Treść opublikowana przez Tzieland
-
Audi A4 B5 by Junior
super furka i kolor jedyny sluszny super sie prezentuje, tylko te lampy jakos tak ni chu ja tu pasuja
-
Kupno auta z zagranicy bez zamiaru rejestracji w PL, a oplaty
tak... tylko wez takie znajdz. dzis postaram sie pogadac z rzeczoznawca i przekrecic do US. takie auta mozna bardzo latwo kupic w anglii tam wiekszosc aut, ktore trafiaja na tzw. zlomy/szroty sa bez prawa do ponownej rejestracji, wiec juz masz problem z glowy, tylko kwestia sprowadzenia tego do Poslki
-
[ALL B5] Problem z anteną radiową
Dokładniej chodzi o to, że stara mi sie urwała robiąc również wgniotkę w blasze. Teraz chciałbym założyć nową, bo stara się już raczej nie nadaje, i zastanawiam się czy taka by podeszła do mojego B5 Avant --> http://www.allegro.pl/item1082415573_audi_orginalna_antena_2_systemowa_4l0035503f.html ?? Wiem wiem, że wygląd z BMW ale to ori Audi, więc chyba nie tak źle? A wybrałem taką antenę, ponieważ po wyciągnięciu wgnitki powierzchnia blachy może być dalej nierówna i boję się, że przy standardowej antenie jej podstawa będzie zbyt mała i będzie przepuszczała wodę do wnętrza. A ta antena, którą pokazałem wyżej ma większą podstawę. Tylko nie wiem czy kable jakoś przypasują, bo w antenie z B5 napewno są inne końcówki Wie ktoś coś na ten temat? Czy wystarczy przelutować kabelki i będzie wszystko si?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Polecam "Drużynę A" i "Jutro będzie futro", choć ten pierwszy duuużo lepszy i texty super
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
Ja wspieram pomorze, wiec tankuje na Lotosie
-
Spoty Katowice i okolice
siemanko fajny teledysk z Audi http://szczepaaaannnn.wrzuta.pl/film/07KF8AfSYAy/bassmonkeys_soulshaker_feat_jd_rox_-_bad_4_my_health
-
[B5 AJM] OGrowóz
niezłe autko mody na duży + fajnie, że wszystko robisz sobie sam i nie musisz wydawać kasy na mechaników
-
Spoty Katowice i okolice
prosba do tych, ktorzy znaja sie na Vagu zrobilem logi i prosilbym o rzucenie okiem na ich wyniki i ustalenie czy cos z nich wynika pod katem tego zwiekszonego spalania, no i ogolnie stanu silnika i podzespolow http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosba_o_analize_logow_zwiekszone_spalanie-t138295.0.html
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów. Zwiększone spalanie
czy nikt inny sie nie wypowie czy z logow cos wskazuje na podwyzszone spalanie?
-
Spoty Katowice i okolice
przypchany kat? przypchany kat powodowalby wieksze spalanie w sumie to nie wycinalem kata, wiec moze byc tam juz usyfione
-
[ALL B5] Przednie lampy DEPO II lift od kogo z allegro?
