Treść opublikowana przez Tzieland
-
[B5 AFN] Czerwona zdrowa seria
normalnie jest bardziej czerwona, tak jak na foto nr 6 te zdjecia robione po woskowaniu pstrykalem aparatem w telefonie, wiec autko wyszlo bardzo blado a poza tym bylo robione w pelnym sloncu a szczurek zostal zakupiony jakies pol roku temu w Smyku bodajze i od tamtego czasu jezdzi ze mna, czasami tylko laduje w schowku jak ktos sie go boi
-
[B5 AFN] Ubytek płynu hamulcowego
a gdzie ten wysprzeglik jest poprosze kogoś zorientowanego w temacie o cene wymiany a powiedzcie mi czy warto wymieniac przewody na takie w metalowym oplocie czy zostac przy zwyklych
-
[B5 AFN] Ubytek płynu hamulcowego
No i nadszedł ten dzien, że mam pierwszy poważny problem z autkiem :'( Jakieś 2 tygodnie temu zapaliła mi się podczas jazdy kontrolka od hamulców. Pierwsze co pomyślałem to że klocki do wymiany. Ale okazało się, że płyn hamulcowy był na minimum i podczas jazdy się przemieszczał, czujnik to wychwytywał i zapalał kontrolkę. Po przyjeździe do domu dolałem płynu tak, że był na środku, pomiędzy MAX a MIN. I dzisiaj po ok 2 tygodniach jak autko sobie stało pod domem wsiadłem, odpaliłem i po kilku km znów ta wkurzająca kontrolka z piszczałką :-\ Zajrzałem pod maskę i okazało się, że znów płyn jest na minimum :'( Muszę zaznaczyć, że na podwórku nie zauważyłem jakiegoś wycieku/kałuży pod autkiem. Ale również nie patrzyłem jakoś uważnie, ponieważ nie sądziłem, że problem się powtórzy :-\ Teraz nasuwa się moje pytanie. Dlaczego może mi uciekać płyn? Gdzie szukać najpierw przyczyn? Ja obstawiam sparciałe przewody i wyciek gdzieś w okolicach klocków. Niestety nie mam możliwości wjechania na kanał, żeby to potwierdzić. Ile w razie czego może kosztować wymiana przewodów hamulcowych? I czy trzeba wymieniać wszystkie? Czy można tylko na jednej osi? Lub tylko na jednym kole? Proszę również o wasze sugestie w sprawie tego wycieku. Pozdrawiam
-
Spoty Katowice i okolice
takich jak ty tam nie wpuszczaja
-
[B5 AFN] Czerwona zdrowa seria
w silniku nic nie widac, bo wszystko zalane olejem a tak na serio to mam pokrywe opony na necie za 210 zl/sztuka 205/55/16
-
[B5 AFN] Czerwona zdrowa seria
Autko sprowadzone w 2008 roku z Niemiec, kupione u osoby prywatnej. Przeszłość wypadkowa była, tzn była stłuczka i błotnik był wymieniany a zderzak ma luke i nie dochodzi idealnie Z wypasu to nie ma nic I dobrze mi z tym, w sumie nic mi więcej do szczęścia nie brakuje (jak na razie). Aha jest chrom na metry, którego nie mam zamiaru usuwać dopóki nic się z nim nie dzieje Najważniejsze, że technicznie jest bez zarzutu i w ciągu 2 lat wymieniałem tylko części eksploatacyjne Miłego oglądania Zdjecia zrobione po woskowaniu Nowe fotki Made by Kezor Najnowszy nabytek, oponki letnie 205/55/16 Sesyjka po pierwszym w tym roku woskowaniu
-
[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
a sam nie mozesz sprobowac tego zamalowac? przeciez sa specjalne farby badz spraye do tego
-
[ALL] Opinie dotyczące opon NANKANG NS 2
ja rowniez moge juz potwierdzic, ze oponki rewelacyjne jak za ta cene, przejechalem juz prawie 1000 km i zlego slowa powiedziec o nich nie moge, przede wszystkim bardzo ciche, na suchej nawierzchni trzymaja sie rewelacyjnie, na mokrej jeszcze ich nie testowalem ale ja ogolnie moge je spokojnie polecic za komplet 205/55/16 zaplacilem 744 zl
-
[ALL B5] Jaki koszt zmiany kosza 1 DIN na 2 DIN
Tak jak w temacie. Mam autko z 98' i radio 1 DIN i stary climatronik a chcialbym zmienic na radio 2 DIN (pod NAVI +) i nowy climatronik. Czy trzeba zmieniac tylko kosz i panel? Czy trzeba tez wymieniac caly tunel srodkowy? Jak jest ze zmiana climatronika? Wystarczy dorobic nowe kostki i przelutowac kabelki czy jest tam jakas wieksza rzezba? Czy taka modyfikacja sie wogole finansowo oplaca (wiadomo, ze wizualnie tak)?
