowac tez za bardzo nie moge ale proszac o opinie chetnie powiem co mysle otoz wysylajac rysunek na taki konkurs i myslac o wygranej rysunek powinien wygladac jak spod deski kreslarskiej a nie jak wytwor nudnych lekcji historii, tak wiec uwazam, ze linie powinny byc symetryczne, zderzaki powinny identycznie zachodzic na kola, wszystkie wymiary powinny byc mniej wiecej podobne i takie aby je odtworzyc w skali 1:1 mysle rowniez, ze np felgi moglbys znacznie lepiej dopracowac, bo teraz wygladaja jak od wozu drabiniastego ale ogolnie pomysl ok, tylko moze moglby byc bardziej futurystyczny zycze kolego udanej realizacji projektu i zwinnej reki do narysowania poprawek
-
Spoty Katowice i okolice
no ale te mocowania tych srub sa w tunelu i trzeba wyciac otwor
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze nie mam zadnych wymiarow, bo jutro dopiero jade go ogladac ale mi tez sie wydaje, ze trzeba ciac tylko dziury w tunelu, bo mocowanie jest gdzies tam schowane
-
Spoty Katowice i okolice
siemanko slasku, szukam odpowiedzi na pytanie czy podlokietnik od polifta bedzie pasowal do mnie do przedlifta z 98', bodajze trzeba tylko cos ciac i tyle
-
[B5 AFN] Audi A4 1.9 TDI /AFN/ 110KM, nowy nabytek
ma wystawione w sensie, ze zdjecia ma wystawione na innym portalu a nie, ze wystawione na sprzedaz
-
[B5 AFN] Audi A4 1.9 TDI /AFN/ 110KM, nowy nabytek
jak to nie @cherry24: autko ladne najwazniejsze, zeby sie dobrze sprawowalo a tak poza tym moglbys wrzucic fotki od razu tutaj, chocby miniaturki
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15032.0.html;highlight=reflektory+zespolone+po+ii+lifcie tutaj masz podziekowal
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor masz gdzieś jakieś fotostory co i jak przyciąć, żeby wrzucić zespolone lampiszony i może jakąś rozpiskę jak kable poprzełączać, żebywszystko było ok, na razie nie będzie HIDów
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
super auto, a mody miazga
-
[B5 AFN] Podejdzie taśma airbaga z kiery 98' do kiery S4 00'
dzieki sliczne za dobre wiadomosci
-
[B5 AFN] Podejdzie taśma airbaga z kiery 98' do kiery S4 00'
nie no ja kiere mam jak w polifcie, wiec chyba problemu nie bedzie
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
co to sa za specyfiki Motula? jeden to Engine clean, a drugi?
-
[B5 AFN] Podejdzie taśma airbaga z kiery 98' do kiery S4 00'
Tak jak w temacie.
-
Spoty Katowice i okolice
slyszalem, ze na slasku dalej pada a na pomorzy ani kropelki
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki Kezor, ze wrzuciles te linki teraz juz wiem w jaki styl mam isc http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/3878
-
[B5 AFN] Czarna avangarda b y pixxip
autko super ale bez relingow wyglada lyso lakier wyglada na zadbany ogolnie autko prezentuje sie swietnie po obnizeniu i na tych felgach
-
Muzyka w naszych autkach
bardzo fajna nutka tylko wersja akurat slaba ;( Music Matters - Faithless : Axwell Remix
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
ja polecam tabletki Tabex (przepisywane przez lekarza), mi pomogly rzucic a palilem od 7 lat ok paczki dziennie oczywiscie, zeby nie bylo tak kolorowo to powiem, ze tabletki pomagaja zmniejszyc skutki odstawienia papierosow ale niestety sami musimy je rzucic najpozniej 5 dnia od rozpoczecia "kuracji", ja myslalem ze to bedzie tak ze tabletki sprawia, ze fajki przestana mi smakowac i bedzie mnie odrzucalo od fajek ale niestety fajki smakowaly tak samo, palic chcialo mi sie tak samo i tutaj wkroczyla silna wola, bo skoro w ulotce pisza ze trzeba przestac 5 dnia to przestalem nie obylo sie bez wpadek i pierwszego dnia od rzucenia zapalilem jeszcze 3x pol papierosa, a drugiego dnia 1x pol papierosa ale pozniej juz sie nie chcialo a tabletki pomagaja zmniejszyc badz calkowicie wyeliminowac objawy odstawienia papierosow takie jak: drgawki, rozkojarzenie itp
-
Spoty Katowice i okolice
a na pomorzu ciagle byla ladna pogoda a u was podobno przez ostatnich pare dni lekki deszczyk padal
-
Spoty Katowice i okolice
tak szczególnie patrząc na moją laseczkę a mi mówiła, że woli jak ja się na nią patrzę