wtyczki kupuj w ASO, ja za swoje w Gdansku zaplacilem 50,56 zł, wiec naprawde nie warto szukac gdzie indziej
-
Spoty Katowice i okolice
siemano chlopaki mam pytanie od czego moglo wzrosnac spalanie ogolnie nie ma tragedi ale w miescie pali mi ok 8,5 L/100 km oczywiscie jazda wylacznie po miescie, dosyc agresywna ale bez przesady i odcinki mniej wiecej o dlugosciach 10-15 km, wiec w sumie raczej krotkie
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów. Zwiększone spalanie
Wrzucam logi, ponieważ od jakiegoś czasu zauważyłem zwiększone spalanie w okolicach 8,5 L/100km gdzie wcześniej na takich samych oponach spalał jakieś 6,5-7 L Logi BS Grupy: n/a - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14839.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14840.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14841.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14842.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14843.html Logi statyczne Grupy: 000,001,002 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14844.html Grupy: 003,004,007 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14845.html Grupy: 008,011,013 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14846.html Grupy: 018,023,013 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14847.html Logi dynamiczne mogą być trochę źle zrobione, ponieważ musiałem je robić sam Grupy: 008,010,011,008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14852.html Grupy: 013,015,024,013,015,024 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14853.html Grupy: 000,001,002,000,001,002 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14854.html Grupy: 003,004,007,003,004,007,003,004,007 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_14855.html
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
wg mnie jakby gdzies byla nieszczelnosc to powinien dymic przy przyspieszaniu ogolnie to mam podobny problem, tylko ze przyspieszenie mam ok a jedynie spalanie jest w granicach 8 L/100 km, ale ja wylacznie jezdze teraz w miescie i najczesciej pokonywane trasy maja ok 10 km, czyli nie wiele wiecej ile auto potrzebuje do nagrzania sie i chyba tu jest problem, bo jakis syf mogl sie osadzic w pompie itp zaraz jade zrobic logi i wszystko sie okaze co i jak
-
[B5 AFN] Bierze olej, turbo puszcza?
ale co ty chcesz znalezc myslisz, ze jak ja poogladasz to magicznie sie naprawi i nie bedziesz musial nic z nia robic wg mnie masz dziwne, dziecinne podejscie do tematu, ludzie co sie znaja mowia tobie co jest, inni oferuja dobre turbiny, a ty dalej brniesz w swoje i myslisz, ze moze to cos innego pamietaj, ze nie jezdzisz polonezem i niestety takie czesci jak turbina, zawieszenie, wtryski i pompa sa dosyc drogie, a niestety wiekszosc diesli ma juz nalatane bardzo bardzo duzo km i pewnie realny przebieg jest 2x wiekszy niz ten u was na blatach, nawet jak macie ksiazki serwisowe
-
Spoty Katowice i okolice
kezor w Valeo tez cosik takiego jest ale troche inaczej wyglada w pogode nie wierze od kad skonczylem 18 lat zawsze mowia, ze gdzies niby pada a tam slonce jak ja pierdziu no ale bede obserwowal niebo i w razie czego oslonie niunie wlasnym cialem
-
Spoty Katowice i okolice
siemanko czy ktos jest w stanie mi powiedziec czy bolce, ktore sa przy tej klapce z wtyczka musza tam byc czy mozna je wylamac bo w sumie to mi przeszkadzaja, zeby klapka dobrze siedziala tutaj foto pogladowe slabej jakosci, bolce w bialych kolkach:
-
[AFN+] Keżorowóz
niech zamowi i zalozy te od prosiaka to ocenimy
-
[AFN+] Keżorowóz
kezor juz lepiej zaklej czyms bez zadnego emblematu, tzn cala czarna naklejka, bo te od porsze tez beda dziwnie wygladac na audi
-
Spoty Katowice i okolice
ale to bylo wogole niepotrzebne i przez to mam narzucona cenzure totalna ale fakt, troche sie zaiskrzylo ale zrozumialem, ze dopoki nie bede mial mega pomodzonego auta nie mam po co sie tam odzywac
-
[AFN+] Keżorowóz
kezor auto masz posadzone na gwincie
-
Spoty Katowice i okolice
kark to mam wielki jak moja mebloscianka refleks mam jak u pieska preriowego przedramie jak u terminatora a glupiego plastiku nie moge docisnac
-
Spoty Katowice i okolice
za duzo konia wale i mi w bicepsie spadlo
-
Spoty Katowice i okolice
no to w takim razie szybkie pytanie do tych co maja przedlifty jak sa te klapki na tyle to praktycznie nie moge ich domknac czy to dlatego, ze uszczelki sa jeszcze nie wyrobione czy jest jakis inny powod
-
Spoty Katowice i okolice
siema slasku jest tu ktos kto wymienial lampy na zespolone Depo