Treść opublikowana przez Tzieland
-
Strefa Śmiechu
http://www.plejak.pl/polskie-absurdy-drogowe-zabawne-1158
-
[B7 BLB] ZuKeRs'a czarna strzała SPRZEDANA!!!! mozna zamknac
Ogólnie słabe auto Chociaż po tych modach jest już troszkę lepiej Dobrze, że właściciel robi wszystko z głową, bo na początku to dopiero była padaka P.S. Oczywiście żartuje Wiem, że auto zadbane i maxymalnie doinwestowane Tylko szkoda że nie avant
-
Bezwypadkowy? Już się robi!
masz rację z tą zamożnością, tego niestety jeszcze przez wiele długich lat nie da się nam zrozumieć, póki będzie jak będzie chodziło mi tylko o samą idee, że tam bardziej opłaca się zezłomować auto niż nim jeździć
-
Bezwypadkowy? Już się robi!
abstrahując od tematu walonych aut chciałbym tylko dodać, że żeby takie rzeczy nie miały wogóle miejsca powinno być jak w Anglii gdzie auto po cięższym wypadku (oceniają to biegli zapewne) jest wycofywane z dróg i nie ma prawa powrotu, w takiej sytuacji często dosyć nowe auta są wysyłane na złomowiska, które mają później z tego niezły zarobek sprzedając jakieś tam części, i to jest super myslenie, bo szrot nie jeździ już po drogach a na złomowiskach można dostać części nie tylko do poloneza czy fiata 125 ale również do Bentleya, nowego Merca czy jeszcze innego auta jeżeli ktoś juz poruszał tą kwestię to sorki za powtórkę ale szczerze nie czytałem wszystkich stron
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
No to szykuj chawire na nastepny rok na wakacje EOT
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
spoko weźmie się trochę i trochę :beer1: później ewentualnie trochę i , i może wyjdzie z tego coś fajnego a tak na serio to ja serio pisałem, że za rok przyjadę, weźmie się zbierze większą ekipę i będzie si
-
[ALL B5] Problem z rdzą
w przedlifcie sa klopoty przy tych listwach drzwiowych na dole, mi niestety robia sie juz male babelki :/
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
Biorę Cię za słowo i w następnym roku przyjeżdzam do Ciebie na kompletną wymianę zawieszenia
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
Przepraszam bardzo, że Cię uraziłem moskal Ale po pierwsze zakładałem temat, żeby tylko się dowiedzieć co i jak, i już teraz wiem. Chyba o to w tym wszystkim chodzi Po drugie kolesie znają się i to dobrze, bo robią praktycznie same Audi i w większości na dobrych częściach Po trzecie sam i tak bym tego nie zrobił, bo nie chce mi się z tym jeb.ać No i na koniec powiem, że w przyszłym roku mam zamiar wymienić całe zawieszenie, więc teraz chciałem zrobc to możliwie niskimi kosztami. Ale następnym razem przyjadę do Ciebie moskal
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
no ok wymienili mi końcówkę i stukanie prawie ustało, jeszcze od czasu do czasu gdzieś stuknie ale w sumie mam to już w .... wymienili tylko jedną, bo jedna była napewno zła, być może pozostałe stukanie dochodzi właśnie z tej drugiej końcówki ale na razie dam sobie z tym spokój :gwizdanie:
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
spoko spoko, na pierwszy ogień idą te łączniki, przejadę się, posłucham czy stuka i wtedy się zobaczy
-
[B5 AFN] Dziwne głośne stukanie przy ruszaniu
tuleja tylnej belki moze
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
spokojnie panowie, pojadę do swoich mechaników, im też trzeba dać zarobić dzisiaj jednak nie mieli już czasu, bo się spóźniłem jakieś 2 godz. jutro jadę z rana i już się dowiedziałem, że końcówki wyjdą mnie ok 70 zł/szt + robota, a łączniki ok 60 zł/szt + robota, więc naprawdę nie jest źle sam pewnie też bym dał radę ale niestety kanału brak
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
dobra na 9 jadę do speców i powiem im co i jak i niech robią
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
ty masz wogóle niezłe ceny zacznijmy od tego, że mi koncówki wycenili na ok 100 zł/szt + robocizna ze zbieżnością 150, czyli całość 350 łączniki nie mam pojęcia ile mogę mnie kosztować i mam nadzieję, że to nie będą amory p.s. jeżeli będzie ten luz na amorach to jedyne wyjście to wymiana? @spetsnaz: stuki są tak jak piszesz, przy niskich prędkościach na mocnych nierównościach
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
Ale te co wymieniłem to chyba jedyni podejrzani Bo nie chcę, żeby się później okazało, że w serwisie wymienią mi klocki hamulcowe np
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
tylko, że niestety nie wymieniłem kompletu to jak teraz myślicie? zostały 3 opcje, końcówki drążków, łączniki stabilizatorów lub ten luz na amorze
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
Zobaczymy jaką diagnozę postawią jutro mechanicy. Prawdopodobnie będą to te końcówki, bo bodajże jeszcze nigdy ich nie robiłem A stuka jedynie na "kocich łbach" lub innych powtarzających się nierównościach i już mnie to strasznie wkur***
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
ja właśnie z tego samego powodu co jozek wymieniłem tylko te co pukały a co do końcówki to znajomy mechanik krzyknął mi po ok 100 zł/sztuka podobno po tyle to są LMy jutro jadę do serwisu gdzie wymieniałem wahacze i zobaczymy co mi powiedzą, mam nadzieję, że znajdą jeszcze jakiś wahacz i tyle, bo nie chce mi się bawić w końcówki a szczególnie przeraża mnie ten amorek, że może mieć luzy również przyłłączę się do pytania jak najlepiej sprawdzić ten luz na amorku? czy tylko po wyciągnięciu jest to możliwe?
-
Ciekawa ankieta
Nie chciałem nigdzie błyskać, po prostu nie potrafisz pisać poprawnie po polsku i tyle Twoja wypowiedź nie ma sensu, ot co. EOT
-
Ciekawa ankieta
a umiesz to napisac po Polsku sorki za OT ale próbuję wymyślić o co dokładnie chodziło autorowi wypowiedzi
-
[B5 AFN] Fabryczna pompa wody?
ja zakladalem Ruville pare tysiecy temu i co sie okazalo, ze ciekla wymienilem ja nastepnego dnia i wszystko do dzisiaj jest cacy aha i nie przypominam sobie, zeby ta pompa Ruvilla miala wybita jakas nazwe Pierburga
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
dobra czyli albo jakiegoś wahacza nie zauważyli albo te końcówki drążków dzięki za pomoc, w poniedziałek jadę to zobaczymy co mi powiedzą powiem jeszcze żebyzobaczyli te luzy na amorkach
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
ponawiam pytanie
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
ok chłopaki nie kłóćcie się, pewnie i tak sam tego nie będę robił mam tylko nadzieję, że szpece w poniedziałek trafnie zdiagnozują od czego mi to stuka, wymienie to i będzie po sprawie a tak z innej beczki, czy łożyska tylne mogą również powodować takie stuki?