Treść opublikowana przez Tzieland
-
Spoty Katowice i okolice
miszka nie udawaj, wiem ze lubisz duze
-
Spoty Katowice i okolice
siema , jakoś nie podchodzą mi takie bydlaki po 2m wzrostu :gwizdanie: w łóżku się to traci zawsze mozna jeszcze zamknąć oczy po jakiego zamykac jak sie ma taka laske przed soba to trzeba na nia patrzec a jak ma ktos miec zamkniete oczy to niech bierze do lozka jakiegos walenia (przynajmiej sa latwe)
-
Spoty Katowice i okolice
nie przesadzaj ona ma moze z 1,80 wierzac wikipedii to ma 1,78 czyli dla mnie idealnie http://pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Bara%C5%84ska_(siatkarka)
-
Spoty Katowice i okolice
siema slasku najpiekniejsza polska siatkarka
-
[B5 AFN] Problem z turbiną
kolego poszukaj na forum gdzies byl temat idealnie opisujacy jak sie vaguje
-
[B5 1Z] Do posiadaczy 1Zeciora-przepali Olej Opałowy??
koledzy mam kilku znajomych ze studiów, którzy pracują w rafinerii w Lotosie, pracują na różnych stanowiskach ale każdy mówi, że opał to jest to samo co zwykła ropa ze stacji, jedynie barwnik jest dodany i tyle, wszystkie właściwości sa identyczne, oczywiście chodzi tylko o paliwo letnie więc nie piszcie głupot, że opał jest bee jak nic na ten temat nie wiecie, pompy mogą równie dobrze padać przez olej ze stacji ja mam info ze źródła i wiem jak jest a wy lepiej zdobądźcie sprawdzone wiadomości a nie piszcie głupoty jakich mało
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
dawaj niebieski S4
-
[B5 AFN] Logi statyczne i BS do oceny!!!
nie no mi w zimie normalnie odpalal, nie bylo zadnych problemow a ten kat mozna zrobic samemu czy lepiej zostawic to specjaliscie? wihajster a kat wtrysku to odczytujesz ze statycznych czy z BS? bo w obydwu przypadkach dosyc mocno sie roznia
-
Audi a4
no Miszka teraz autko jakos wyglada, chociaz szalu ni ma :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Logi statyczne i BS do oceny!!!
Statyczne: Grupy: 000,001,002 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12428.html Grupy: 003,004,007 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12429.html Grupy: 011,013,023 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12434.html BS: Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12430.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12431.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12432.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12433.html Logi zrobone z powodu błędu, który mi się ostatnio pojawił. VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 018 S Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1621 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06325 1 Fault Found: 01268 - Quantity Adjuster (N146) 35-00 - -
-
Moja Lala
super siedzenia
-
Ceny paliwa marzec 2026
tankujcie opałowy po co przeplacac :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów stat. i BS oraz co oznacza błąd 01268?
VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 018 S Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1621 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06325 1 Fault Found: 01268 - Quantity Adjuster (N146) 35-00 - - Tylko nie chodzi mi o przetłumaczenie go na język polski, bo to umiem akurat bardzo dobrze. Chodzi mi z czym ten błąd się je i co z nim teraz robić? Błąd pojaiwa się sporadycznie. Wrzucam logi statyczne i BS. Proszę o ocenę: Statyczne: Grupy: 000,001,002 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12428.html Grupy: 003,004,007 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12429.html Grupy: 011,013,023 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12434.html BS: Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12430.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12431.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12432.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_12433.html
-
[B5 AFN] Adi bryma
super kolor auta i fajnie, ze kiera 3-ramienna pare rzeczy zrobisz i autko bedzie pierwsza klasa
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
ktos na poprzedniej stronie wspomnial, ze trzeba miec wazna gasnice otoz w wielu juz gazetach motoryzacyjnych/portalach internetowych o tematyce motoryzacyjnej znalazlem info, ze w przepisach jest, ze gasnica musi byc w aucie ale nic nie ma o jej dacie waznosci i podobno nic nie moga prawnie zrobic jak jest juz po terminie
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
zajebiaszcze golfiki twoje OOOO tez super teraz wyglada jak zrobiles dach?
-
[B5 ALG] A4 2.8 QUATTRO AVANT
piekne auto
-
[B5 AFN] Błąd 50.3
Co oznacza błąd 50.3 ? Dodam, że nie zauważyłem żadnych problemów w działaniu nawiewu Problem rozwiązany, błąd pojawia się kiedy akumulator jest słaby, przynajmniej w moim wypadku.
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić czy jest zrobiony program?
ok dzieki za wszystkie porady, w przyszlym tygodniu popatrze czy cos mam
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić czy jest zrobiony program?
ale gdzie tego szukac? pewnie na jakis wezach gumowych w okolicy silnika ale wiele osob juz ogladalo silnik, byl w naprawde dobrych warsztatach i nikt nigdy nawet nie wpadl na pomysl, ze moglby byc tam box, poza tym czy w niemcowni zakladaja boxy? koles od ktorego kupowalem (osobiscie) mial ok 50 lat, wiec chyba by sie nie bawil w takie cos
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić czy jest zrobiony program?
boxa ni ma na 99%, byc moze ze hamownia byla slaba jak znajde gdzies wykres to wrzuce wykres: http://img514.imageshack.us/img514/7380/zdjcie010j.jpg http://img21.imageshack.us/img21/7986/zdjcie011vti.jpg tak na marginesie, gdzie szukac boxa? pewnie gdzies pod maska ale gdzie dokladnie? poprosze o foto, bo nie znam sie zbyt na nazewnictwie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić czy jest zrobiony program?
no hamownia, umowmy sie, nie byla jakas super profi rolki na przednie kola, buda trzymana za pomoca takich pasow ze sciagaczami, no i jakis program w kopmuterze logi gdzies kiedys tu wrzucalem, zaraz poszukam i tu dodam to ocenicie BOXa nie ma (chyba) link do logow: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosze_o_analize_nowych_logow-t124327.0.html
-
[B5 AFN] Osiągi AFN + chip
od 180 jest mozolne (przynajmniej u mnie) do 160 idzie calkiem fajnie
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić czy jest zrobiony program?
to why na hamowni wyszlo 127 KM i ok 290 Nm
-
[B5 AFN] Osiągi AFN + chip
zgadzam sie z przedmowca tylko, ze mozna osiagnac 220 km/h ale z gorki i niestety koniec zabawy ;(