-
Spoty Katowice i okolice
ja do was podbije moze w przyszlym tygodniu we wtorek ale znowu Astra :gwizdanie: jednak jeszcze nic nie wiem konkretnie sluchajcie tak z innej beczki, nie prowadzi nikt z was (lub z gliwickiego tematu) dzialanosci gospodarczej zwiazanej z ciuchami badz napojami? pytam poniewaz mam dojscie do ciuchow w bardzo niskiej cenie (jakos dobra, nie chinszczyzna) oraz mam rowniez dojscie do hurtowni napojow z korzystnymi cenami i moglibysmy nawiazac jakas wspolprace
-
Spoty Katowice i okolice
you can dance moglby tylko zostac z rozrywki, bo tam jeszcze czasami fajne malolatki tancza a reszta powinna byc wywalona do kosza
-
Spoty Katowice i okolice
Bulczas niecodziennie ginie prezydent i wiekszosc najwazniejszych ludzi w panstwie, wiec sadze, ze zaloba i tak jest za krotka. Oczywiscie w TV powinny byc jakies filmy i seriale ale juz np. Tanca z gwiazdami, You can dance czy innych rozrywkowych nie powinni puszczac i pewnie nie beda
-
[B5 AFN] Wymiana skraplacza
a to jeszcze chyba nie tak zle, bo w gazecie byl jakis usredniony koszt ok 700 zl i sie troszeczka zalamalem
-
Spoty Katowice i okolice
rzeczywiście słaba musiała być no w sumie to nie byla jakas super nie wiadomo jaka :gwizdanie: ale w porownaniu do nowego autka tego kolesia to Supra wymieka teraz ma takie o to cos http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7259568
-
Spoty Katowice i okolice
dzięki [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 13:19_________________________________________________ mialem okazje jezdzic supra ale miala bodajze tylko program zrobiony i NOSa i moc w granicach 450 KM ale i tak miazga
-
Spoty Katowice i okolice
sorki kezor moze ta dedykacja bedzie lepsza, szczegolnie moment 1:40 Lil Jon - I Like Dem Girlz
-
[B5 AFN] Wymiana skraplacza
byc moze, moja wina, nie mam teraz przy sobie tej gazetki ale chodzilo o jakis filtr w klimie za pare stowek
-
Spoty Katowice i okolice
jak ktos lubi gitare to polecam: P.O.D - youth of the nation The white stripes - seven nation army z dedykacja dla kezora: Watch Her Do It
-
Spoty Katowice i okolice
no to juz mam prawie cala plytke
-
Spoty Katowice i okolice
no niestety moje audio nie udzwignie tego basu
-
Spoty Katowice i okolice
keżor kawałek super ale bardziej pasuje na romantyczną kolację niż do autka
-
Spoty Katowice i okolice
elo elo dajcie jeszcze pare linkow do fajnej muzyki z dobrym bitem, bo brakuje mi jeszcze z 10 utworow do nowej plytki
-
[B5 AJM] Srebrny Avant 1.9tdi ++
fajne autko
-
[ALL B5] Wymiana osłon i odboi na amorki
Tak jak w temacie, czy wymieniacie odboje i osłony, czy może zostawiacie stare/zużyte, bądź może rezygnujecie z nich wogóle? Jeśli wymieniacie to kupujecie w ASO, hurtowniach czy na necie?
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
no nieźle michał, w końcu będziesz się woził czymś co się odpycha od drogi